Bebeklerde Kelebek Hastalığına LR Ürünleri

Bebeklerde Kelebek Hastalığına LR Ürünleri

Ürün Sonuçları, Ürünler

16 Mayıs 2016

ekledi.

Yorum Yaz

296 kez incelendi.

LR Ürünlerini doğru kullanım ile : Bazı ilaçların fayda etmediği dertlere , doğal yöntem LR Ürünlerini sunmaktayız. Bebeklerin cildinde oluşan Kelebek hastalığı verilen yara gibi görünen rahatsızlığa çözüm mevcut. Bu denli hastalıklar eskiden yoktu yada biz denk gelmiyorduk gerçekten çok acı, İstanbul Altunizade’de yemek yerken konuştuklarımıza kulak veren bir beyfendi aslında yanlış düşünüyorsunuz, bu denli hastalıklar var ama insan vücudu bazen tepkime vermez ve ciltte görünmez, ta ki onu bir şey tetikleyene kadar. Her insanın kanser, şeker hastalığı, tansiyon ve kolesterol hastası olduğu ancak vücudun onu tetiklemediği için farkında olmadığını anlattı,

Şimdi bakınca insan vücudu her geçen gün daha farklı tepkimeler ile göz önüne gelmekte, hastalıklar mevcuttu ama daha çok göz önüne gelmekte, çözüm öncelikle Rabbimizdendir. Ona ona inancımız ile azmimiz birleşerek elbet hastalıklar yenilecektir.

Konumuz üzere, LR Ekibimiz dahilinde bir bayan “Kelebek Hastalığı” olarak adlandırılan rahatsızlığa vermiş olduğu LR ürünlerini bilgilendireceğiz. Aloevera Mucizeleri inanmasanız da gerçektir. İnsanların başına gelmedikçe anlayamıyorlar, Aşağıda yer vermiş olduğumuz resimde o mis kokulu bebeğin cildinde ki “Kelebek hastalığı” hasıl olmuş ve Aloevera bebek ürünleri ile birlike aloe vera acil yardım spreyi olarak adlandırdığımız dıştan koruma sayesinde “resimde görüleceği üzere ” son halini almıştır.

Bebeklerde-Kelebek-Hastaligi

05307351080 – Danışman Hatice Hanım. (Whatsapp mevcuttur)
Ürünlerini üyelik dahilinde 4’te 1 oranında indirim ile satın alıyorsunuz, Düzenli kullanmaya başlıyorsunuz. Sonrasında fotograf çekip bize whatsaapp’dan atıyorsunuz !

Sizlere burada ücretsiz danışmanlık vermekteyiz, Yol göstermekteyiz ve emeklerinizin hakkını almanız konusunda yardımcı olacağız.

Şimdiden daha güzel ciltler olması dileğiyle,


Dikkat ! 1. LR urunlerinin internet uzerinde satisi yasaktir.
2. Asla yanlis bir bilgi yer almamaktadir. Urun ve icerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Fiyatlar ne kadar ? Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 oraninda indirim ile satin alabilirsiniz)
4. Urunler ne zaman gelmektedir ? / Uyelik ile yada bizden almaniz durumunda en az 1 hafta icindedir.
5. LR Uyelik ile indirimli almaniz halinde : LR Sisteminde yer alan 1000 adet kozmetik urunu de ayni sekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Uyelik ile sizi LR Firmasina satis ortagi yapiyoruz.. Urunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar orani ile bir baska kimseye satabilirsiniz.
7. LR urunleri - Zeitgard urunleri de dahil Avrupanin en buyuk laboratuvari Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldiginiz taktirde urunlerin kullanimi ve egitimini sagliyoruz.
9. Kendi LR Satis Ortakligi Timimiz disinda bilgi verilmemektedir.
10. iletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz

Lütfen Cep Telefonu bilgisi iletiniz. Sadece Yönetici Görebilir.

We are TURK we are lords of the world !
Firma Ekle