Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

Aloe Vera Propolis mi Konsantre mi?

Aloe Vera Propolis mi Konsantre mi?

Ürünler

30 Ağustos 2016

ekledi.

Yorum Yaz

433 kez incelendi.

LR Aloe Vera Propolis mi, Konsantre mi ?

Aloe Vera Box Set’le Acil Durum Spreyi’yle birlikte bu iki ürün beraber geliyor ve genelde kutudalar diye hepsini sırayla kullanma eğilimine giriyoruz. En çok da Konsantre ve Propolis konusunda kafa karışıklığı oluyor.

Buna bir açıklık getirelim.

Konsantre Jel %90 oranında, Propolis Krem %79 oranında Aloe Vera içeriyor. Yani Konsantre’de %11 oranında daha çok Aloe Vera var.

Konstantrenin sözlük anlamı nedir? Yoğunlaştırılmış ! Yani bu ürün çok yoğun oranda Aloe Vera yaprak jeli içeriyor. Zaten kıvamından anlarsınız, krem gibi değil, jel kıvamındadır. Propolis’teki %79 da aslında gayet yüksek bir oran. Yani teoride Konsantre’nin yaptığı herşeyi Propolis de yapıyor. Burada bir virgül koyalım.

Propolis nedir? Arıların değişik bitki ve ağaç kabuklarını çiğneyerek elde ettikleri macuna bazı enzimlerini ekle1iUbfYle ortaya çıkan doğal bir madde, doğal bal peteği özü. Bu zengin içeriğiyle çok yüksek antibiyotik etkisi var. Yani iyileştirme gücü çok yüksek. LR bu üründe ne yapmış? Aloe Vera oranını biraz azaltmış, Propolis maddesini ve bu ürünün daha günlük kullanıma uygun bir kremi haline gelebilmesi için içerisine farklı maddeler eklemiş. Antimikrobiyel özelliğinin yanısıra kuru ciltleri canlandıran, katalogda da belirtildiği gibi yüksek nem içeren bir bakım kremi yapmış.

Bu bilgilere dayanarak bu iki kremi hangi durumlarda kullanacağımız konusunda mantık yürütebilirsiniz:

1. Yara, kesik ve yanıklar: Yaraların mikrop kapmasını istemeyiz. Bu yüzden Acil Durum Spreyi ile üzerini ince bir film gibi kaplayıp, sonrasında antimikrobiyel etkili Propolisi kullanabilirsiniz. Sonrasında yara kapandıktan sonra hücre yenilenmesinin daha hızlı olması için sadece Konsantre ile devam edebilirsiniz.

2. Lekeler: Antimikrobiyel etkiden ziyade Aloe Vera’nın hücre yenilemesini hızlandırması daha çok istediğimiz şey. Daha yüksek aloe içeren Konsantre daha uygun.

3. Kuruluk, egzama ve sedef hastalığı: Egzama ve sedefte yaralar genelde kuru olur. Aynı şekilde topuk çatlakları ve nasırlar da öyle. İyice yumuşatarak rahatlatmak gerekir. Bize daha çok nem sağlayan hangi ürün? Propolis.

4. Vuruk, darbe ve morarmalar: Açık yara var mı? Yok. Kuruluk var mı? Yok. Konsantre’den devam et.

Elbette bu ürünlerin daha pek çok kullanım alanı var: . Ben sadece ezbercilik yerine mantıklı düşünmenizi sağlamaya çalıştım. Propolis bitti mi? Konsantre sürün. Konsantre bitti mi? Propolis sürün, zararı olmaz. Ama 3 ürün aynı kutuda geliyor diye yüzünüze hepsini boca ederek cildinize eziyet etmeyin. Aloe Vera Box Set’i sadece gerekli durumlarda kullanın.

Bilgilerinize.

Sizlerde LR Ürünleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, satış ortağı Hatice 05307351080


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !