Cilt Çatlaklarına LR ile Son

Cilt Çatlaklarına LR ile Son

Ürünler

02 Temmuz 2016

ekledi.

Yorum Yaz

124 kez incelendi.

Cilt çatlakları bildiğiniz üzere cildin dermis tabakasının hızlı büyüme ya da hızlı kilo alma nedeniyle yırtılması sonucu oluşan bir deri hasarı. Dermaintense kremin 2 ana içeriğinden bahsetmek de bu hasarı onarmaya nasıl yardımcı olduğunu anlatabilmek için yeterli olur aslında:

1- Işıldak çiçeği yağı (Oenothera biennis)

Bu güzide arkadaşımızın en büyük özelliği çok yüksek oranda Gamma-Linoleik Asit (GLA) içeriyor olması. O da ne, yenir mi içilir mi derseniz; GLA, bazı besinlerle almış olduğumuz ve kıymet-i harbiyesi çok iyi bilinen Omega-6 nın vücudumuzda işlenmesiyle ortaya çıkan, faydası boyunu aşan bir madde. Benim çatlaklarıma ne faydası var derseniz, şöyle ki GLA cilde bölgesel olarak uygulandığında cildin üst tabakası tarafından hemen emilerek aktif olarak işlenmekte ve cilt bu maddeyi kendisini yenilemek için sonuna kadar kullanmakta. Bu da çatlaklarda savaş için bulunmaz nimet. Yapılan çalışmalarda da GLA nın bölgesel olarak uygulanmasının ağızdan alınımına göre çok daha etkili olduğu gösterilmiş (David F. Horrobin, DPhil, BM Kentville. Essential fatty acids in clinical dermatology J. of Am. Acad. of Dermatol. Vol 20 (6), 1989.

2- B12 Vitamin kompleksi

B12 vitamin kompleksi yapısında metal bulunduran tek vitamin olup eser miktarda kobalt içermektedir ve bu nedenle de “kobalamin” sınıfına dahil olan bir vitamin kompleksidir. B12 vitamin kompleksinin bir numaralı görevi hücrelerin bölünerek çoğalması ve ait oldukları dokuyu yenileyebilmesi için gerekli olan DNA sentezini başlatmasıdır. B12 vitamin eksikliği bu nedenle genellikle hasarlı dokuların kendini yenileyememesi ve fonksiyonlarını ve yapısal bütünlüklerini kaybetmeleriyle ilişkilendirilir. Bu nedenle B12 vitamininin bölgesel olarak cilt üzerinde uygulanması çatlakların bulunduğu bölgedeki hasarlı cilt dokusunun kendini yenileyebilmesi için ona büyük bir şans sunmak anlamına geliyor.

İşte tüm bu bahsi geçenler sayesinde, bu kremi oldukça düzenli bir şekilde ve en az 3 ay kullanmak şartıyla (yapılan çalışmalar bu içeriklerin en az 2-3 ayda etki ettiğini göstermektedir) cilt çatlakları üzerindeki faydasını görmemiz oldukça muhtemeldir. Düzenli kullanamam diyenlere, ya da aşırı dozda sabırsızlıktan şikayeti olanlara ise tavsiye etmiyoruz.

LR Ürünlerini üyelik dahilinde 4’te 1 oranında indirimli alabilirsiniz, Danışman numaramız 05307351080 whatsapp üzerinden bilgi alabilir veya altta ki form aracılıyla tarafımıza ulaşabilirsiniz.


Dikkat ! 1. LR urunlerinin internet uzerinde satisi yasaktir.
2. Asla yanlis bir bilgi yer almamaktadir. Urun ve icerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Fiyatlar ne kadar ? Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 oraninda indirim ile satin alabilirsiniz)
4. Urunler ne zaman gelmektedir ? / Uyelik ile yada bizden almaniz durumunda en az 1 hafta icindedir.
5. LR Uyelik ile indirimli almaniz halinde : LR Sisteminde yer alan 1000 adet kozmetik urunu de ayni sekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Uyelik ile sizi LR Firmasina satis ortagi yapiyoruz.. Urunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar orani ile bir baska kimseye satabilirsiniz.
7. LR urunleri - Zeitgard urunleri de dahil Avrupanin en buyuk laboratuvari Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldiginiz taktirde urunlerin kullanimi ve egitimini sagliyoruz.
9. Kendi LR Satis Ortakligi Timimiz disinda bilgi verilmemektedir.
10. iletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz

Lütfen Cep Telefonu bilgisi iletiniz. Sadece Yönetici Görebilir.

We are TURK we are lords of the world !
Firma Ekle