Aloe Vera Güneş Bakım Setleri

Aloe Vera Güneş Bakım Setleri

Ürünler

18 Mart 2016

ekledi.

Yorum Yaz

571 kez incelendi.

LR Ürünleri arasında en cazip güneş ürünlerine karşı 15, 20, 30 ve 50 faktörlü güneş kremleri ile cildinizi güneş ışınlarından koruyun, sadece yaz ayına özel olmayan, 4 mevsim kullanılabilecek faktörlü güneş kremleridir. LR’dan Aloe Vera güneş bakım ürünleri jel yapıdan sprey formuna kadar tüm cilt ihtiyaçlarını karşılayan farklı kullanım yöntemleri gerektiren ürünlerdir. Bu ürünler oldukça yüksek miktarlarda aloe vera içerikleriyle zenginleştirilmiştir ve günümüzün modern güneş koruyucularına duyulan ihtiyacı karşılar. Dengeli UVA ve UVB filtre oranları verilen tüm ürünler taşıdıkları UVA damgasıyla onaylanmaktadır. Işınlara karşı koruma SPF 20 ila SPF 50 seviyelerinde sağlanır.

Çocuklar için güneşten koruma için ?
Çocuk cildi, henüz biz yetişkinlerin sahip olduğu savunma mekanizmalarına sahip değildir. Dolayısıyla çocukların cildi daha yoğun şekilde korunmalıdır ve çocuklara yönelik güneş koruyucusu yüksek SPF (Güneş Koruma Faktörü) içermelidir. Küçük çocuklar ve özellikle bebekler doğal olarak hiçbir şekilde doğrudan güneş ışınlarına maruz bırakılmamalıdır.

Cilt yapınıza göre tarafımızdan destek alabilirsiniz, Cildinize göre SPF – Faktör değerleri sunacağız.

Aloe Vera Güneş Bakım Seti

Aloevera Etkili Güneş Seti

Aloevera Etkili Güneş Seti

Setin İçeriği
– Anti-aging Güneş Kremi SPF 20 : Erken yaşlanma ve Güneş ışınlarından cildinizi korumaya yarar. Yüz, dekolte ve boyun bölgesi için uygundur. Gündüz kreminin yerine geçer. Mutlaka güneşe çıkmadan önce sürün.
– Güneş Losyonu SPF 30 : UV Işınlarından cildinizi korumaya yönelik losyondur. Güneşe çıkmadan 15 dk önce bolca sürülmesi önerilir, cildin daha sağlıklı görünmesini sağlar.
– Güneş Sonrası Jel Krem : İsmi gibi güneş sonrasında sürülen jel kremdir, cildinizi rahatlatmak, elastiğini ayarlamak ve daha sağlıklı bir cilt görünümünü amaçlar.

 


Aloe Vera Güneş Seti

Aloe Vera Güneş seti

Aloe Vera Güneş seti

Setin içeriği:
Anti Aging Güneş Kremi SPF15 : Erken yaşlanma ve Güneş ışınlarından cildinizi korumaya yarar. Yüz, dekolte ve boyun bölgesi için uygundur. Gündüz kreminin yerine geçer. Mutlaka güneşe çıkmadan önce sürün.
Güneş Losyonu SPF30 : UV Işınlarından cildinizi korumaya yönelik losyondur. Güneşe çıkmadan 15 dk önce bolca sürülmesi önerilir, cildin daha sağlıklı görünmesini sağlar.
Güneş sonrası Jel Krem : İsmi gibi güneş sonrasında sürülen jel kremdir, cildinizi rahatlatmak, elastiğini ayarlamak ve daha sağlıklı bir cilt görünümünü amaçlar.


Aloe Vera Güneş Komple Set

Aloe Vera Komple Güneş Seti

Aloe Vera Komple Güneş Seti

Setin içeriği:
– Anti Aging Güneş Kremi SPF20
– Güneş Losyonu SPF30
– Güneş sonrası Jel Krem
– Güneş Jel Krem SPF20
– Güneş Kremi SPF50
– Güneş Spreyi active SPF30

LR Aloe Vera Güneş Kremi SPF 50 ve 30 faktör seçenekleri ile UVA’dan UVB’ye kadar etkili bir koruma sağlıyor. Sürüldüğünde iz bırakmayan krem, suya dayanıklı dokusuyla da suyun içerisinde koruma etkisini yitirmiyor. LR Aloe Vera Güneş Sonrası Jel Krem ise güneş banyosu sonrasında yüz ve vücudu besliyor. Yüksek oranda Aloe Vera içeriği ile cildi yumuşatırken, elastikiyetini de muhafaza ediyor.


Ürünlerini satın alıyorsunuz / Katalog üzerinden inceleyebilirsiniz, / Üye olmanız dahilinde beraberinde 1000 ürünü 4’te 1 oranında indirimli alabilirsiniz ?

Ürünleri tek tek de alabilirsiniz, Set olmasında ki amaç en ideal bakıma yöneliktir.

Sizlere burada ücretsiz danışmanlık vermekteyiz, Yol göstermekteyiz ve emeklerinizin hakkını almanız konusunda yardımcı olacağız.

LR Aloe Vera Güneş Bakım Ürünlerini dilerseniz tek dilerseniz set olarak satın alabilirsiniz.Ürün hakkında soru sormak için whatsapp : 05307351080 üzerinden ulaşabilirsiniz.LR Satış ortaklığı bünyesinde ister 1 ürün isterseniz 1’den fazla ürün alarak üyelik işlemi sağlayabilirsiniz.
Üyelik dahilinde 4’te 1 oranında indirim söz konusudur.


Dikkat ! 1. LR urunlerinin internet uzerinde satisi yasaktir.
2. Asla yanlis bir bilgi yer almamaktadir. Urun ve icerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Fiyatlar ne kadar ? Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 oraninda indirim ile satin alabilirsiniz)
4. Urunler ne zaman gelmektedir ? / Uyelik ile yada bizden almaniz durumunda en az 1 hafta icindedir.
5. LR Uyelik ile indirimli almaniz halinde : LR Sisteminde yer alan 1000 adet kozmetik urunu de ayni sekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Uyelik ile sizi LR Firmasina satis ortagi yapiyoruz.. Urunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar orani ile bir baska kimseye satabilirsiniz.
7. LR urunleri - Zeitgard urunleri de dahil Avrupanin en buyuk laboratuvari Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldiginiz taktirde urunlerin kullanimi ve egitimini sagliyoruz.
9. Kendi LR Satis Ortakligi Timimiz disinda bilgi verilmemektedir.
10. iletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Lütfen Cep Telefonu bilgisi iletiniz. Sadece Yönetici Görebilir.

We are TURK we are lords of the world !
Firma Ekle