Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

Cilt Rahatsızlıklarına LR Aloevera

Cilt Rahatsızlıklarına LR Aloevera

Ürünler

09 Haziran 2016

ekledi.

Yorum Yaz

547 kez incelendi.

LR’ın en çok satan ve en sevilen ürünü Aloe Vera Box Set‘in pek çok kullanım alanı var. Setin içinde Aloe Vera Acil Durum Spreyi, Aloe Vera Konsantre Jel, Aloe Vera Propolis Krem çıkıyor ve bu ürünler pek çok cilt rahatsızlığında kullanılabiliyor:

Aloevera-Acil-Yardim-Seti1- Yara, yanık, çarpma, vurma, burkulma, morarma : Sprey, konsantre ve propolis bu sırayla istenen ve ihtiyaç duyulan sıklıkta kullanılır.

2- Kaşıntı, sinek ısırması, cilt alerjisi : Sprey ve konsantre yeterli, istenen sıklıkta kaşıntıyı gidermek için kullanılır.

3- Nasırlarda, topuk çatlaklarında : Gece yatmadan önce sprey, konsantre ve propolis sırasıyla nasirli yada çatlak bulunan topuk bölgesine uygulanıp sonra çorap giyilerek yatılır.

4- Ucuklarda : Propolis krem uçuklu bölgeye sıkça sürülür, özellikle uçuk çıkacağını hissettiğiniz de uygularsanız çıkmadan söndürebilirsiniz.

5- Hemoroid : Konsantre jel Alüminyum folyoya sıkılır ve fitil seklinde rulo yapılıp buzlukta dondurulur ve sonrasında fitil olarak kullanılır.

6- Cilt lekeleri, sivilce izleri, güneş ve hamilelik lekeleri : Sprey ve konsantre yalnızca geceleri bu sırayla sürülüp yatılır.

7- Ayak mantarı, tırnak mantarı: Microsilver ayak kremi öncesinde Sprey kullanılır.

8- Hafif egzamalarda : Propolis krem çok iyileştiricidir. Özellikle eller su ve sabunla yada soğukla temas ettikten sonra propolisli kremi kullanmak çok etkilidir.

9- Sedef hastalığı: Sprey, konsantre ve propolisi bu sırayla kullanarak buyuk ilerleme kaydeden çok sayıda insan var.

10- Pisiklerde: Propolis pisik kremi olarak kullanilabilir.

11- Yüz veya vücuttaki kılcal damarlar : Konsantreyi buz dolabında soğutup uygulamak oldukça etkilidir.

12- El Kremi olarak: Propolis ozellikle asiri kuruluk problemi olan eller icin uygundur.

13- Saç dibi egzamaları: Microsilver şampuan ile birlikte duş sonrası sac diplerine sprey kullanmak da çok etkili ve rahatlatıcıdır.

LR Aloevera Acil Yardım Set ürünlerini dilerseniz tek tek dilerseniz set şeklinde satın alabilirsiniz. Üyelik dahilinde fiyalarda 4’te 1 oranında indirim söz konusudur. LR Ürünleri ve LR Şirketi Fatura kesen bir şirkettir!

Satış Danışmanımız : 0530 735 10 80 | Kuaför & Güzellik Merkezi ve Eczaneler Stopaj kesintisi olmadan sizi memnun edecek ürünleri kullanabileceğinizi garanti etmekteyiz.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !