Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

Cilt Çatlaklarına LR ile Son

Cilt Çatlaklarına LR ile Son

Ürünler

02 Temmuz 2016

ekledi.

Yorum Yaz

264 kez incelendi.

Cilt çatlakları bildiğiniz üzere cildin dermis tabakasının hızlı büyüme ya da hızlı kilo alma nedeniyle yırtılması sonucu oluşan bir deri hasarı. Dermaintense kremin 2 ana içeriğinden bahsetmek de bu hasarı onarmaya nasıl yardımcı olduğunu anlatabilmek için yeterli olur aslında:

1- Işıldak çiçeği yağı (Oenothera biennis)

Bu güzide arkadaşımızın en büyük özelliği çok yüksek oranda Gamma-Linoleik Asit (GLA) içeriyor olması. O da ne, yenir mi içilir mi derseniz; GLA, bazı besinlerle almış olduğumuz ve kıymet-i harbiyesi çok iyi bilinen Omega-6 nın vücudumuzda işlenmesiyle ortaya çıkan, faydası boyunu aşan bir madde. Benim çatlaklarıma ne faydası var derseniz, şöyle ki GLA cilde bölgesel olarak uygulandığında cildin üst tabakası tarafından hemen emilerek aktif olarak işlenmekte ve cilt bu maddeyi kendisini yenilemek için sonuna kadar kullanmakta. Bu da çatlaklarda savaş için bulunmaz nimet. Yapılan çalışmalarda da GLA nın bölgesel olarak uygulanmasının ağızdan alınımına göre çok daha etkili olduğu gösterilmiş (David F. Horrobin, DPhil, BM Kentville. Essential fatty acids in clinical dermatology J. of Am. Acad. of Dermatol. Vol 20 (6), 1989.

2- B12 Vitamin kompleksi

B12 vitamin kompleksi yapısında metal bulunduran tek vitamin olup eser miktarda kobalt içermektedir ve bu nedenle de “kobalamin” sınıfına dahil olan bir vitamin kompleksidir. B12 vitamin kompleksinin bir numaralı görevi hücrelerin bölünerek çoğalması ve ait oldukları dokuyu yenileyebilmesi için gerekli olan DNA sentezini başlatmasıdır. B12 vitamin eksikliği bu nedenle genellikle hasarlı dokuların kendini yenileyememesi ve fonksiyonlarını ve yapısal bütünlüklerini kaybetmeleriyle ilişkilendirilir. Bu nedenle B12 vitamininin bölgesel olarak cilt üzerinde uygulanması çatlakların bulunduğu bölgedeki hasarlı cilt dokusunun kendini yenileyebilmesi için ona büyük bir şans sunmak anlamına geliyor.

İşte tüm bu bahsi geçenler sayesinde, bu kremi oldukça düzenli bir şekilde ve en az 3 ay kullanmak şartıyla (yapılan çalışmalar bu içeriklerin en az 2-3 ayda etki ettiğini göstermektedir) cilt çatlakları üzerindeki faydasını görmemiz oldukça muhtemeldir. Düzenli kullanamam diyenlere, ya da aşırı dozda sabırsızlıktan şikayeti olanlara ise tavsiye etmiyoruz.

LR Ürünlerini üyelik dahilinde 4’te 1 oranında indirimli alabilirsiniz, Danışman numaramız 05307351080 whatsapp üzerinden bilgi alabilir veya altta ki form aracılıyla tarafımıza ulaşabilirsiniz.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !