Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

Bebeklerde Kelebek Hastalığına LR Ürünleri

Bebeklerde Kelebek Hastalığına LR Ürünleri

Ürün Sonuçları, Ürünler

16 Mayıs 2016

ekledi.

Yorum Yaz

579 kez incelendi.

LR Ürünlerini doğru kullanım ile : Bazı ilaçların fayda etmediği dertlere , doğal yöntem LR Ürünlerini sunmaktayız. Bebeklerin cildinde oluşan Kelebek hastalığı verilen yara gibi görünen rahatsızlığa çözüm mevcut. Bu denli hastalıklar eskiden yoktu yada biz denk gelmiyorduk gerçekten çok acı, İstanbul Altunizade’de yemek yerken konuştuklarımıza kulak veren bir beyfendi aslında yanlış düşünüyorsunuz, bu denli hastalıklar var ama insan vücudu bazen tepkime vermez ve ciltte görünmez, ta ki onu bir şey tetikleyene kadar. Her insanın kanser, şeker hastalığı, tansiyon ve kolesterol hastası olduğu ancak vücudun onu tetiklemediği için farkında olmadığını anlattı,

Şimdi bakınca insan vücudu her geçen gün daha farklı tepkimeler ile göz önüne gelmekte, hastalıklar mevcuttu ama daha çok göz önüne gelmekte, çözüm öncelikle Rabbimizdendir. Ona ona inancımız ile azmimiz birleşerek elbet hastalıklar yenilecektir.

Konumuz üzere, LR Ekibimiz dahilinde bir bayan “Kelebek Hastalığı” olarak adlandırılan rahatsızlığa vermiş olduğu LR ürünlerini bilgilendireceğiz. Aloevera Mucizeleri inanmasanız da gerçektir. İnsanların başına gelmedikçe anlayamıyorlar, Aşağıda yer vermiş olduğumuz resimde o mis kokulu bebeğin cildinde ki “Kelebek hastalığı” hasıl olmuş ve Aloevera bebek ürünleri ile birlike aloe vera acil yardım spreyi olarak adlandırdığımız dıştan koruma sayesinde “resimde görüleceği üzere ” son halini almıştır.

Bebeklerde-Kelebek-Hastaligi

05307351080 – Danışman Hatice Hanım. (Whatsapp mevcuttur)
Ürünlerini üyelik dahilinde 4’te 1 oranında indirim ile satın alıyorsunuz, Düzenli kullanmaya başlıyorsunuz. Sonrasında fotograf çekip bize whatsaapp’dan atıyorsunuz !

Sizlere burada ücretsiz danışmanlık vermekteyiz, Yol göstermekteyiz ve emeklerinizin hakkını almanız konusunda yardımcı olacağız.

Şimdiden daha güzel ciltler olması dileğiyle,


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !