Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

Bilgilendirme

Bu işte kazanmak için doğrudan satış politikası !
Doğrudan satış ve kelime anlamı günümüzde aslında çok kolaydır; Gözle görülen ürünler ve bu ürünlerin fayfaları ortada ! Siz bu ürünleri aklınız ve diliniz ile pazarlayacaksınız. Bu esnada kişi iş ortağı olma düşüncesi de oluşabilir, iş ortaklığı konusunda cazip farklılıklar söz konusudur, Kar payı yüksek olmak ile birlikte fiyatlandırma daha düşüktür.

Bu işi günün 12 saatinde yapmanıza gerek yoktur ! Kendinizi yıpratmaya yönelik işlem asla gerektirmez, Ek iş – Parttime gibi düşünelim yada günün 3’te 1’i. Nasıl tanımlarsanız size kalmış. Yorulduğunuz an bırakabilir, alternatif işler ile uğraşabilirsiniz.

Sizlere doğru kullanım ile bir cevher özelliği bulunduran ürünlerin tanıtımını ve satışını yapmak ile görevlendiriyoruz ! Ürünler ne dudak uçuklatacak cinsten nede el yakacak cinsten, Açıkcası bir kreme dahi 25 tl veriyor iken, LR’nın tarafıma sunmuş olduğu setler ile “Her eve lazım” diyebileceğimiz ürünler mevcut. Yüksek maliyet gerektirmez, Satarken de alırken de…

Ürünler dünyanın en büyük labaratuvarı Dermatest onaylıdır, insan sağlığına zarar verici faktörler asla yer almamak ile birlikte tamamen doğal ürünlerden yapılmaktadır, Bakınız Aloe Vera Bitkisi... Ürün ve satış ortaklığı konusunda dilerseniz altta yer alan iletişim formunu doldurabilir yada iletişim bölümü üzerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

We are TURK we are lords of the world !