Aloe Vera Diş Macunu

Aloe Vera Diş Macunu

Ürünler

19 Ocak 2016

ekledi.

Yorum Yaz

447 kez incelendi.

Ağız sağlığımıza ne kadar dikkat ediyoruz. Genelde dişimiz ağrırsa, ağzımızda yara çıkınca, geceleri ağrıdan uykumuz kaçınca ağız sahlığımızın kıymetini anlıyoruz. Hepimizin bunun farkında olduğunu bu bilinçle mutlaka günlük dişimizi fırçaladığımızı biliyorum.

Diş eti kanamalarında diş eti çekilmelerinde diş eti iltahaplanmalarında diş taşlarında etkili bir üründür.
Diş eti ve dişlerin derinlemesine temizliği ağızda tazelik hissi sağlamaktadır.
% 43 Aloe vera ve Ekinezya özü içerir Derinlemesine temizlik sağlar. Sabah, öğle ve akşam dairesel hareketlerle dişlerinizi fırçalayın.

Aloevera diş macunu dışında diş macunu kullananlar hangi tehlikelerle karşı karşıya biliyor muyuz?

Normal diş macunu içerisinde bulunan flüorürin kanser yaptığını, yutulduğunda hemen etkisini göstermeyip sigara gibi ilerleyen yıllarda zararını göstermektedir.

Yine çevremize baktığımızda bu diş macunlarını kullanıp ta 40 yaşın üzerinde dişi çürümeyen kaç kişi tanıyorsunuz? Sebep içlerinde cam partikülü var.

Piyasada bu kadar zarar veren diş macunlarının 170 gramı 10-15 TL arası çok ucuz da değil. 26 bitki özü ve dünya harikası dünyanın en güçlü doğal antibiyotiği propolis içermektedir. Dişlerinizi çizmeden temizlemekte, yuttuğunuzda zarar vermemekte, ağzınızda bakteri oluşumunu önlemekte, taşların dökülmesinde aftların giderilmesinde, diş ağrılarının durdurulmasında yardımcı olur.

Bu diş macununun değerini anlamak için mutlaka dişinizin ağrımasını yâda ağzınızda yara oluşmasını beklemeyin.Arı propolisi içerir. Florür ve cam partikülü içermez.

Ürünlerimizi üye olarak indirimli satın almak ve fiyatlarını öğrenmek için whatsapp 05307351080 veya 05077733898 üzerinden ulaşabilirsiniz.


Dikkat ! 1. LR urunlerinin internet uzerinde satisi yasaktir.
2. Asla yanlis bir bilgi yer almamaktadir. Urun ve icerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Fiyatlar ne kadar ? Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 oraninda indirim ile satin alabilirsiniz)
4. Urunler ne zaman gelmektedir ? / Uyelik ile yada bizden almaniz durumunda en az 1 hafta icindedir.
5. LR Uyelik ile indirimli almaniz halinde : LR Sisteminde yer alan 1000 adet kozmetik urunu de ayni sekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Uyelik ile sizi LR Firmasina satis ortagi yapiyoruz.. Urunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar orani ile bir baska kimseye satabilirsiniz.
7. LR urunleri - Zeitgard urunleri de dahil Avrupanin en buyuk laboratuvari Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldiginiz taktirde urunlerin kullanimi ve egitimini sagliyoruz.
9. Kendi LR Satis Ortakligi Timimiz disinda bilgi verilmemektedir.
10. iletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz

Lütfen Cep Telefonu bilgisi iletiniz. Sadece Yönetici Görebilir.

We are TURK we are lords of the world !
Firma Ekle