Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

Bir Eczacı Gözünden LR

Bir Eczacı Gözünden LR

Satış Ortaklığı

13 Temmuz 2016

ekledi.

Yorum Yaz

483 kez incelendi.

Eczanelerle ilgili bilmeniz gereken en önemli özellik: selektif dermokozmetik dediğimiz LR gibi etken madde konsantrasyonu yüksek, kimyasalı minimum düzeye indirilmiş ve etki mekanizması geniş olan ürünler ecza depolarında bulunmaz. Bunları satmak için eczacının bayilik alması gerekir. Bu bayilik ücreti kimi markalar için 5000-7000 tl ile başlar. Bunu verip ürünleri eczanenize alırsınız. Ayrıca ürün seçme hakkınız yoktur.Satabilecek olun ya da olmayın, o markanın tüm ürün gamını eczanenize almanız gerekir.

LR da ise bu bayilik ücreti 0 TL ! Minimum 85 lira ile istediğiniz ürünü seçerek eczanenize alabilirsiniz.

İkinci çok önemli konu: ürün etkinliği.

Sivilce sorunu çözme, leke giderme, kırışıklık düzeltme gibi dermokozmetik sorunlara yardımcı olmakta üründe hangi maddeden çok bu maddeden ne kadar yoğunlukta kullanıldığı esastır. Eczanelerde kocaman reklamlarla satılan hyaluronik asitli veya salisilik asitli kremlerde yani reklam amaçlı lanse edilen maddelerde konsantrasyon o kadar düşük ki.. LR da ise etken madde konsantrasyonu olabilecek en yüksek seviyede tutulduğu için biz kısa surede öncesi sonrası resimler elde edebiliyoruz.

Yine bu sebepten ötürü hayatımda ilk kez önerdiğim bir selülit kreminden dolayı teşekkür aldım. Daha kutu bitmeden selülit sorunu çözülmüş ve bana teşekkür mesajı attı bir komşum. Bir eczacı daha ne isteyebilir ki? Görüşeceğiniz hiçbir eczacının böyle bir müşteri memnuniyetini LR’dan önce yaşadığını sanmıyorum. LR iş ortağı olarak müthiş müşteri memnuniyeti yaşayacaklarına eminim.

Piyasada leke tedavisinde LR kadar etkili bir marka yok. Elde ettiğimiz sonuçlar başka markalarda ancak kimyasal peeling ile doktor muayenehanelerinde mümkün. Son 5 yıldır eczanem var, öncesinde Clinique, Biotherm ve Teosyal firmalarında dermokozmetik sorumlusu olarak çalıştığım için bunu çok net söylüyorum.

Benim eczanem küçük ama yeri müsait olan eczacılar gerçekten net çözümler üretemeyen markalarla cilt ve saç analizi yapacaklarına LR ile çok daha kaliteli ve hızlı çözüm alabilirler. İnanmaları için elinizdeki fotograflarla beraber etken madde içerik ve konsantrasyonlarını göstermeniz yeterli.

Son olarak kazanç sistemi o kadar etik ve şeffaf ki bunun detayına girmeyeceğim hepimiz pazarlama planından tekrar tekrar okuyarak iyice öğrenebiliriz. Ancak eczacılar eskiden çok kazanıyorlarmış ve son 5 yıldır korkunç bir dar boğazdalar, hepsinin nakit akışına ihtiyacı var.

LR Firma Kaydı yaparak, alacağınız primlerde stopaj kesintisi olmadan yüksek primler alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken LR Satış Temsilcisi Hatice 05307351080 Whatsapp üzerinden iletişime geçmenizdir.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !