Aloe Vera Propolis mi Konsantre mi?

Aloe Vera Propolis mi Konsantre mi?

Ürünler

30 Ağustos 2016

ekledi.

Yorum Yaz

121 kez incelendi.

LR Aloe Vera Propolis mi, Konsantre mi ?

Aloe Vera Box Set’le Acil Durum Spreyi’yle birlikte bu iki ürün beraber geliyor ve genelde kutudalar diye hepsini sırayla kullanma eğilimine giriyoruz. En çok da Konsantre ve Propolis konusunda kafa karışıklığı oluyor.

Buna bir açıklık getirelim.

Konsantre Jel %90 oranında, Propolis Krem %79 oranında Aloe Vera içeriyor. Yani Konsantre’de %11 oranında daha çok Aloe Vera var.

Konstantrenin sözlük anlamı nedir? Yoğunlaştırılmış ! Yani bu ürün çok yoğun oranda Aloe Vera yaprak jeli içeriyor. Zaten kıvamından anlarsınız, krem gibi değil, jel kıvamındadır. Propolis’teki %79 da aslında gayet yüksek bir oran. Yani teoride Konsantre’nin yaptığı herşeyi Propolis de yapıyor. Burada bir virgül koyalım.

Propolis nedir? Arıların değişik bitki ve ağaç kabuklarını çiğneyerek elde ettikleri macuna bazı enzimlerini ekle1iUbfYle ortaya çıkan doğal bir madde, doğal bal peteği özü. Bu zengin içeriğiyle çok yüksek antibiyotik etkisi var. Yani iyileştirme gücü çok yüksek. LR bu üründe ne yapmış? Aloe Vera oranını biraz azaltmış, Propolis maddesini ve bu ürünün daha günlük kullanıma uygun bir kremi haline gelebilmesi için içerisine farklı maddeler eklemiş. Antimikrobiyel özelliğinin yanısıra kuru ciltleri canlandıran, katalogda da belirtildiği gibi yüksek nem içeren bir bakım kremi yapmış.

Bu bilgilere dayanarak bu iki kremi hangi durumlarda kullanacağımız konusunda mantık yürütebilirsiniz:

1. Yara, kesik ve yanıklar: Yaraların mikrop kapmasını istemeyiz. Bu yüzden Acil Durum Spreyi ile üzerini ince bir film gibi kaplayıp, sonrasında antimikrobiyel etkili Propolisi kullanabilirsiniz. Sonrasında yara kapandıktan sonra hücre yenilenmesinin daha hızlı olması için sadece Konsantre ile devam edebilirsiniz.

2. Lekeler: Antimikrobiyel etkiden ziyade Aloe Vera’nın hücre yenilemesini hızlandırması daha çok istediğimiz şey. Daha yüksek aloe içeren Konsantre daha uygun.

3. Kuruluk, egzama ve sedef hastalığı: Egzama ve sedefte yaralar genelde kuru olur. Aynı şekilde topuk çatlakları ve nasırlar da öyle. İyice yumuşatarak rahatlatmak gerekir. Bize daha çok nem sağlayan hangi ürün? Propolis.

4. Vuruk, darbe ve morarmalar: Açık yara var mı? Yok. Kuruluk var mı? Yok. Konsantre’den devam et.

Elbette bu ürünlerin daha pek çok kullanım alanı var: . Ben sadece ezbercilik yerine mantıklı düşünmenizi sağlamaya çalıştım. Propolis bitti mi? Konsantre sürün. Konsantre bitti mi? Propolis sürün, zararı olmaz. Ama 3 ürün aynı kutuda geliyor diye yüzünüze hepsini boca ederek cildinize eziyet etmeyin. Aloe Vera Box Set’i sadece gerekli durumlarda kullanın.

Bilgilerinize.

Sizlerde LR Ürünleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, satış ortağı Hatice 05307351080


Dikkat ! 1. LR urunlerinin internet uzerinde satisi yasaktir.
2. Asla yanlis bir bilgi yer almamaktadir. Urun ve icerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Fiyatlar ne kadar ? Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 oraninda indirim ile satin alabilirsiniz)
4. Urunler ne zaman gelmektedir ? / Uyelik ile yada bizden almaniz durumunda en az 1 hafta icindedir.
5. LR Uyelik ile indirimli almaniz halinde : LR Sisteminde yer alan 1000 adet kozmetik urunu de ayni sekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Uyelik ile sizi LR Firmasina satis ortagi yapiyoruz.. Urunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar orani ile bir baska kimseye satabilirsiniz.
7. LR urunleri - Zeitgard urunleri de dahil Avrupanin en buyuk laboratuvari Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldiginiz taktirde urunlerin kullanimi ve egitimini sagliyoruz.
9. Kendi LR Satis Ortakligi Timimiz disinda bilgi verilmemektedir.
10. iletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Lütfen Cep Telefonu bilgisi iletiniz. Sadece Yönetici Görebilir.

We are TURK we are lords of the world !
Firma Ekle