Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

Diş ve Diş Eti Hastalığına LR

Diş ve Diş Eti Hastalığına LR

Ürünler

02 Ekim 2016

ekledi.

Yorum Yaz

380 kez incelendi.

Diş ve Diş Eti Hastalığının temel nedeni; dişe sıkıca tutunan, yapışkan, saydam bir tabaka olan bakteri plağıdır. Ağız hijyeni yetersiz olduğunda, diş ve diş etlerini etkileyen bakteri plağı oluşur. Plağın bir miligramında 200 ile 500 milyon arasında bakteri bulunur. Yapılan araştırmalara göre, diş eti hastalıklarında % 30 oranında genetik bir yatkınlık söz konusudur. Ayrıca, ağız bakımının kötü olması ile diş eti hastalığının gelişme olasılığı 6 kat daha artar.

Bunun yanı sıra, aşağıdaki faktörler de diş eti sağlığını yakından etkilemektedir.
+Sigara: Sigara kanser, akciğer, kalp hastalıkları gibi birçok önemli rahatsızlığa sebep olur.
+Genetik faktörler: Yapılan araştırmalara göre, diş eti hastalıklarında % 30 oranında genetik bir yatkınlık söz konusudur. Ayrıca, ağız bakımının kötü olması ile diş eti hastalığının gelişme olasılığı 6 kat daha artar.
+Hormonal değişiklikler: Hamilelik, puberte, menopoz, mensturasyon gibi hormonal değişikliklerin yoğun olduğu dönemlerde ağız hijyenine ayrıca özen gösterilmelidir. Diş etleri bu dönemlerde daha hassas olur, diş eti hastalığına olan yatkınlık artar.
+Stres: Hipertansiyon, kanser gibi pek çok rahatsızlığın nedenlerinden biri olmasının yanında, diş eti hastalıklarının da risk faktörlerindendir. Araştırmalar göstermiştir ki, periodontal hastalıklarda dahil olmak üzere stres, vücudun enfeksiyonla mücadelesini zorlaştırmaktadır.
+İlaç kullanımı: Doğum kontrol hapları, anti-depresanlar, kalp ilaçları ağız sağlığını yakından etkiler. O nedenle, bu ilaçlardan birini almak gerekirse ağız hijyenine de özen gösterilmelidir.
+Diş sıkmak veya gıcırdatmak: Diş ve diş eti arasındaki kuvvetin azalmasına neden olarak periodontal doku yıkımına sebep olur. Diş etlerindeki çekilmenin bir sebebi de diş sıkmaktır.
+Diyabet – şeker hastalığı: Diyabet hastaları, periodontal (diş eti) enfeksiyon açısından yüksek risk grubundadır.
+Kötü beslenme: Vücudun, immun (bağışıklık) sisteminin zayıflamasına ve buna bağlı olarak, diş eti enfeksiyonu da dahil olmak üzere diğer enfeksiyonlarla mücadelesinin zorlaşmasına neden olur.
+Kötü yapılmış kuron köprü ve dolgular: Diş etine basan ve taşkın yapılmış dolgu, kuron ve köprüler diş etlerinde problem oluşturur.
Yaşam boyu dişlerinizi kaybetmemek için bakteri plağının; diş fırçalanması, diş ipi gibi ajanlar kullanılması yoluyla, düzenli olarak her gün dişlerden uzaklaştırılması gerekmektedir.

Diş ve diş eti rahatsızlıklarında etkili olan LR diş macunları;

lr-dis-macunlari

*MICROSILVER PLUS Diş Macunu:
• Çürük ve plak oluşumunu onler.
• Diş eti iltihaplarını onler.
• Mineral hidroksiapatit diş minesini yeniden yapılandırır.
Özellikle de hasar görmüş dişler, hassas diş etleri ve ağız kokusunda etkilidir.Hassas diş ve diş etleri için ağız temizleme ve bakım yapan bakım ürünü. Çürük, plak ve diş eti iltihaplanmalarını önler ve ağız kokusunu azaltır.
-Parodontose-Prophylaxe
– MicrosilverBG: Ağız bölgesindeki bakterileri azaltır.
-Dexpanthenol: Hassas diş ve diş etlerini rahatlatır.
-Çinko: İltihaplı diş etleri ve ağız mukozasının iyileşmesini destekler.
-Mineral hidroksiapatit: Doğal diş minesini yeniden yapılandırır,
dişin girintili üst yüzeyini onarır ve dişlerinizin sağlam, sağlıklı olmasını sağlar.

*Aloe Vera Diş Macunu:
• Diş ve diş etlerinde özenli ve derinlemesine temizleme.
• Tüm ağızda taze bir his yaratır.
• Sağlıklı diş etleri, parlak dişler ve tazelenmiş bir nefes sağlar. Normal diş ve diş etlerine uygundur. Hidrojel formunda, diş ve diş etlerinin özenle ve derinlemesine temizliği için ağız bakım urunu. Plak oluşumunu engeller ve tüm ağızda taze bir his yaratır. Sağlıklı diş etleri, parlak dişler ve tazelenmiş bir nefes sağlar. % 43 aloe vera ve ekinezya özütü içerir. Propolis ve ekinezya ekstresi kombinasyonu dişleri fırçalarken de diş etlerinin sağlını korumaya yardımcı olur.

*Aloe Vera Hassas Diş Macunu:
• Hassas dişler ve derinlemesine diş temizliği için.
• Diş minesini destekler.
• Hassas diş ve diş etlerini rahatlatır.
Hassas diş ve diş etleri için. Diş ve diş etlerinin özenle ve derinlemesine temizlenmesi için mineral tabanlı ağız bakım ürünüdür. Hafif temizleme sistemi ve kalsiyum karbonat kombinasyonu temizleme sırasında bile dişlere mineral takviyesi sağlar.Diş minesini korur, hassas diş ve diş etlerini rahatlatır. Ayrıca nefesi tazeler. %40 aloe vera içerir.

Bilgi almak ve sizlerde faydalanmak isterseniz 05307351080


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !