Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

Biz Kimiz?

Biz 1 Yıllık evli bir çiftiz. LR Bağımsız Satış ortaklığı konusunda daha önce tarafımıza gelen bilgiyi önemsemedik ancak gördüğümüz LR Firması bu işte ciddi anlamda kariyer vermekte…

Eşim Murat Webmaster olarak tabir edilen, Sistem Destek uzmanı (İnternet Uzmanı),
Ben Hatice ise Moda Tasarımcıyım, Eğitimimi yurt dışında aldım, uzun süre Almanya’da ikamet ettim, daha sonrasında evlenerek İstanbul’a yerleştim. Bir süredir LR Health & Beauty Systems Bağımsız Satış Ortaklığında görev almaktayım.
Emeğini esirgemeyen, gece gündüz ürün satmaya veya satış ortağı edindirmeye çalışan ekibim ile her geçen gün kocaman bir aile olmaktayız.
Şuan ekibimde ki kişi sayısı 200’e yaklaşmıştır. Her gün sitemiz, youtube videolarımız, facebook paylaşımlarımız üzerinden üye adayları gelmektedir.

LR’ı önemsemeniz adına size öncülük edebilirim! Önemsemeyenler ise, telefon, tablet ve araba alıp fotoğraf çektirerek bu konunun ne kadar ciddi olduklarını gösteriyorlar.
İnsanlar korkabilir böyle bir işten çekinebilir ama hangi bir gün para kazanmak için böyle bir fırsatı değerlendirebilirsiniz ki ?
Ürünleri tanıyoruz, eşe dosta akrabağaya bu ürünlerin varlığından haberdar ediyoruz, çevremizde bu ürünlerin varlığından haberdar olmayan ve ihtiyaç duyan birçok kimse var.
Sizlere tavsiyem hiç beklemeden tarafım ile iletişime geçmenizdir. İnanın ne demek istediğimi anlattığımda beni çok iyi anlayacaksınız…

lr-hatice-satis-ortagi

LR Hatice 05307351080

Bu firmada sadece Kozmetik ve Parfüm yok, Yıllarca iyileşmeyen yaralara Aloe Vera vb krem, vitamin eksikliğine karşı vitamin destekli içecekler, elinizde, ayağınız da ve vücudunuzda yer alan çeşitli hastalıklara krem, duş jeli, şampuan yer almaktadır. Bu ürünlerin bilgilerini LR Üyelik sitemiz  ve Facebook sayfamız üzerinden paylaşacağız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

We are TURK we are lords of the world !