Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

Bruce Willis Parfümü

Bruce Willis Parfümü

Ürünler

08 Temmuz 2016

ekledi.

Yorum Yaz

458 kez incelendi.

Ünlü sinema oyuncusu Bruce Willis Parfümünü hiç denediniz mi? Tam bir yıldız kokusunu LR Kozmetik şirketi ayağınıza kadar getirdi, Bağımlılık yapacak bu ürünü üyelik dahilinde indirimli alabilirsiniz.

Baş nota: Bergamot, kakule
Kalp nota: Lavanta, tütün akordları
Dip nota: Meşin akordları, ud,silhat

Bir Yıldız Kokusudur !
Hem süperstarın kendisi hem de eşi Emma Heming-Willis kokunun yaratılışından şişesinin tasarımına kadar mükemmel sonucu elde etmek için gerçekleştirilen tüm adımlarda yer aldılar ve özellikle Bruce Willis garantili, sizi alışılmadık şekilde kendi özel hayatına götüren bir LR ürünü oluşturdular.

Ortaya çıkansa karizmatik erkekler ve dürüst karakterler için olgun bir koku. Lavanta ve tütünle birleştirilmiş meşin notaları kendinden taviz vermiyor.

Bruce Willis ParfümKokusu Nasıldır ?
Bruce Willis Personal Edition Eau de Parfum’ün şişesi de görülmeye değer! Asil cam şişesiyle kombine edildiğinde alüminyum paketi ve ahşap kapağı güçlü ve kıymetli bir materyal bileşimi meydana getirmektedir. Sıcak renkler ve temiz hatlar stil sahibi ve alçakgönüllü bir anlayışa sahip karakterli erkekleri hedef alır. Sıcak tonlarda, temiz, sade karakterli, maskülen ve zamanın ötesine geçmiş özelliklere sahip.

Kokusu Hakkında ?
Sinema yıldızı Bruce Willis kendine ait ve tamamen özel, yeni kokusunu LR ile benzersiz şekilde oluşturdu. Narenciye meyveleri ve siyah karabiber, taze bir ilk izlenim verirken, tütün esintisiyle zenginleştirilmiş aromatik notalar açıkça maskulen bir şıklık yayar. Duygusal bir meşin akorduyla kıymetli ud ağacından meydana gelen güçlü dip nota kokuya besbelli Bruce Willis’in imzasını atıyor.

Bruce Willis Personal Edition – Özel karakterli, öz güvenli ve sükunetini koruyan erkeklere has bir koku.

Ödül Alan Parfüm !
Bruce Willis Parfümü „Erkeğin Hayat Tarzı“ kategorisinde 2011’de ALMAN PARFÜM ÖDÜLLERİ içinde en iyi 5’e girmeyi başarmıştır! Bruce Willis parfüm serisinin başarılı şekilde piyasaya sürülmesiyle birlikte LR, Ocak 2012’de Münster-Osnabrück pazarlama ödülüne layık görüldü!

Not : Üyelik dahilinde ürünümüzü indirimli alabilirsiniz, Üyelik demek, LR Şirketine sizin bilgileriniz ile hesap açıyoruz ve dilediğiniz vakit alışveriş yapabiliyorsunuz. Üyelik ücreti, Ürün Kotası veya bir limit söz konusu değildir.
Not 2: Bruce Wills Parfüm Seti‘ni de alabilirsiniz.  Ulaşım için whatsapp : 05307351080


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler: ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !