Dünya Devi LR ve Satış Ortaklığı

Dünya Devi LR ve Satış Ortaklığı

Haberler, Satış Ortaklığı

19 Ocak 2016

ekledi.

Yorum Yaz

526 kez incelendi.

Network marketing‘in mantığını daha basit anlatmaya çalışayım:

LR’a iş ortağı oldunuz, sizi üye yapan kişi dedi ki al ürünleri indirimli, Ortalama %40 karla satın alarak tamam dediniz, ürünler alman malı, sağlıklı, ben bunları çevreme satarım.
İlk ay tanıdıklarınızın yarısına gittiniz ve 250 TL’lik satış yaptınız. İkinci ay biraz daha satışları artırdınız, 500 TL’lik ürün sattınız. Üçüncü ay artık tüm tanıdıklara ulaştınız, 1000 TL’lik satış yaptınız ve burada tıkandınız, üzerine 1 TL daha koyamıyorsunuz.

Ne yapmanız lazım?

Tam bu esnada şirket size diyor ki: Tamam 1000 TL’lik satış yaptın, güzel ama 5000 TL’lik satış yaparsan sana 500 TL eksra prim öderim.
Siz 1001 TL’ye çıkamıyorsunuz ama şirket size 5000 TL yap diyor? Nasıl olacak? Tek başınıza 5000 TL yapamıyorsanız sizin gibi 1000 TL ciro yapabilecek 4 tane arkadaşınızı bulacaksınız. 1000 TL sizden, 4000 TL ekibinizdeki o 4 kişiden gelecek ve böylece hedefi tutturacaksınız. Ayın sonunda kendi kişisel satışınızdan yaklaşık 300 TL sıcak para, sizin ve ekibiniz toplam satışından da şirketten 500 TL hediyenizi alacaksınız.

Şimdi asıl önemli noktaya gelelim !

Ekip kurmayı kendi altınızdaki 4 kişiye de öğretirseniz ne olur? Onlar da artık 5000 TL’yi hedeflemeye başlarlar. Bu durumda sizin hedeflediğiniz ciro en az 20.000 TL olur. Tutturursanız şirketten alacağınız prim de aynı oranda yüksek olur. Herkes kendi altındaki ekibinin toplam cirosu üzerinden hakettiği primi alır.
LR’daki prim hesaplaması elbette bu kadar basit değil. Sadece mantığını anlamanız için basitleştirdim. Diğer tüm network marketing şirketlerinde de üç aşağı beş yukarı aynı mantık geçerlidir.
Ürün satın, karını ertesi ay güle güle harcayın; ürün satacak başkalarını bulun, her ay artan priminizle çocuklarınıza miras bırakabileceğiniz düzenli bir geliriniz olsun !

“Birine bir balık verirsen onu bir gün beslersin. Ona balık tutmayı ögret ve hayatı boyunca beslemiş olursun.” -Lao Tzu
(Altıntı bir bilgidir)


Dikkat ! 1. LR urunlerinin internet uzerinde satisi yasaktir.
2. Asla yanlis bir bilgi yer almamaktadir. Urun ve icerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Fiyatlar ne kadar ? Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 oraninda indirim ile satin alabilirsiniz)
4. Urunler ne zaman gelmektedir ? / Uyelik ile yada bizden almaniz durumunda en az 1 hafta icindedir.
5. LR Uyelik ile indirimli almaniz halinde : LR Sisteminde yer alan 1000 adet kozmetik urunu de ayni sekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Uyelik ile sizi LR Firmasina satis ortagi yapiyoruz.. Urunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar orani ile bir baska kimseye satabilirsiniz.
7. LR urunleri - Zeitgard urunleri de dahil Avrupanin en buyuk laboratuvari Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldiginiz taktirde urunlerin kullanimi ve egitimini sagliyoruz.
9. Kendi LR Satis Ortakligi Timimiz disinda bilgi verilmemektedir.
10. iletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz

Lütfen Cep Telefonu bilgisi iletiniz. Sadece Yönetici Görebilir.

We are TURK we are lords of the world !
Firma Ekle