LR Algetics Yosunlu Sağlık Ürünleri

LR Algetics Yosunlu Sağlık Ürünleri

Ürünler

04 Haziran 2016

ekledi.

Yorum Yaz

433 kez incelendi.

ALGETICS Silüet kremi, Kontur Jeli ve Duş Peeling  – Deniz yosunlarının kuvveti

ALGETICS, LR Health & Beauty Systems’in yeni vücut serisidir ve Thalasso fikriyle başarılı bir şekilde bir araya getirilmiştir. Serinin dört ürününde seçkin bir yosun kokteyli bulunmakta olup, bu karışım cildi sıkılaştırıcı uygulamalarda amaca yönelik olarak kullanılır. ALG ve DIETICS kelimelerinin kombinasyonuyla serimizin program ismi ortaya çıkmıştır: ALGETICS.

Algetics Yosunlu Silüet Kremi1. ALGETICS Silüet Kremi

• Cilt strüktürünü düzenler.
• Pürüzlü cilt görünümünü düzeltir.
• Cildi pürüzsüzleştirir ve sıkılaştırır.

Kimler Kullanabilir ?
Normal ve kuru cilt tipine uygundur.

Özellikleri Nelerdir ?
Laminaria ve Chlorella algleri içeren bir vücut bakım ürünü. Narin vücut kremi cilt strüktürünü düzenleyerek, cildin daha pürüzsüz ve sıkı görünmesini sağlar. Pürüzlü cilt görünümünü düzeltir


Nasıl Kullanılır ?

Alg içeren vücut kremini günde 2 kez nazikçe uygulayın. Duş veya banyodan sonra kremi tüm vücuda yuvarlak hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

Çalışmalar
Silüet Kremi Kullanan;
• Katılımcıların % 60’ı ciltlerinin sıkılaştığını söylüyor.
• % 85’i bu ürünü arkadaşlarına önereceğini belirtiyor.
• Katılımcıların % 40’ı ciltteki pürüzlerin azaltığını söylüyor.
• Katılımcıların % 40’ı gözle görülür selülit belirtilerinin azaldığını söylüyor.

LR-Algetics-Yosunlu-Urunu2. ALGETICS Vücut Kontur Jel I
• Eşit bir görünüme sahip cilt strüktürü için.
• Cildi güçlendirir ve sıkılaştırır.
• Serinletici ve tazeleyici etki

Kimler Kullanabilir ?
Her cilt tipine uygundur.
Özellikleri Nelerdir ?
Serinletici ve tazeleyici etkiyle sorunlu bölgelere yönelik figür bakım ürünü Eşit görünüme sahip cilt strüktürü için cildin güçlenmesini ve sıkılaşmasını destekler. Laminaria ve Palmaria algleri içerir.

Nasıl Kullanılır ?
Cilt kontur jelini günlük olarak kullanın veya vücutta sorunlu bölgelere gerektiğinde uygulayın, cilde hafifçe masaj yaparak yedirin.

Hangi maddeler içermektedir ?
Laminaria Digitata, kahverengi bir algdir. Bu tür, yağ dengesini dolaylı olarak düzenleyen bir iyot kaynağıdır ve böylece cildin yağ içeriğine etki eder. Laminaria algi oluşturduğu tabakayla koruyucu ve nem depolayıcı etki yaratır. Canlandırıcı, tonikleyici, yapılandırıcı, nemlendirici, enerji verici ve ayrıca kasılma giderici etkiye sahiptir. Palmaria Palmata, kırmızı bir alg türüdür ve bacaklarda ağırlık hissi ve ağrı tedavisinde tavsiye edilir. Bu tür, periferal kan sirkülasyonu, hücre metabolizması ve hücre atıklarının ortadan kaldırılmasında faydalıdır. Algler kan akışı düzenleyicisi olarak etki gösterir, lenf akışını hızlandırır ve hücreler arası madde alışverişindeki atıkları dışarı atar.
Notlarımız 
Cilt kontur jelini özellikle basen ve üst bacak gibi tipik sorunlu bölgelerin tedavisi için kullanın. Tüm vücut için cilt sıkılaştırıcı olarak kullanın, ürünü kuru cilt için veya Algetics serisinden Silüet kremine tamamlayıcı olarak tercih edebilirsiniz.

Uzman İpucu !
Ayrıca optimum etki elde etmek üzere ciltteki ölü deriden kurtulmak ve kan dolaşımını düzenlemek için duş peelingini uygulayın. Ayrıca sonrasında vücut kontür jelini kullanın.

LR-Algetics-Yosunlu-Urunu3. ALGETICS Duş Peelingi
• Cilt görünümünü güzelleştirir
• Ölü cilt derilerini yumuşakça temizler.
• Taze kokan peeling

Kimler Kullanabilir ?
Her cilt tipine uygundur.

Özellikleri Nelerdir ?
Cildi nazikçe ölü derilerden arındırmak için taze kokan duş peelingi.Laminaria algleri ve istiridye kabuğu içeriğiyle cilt yapısını düzeltir ve pürüzsüzleştirir.

Nasıl Kullanılır ?
Peelingi haftada 2 – 3 kez uygulayın. Tüm vücuda; özellikle de dirsek, diz, topuk ve nasırlaşmış bölgelere hafif baskı uygulayarak yuvarlak hareketlerle masaj yapın. Ardından iyice durulayın.

Hangi maddeler içermektedir ?
Laminaria Digitata, kahverengi bir algdir. Bu tür, talg deşarjını dolaylı olarak düzenleyen bir iyot kaynağıdır ve böylece cildin yağ içeriğine etki eder. Ciltte katman oluşturarak Laminaria alglerinin koruyucu, nem depolayıcı etkisini cilde verir. Canlandırıcı, tonikleyici, yapılandırıcı, nemlendirici, enerji verici ve ayrıca kasılma giderici etkiye sahiptir.

Notlarımız 
Bu peeling vücut bakım programı için hazırlık niteliğindedir. Ardından Algetics serisinden vücut kontür jeli ve Silüet kremi uygulamanızı öneririz.

LR Algetics Yosunlu Wellness (Sağlık) Set ürünlerini dilerseniz tek tek dilerseniz set şeklinde satın alabilirsiniz.

Satış Danışmanımız : 0530 735 10 80 | Kuaför & Güzellik Merkezi ve Eczaneler Stopaj kesintisi olmadan sizi memnun edecek ürünleri kullanabileceğinizi garanti etmekteyiz.


Dikkat ! 1. LR urunlerinin internet uzerinde satisi yasaktir.
2. Asla yanlis bir bilgi yer almamaktadir. Urun ve icerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Fiyatlar ne kadar ? Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 oraninda indirim ile satin alabilirsiniz)
4. Urunler ne zaman gelmektedir ? / Uyelik ile yada bizden almaniz durumunda en az 1 hafta icindedir.
5. LR Uyelik ile indirimli almaniz halinde : LR Sisteminde yer alan 1000 adet kozmetik urunu de ayni sekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Uyelik ile sizi LR Firmasina satis ortagi yapiyoruz.. Urunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar orani ile bir baska kimseye satabilirsiniz.
7. LR urunleri - Zeitgard urunleri de dahil Avrupanin en buyuk laboratuvari Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldiginiz taktirde urunlerin kullanimi ve egitimini sagliyoruz.
9. Kendi LR Satis Ortakligi Timimiz disinda bilgi verilmemektedir.
10. iletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Lütfen Cep Telefonu bilgisi iletiniz. Sadece Yönetici Görebilir.

We are TURK we are lords of the world !
Firma Ekle