Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

Egzama ve Sedefe LR ürünleri!

Egzama ve Sedefe LR ürünleri!

Ürün Sonuçları

09 Şubat 2016

ekledi.

Yorum Yaz

1003 kez incelendi.

Egzama ve sedef hastalıklarının sebebi, endüstriyel gıdalarla beslenme ve bağırsak florasındaki hasar sonrası vücuttan atılamayan zararlı kimyasal maddelerin ve ağır metallerin kana geçmesidir. Sindirim yolu ile atılamayan bu atıkları vücut deri ile atmaya çalışır. Asla deri hastalığı değildir. Deri yoluyla atılmaya çalışan kimyasalların olduğu bölgeye bağışıklık sisteminiz saldırır ve bu lezyonlar oluşur.

LR ürünleri arasında iki ürün var: Bağırsak florası için Aloe Vera İçecek ve içerisindeki yoğun B12 vitamini sayesinde bağışıklık sistemini baskılamak için kullanabileceğimiz Dermaintense krem. Dikkat ! Gıda takviyesi ve kremler bu hastalıkları tamamen ortadan kaldırmak için yeterli değil. Ancak lezyonları azaltarak yaşam kalitemizi yükseltmek mümkün.

Sedef Tedavisi

Sedef Tedavisi

Egzama:
1. Acil Durum Spreyi ve Propolis krem: Sabah ve akşam Acil Durum Spreyi sıkın, kurumadan Propolis sürün. Propolis krem cok iyileştiricidir. Özellikle eller su ve sabunla yada sogukla temas ettikten sonra propolisli kremi kullanmak cok etkilidir. Gün içinde ihtiyaç halinde sürün.
2. Dermaintense krem: İçerisindeki B12 sayesinde bağışıklık sistemini baskılar. Egzamanız atak döneminde değilse, Propolis’ten sonra sürün. Atak dönemindeyse önce Sprey ve Propolis kullanarak dinmesini bekleyip, sonra sürmeye başlayabilirsiniz.
3. Aloe Vera Sivera içecek: Bagırsak bağırsak florasının onarımını hızlandıracağından en fazla faydayı Isırganlı Sivera içeceğimiz sağlar. Sadece kremle sonuç almanız çok zordur. Mutlaka içecekle takviye edin Bir şişe 11 günde biteceğinden en az 2 şişe kullanmasını önerin. 3 öğünden önce 3’er kapak (30 ml).
4. Saç egzaması: Microsilver sampuanla birlikte duş sonrasi saç diplerine sprey kullanmak etkili ve rahatlatıcıdır.

Sedef:
1. Propolis ve Dermaintense krem: Sabah ve akşam 5’er dk arayla sürün. Sedefte Acil Durum Spreyini artık önermiyorum, çünkü içerisindeki etken madde fazla olduğundan bazen sedef ataklarını azdırabiliyor.
2. Aloe Vera Sivera içecek: Bağırsak florasının onarımını hızlandıracağından en fazla faydayı Isırganlı Sivera içeceğimiz sağlar. Sadece kremle sonuç almanız çok zordur. Mutlaka içecekle takviye edin Bir şişe 11 günde biteceğinden en az 2 şişe kullanmasını önerin. 3 öğünden önce 3’er kapak (30 ml)

Her iki hastalık için de önemli not :

Marketlerden aldığımız standart hijyen ve temizlik ürünlerinin içerisindeki kimyasallar egzama ve sedefi tetikliyor. Ne kadar krem kullansanız da, hastalığı tetikleyen dış etmenleri elemezsiniz bu lezyonlar oluşmaya devam eder. Neredeyse hergün ellerinizi yıkıyor ve en az gün aşırı duş alıyorsunuz. Bu yüzden Dermaintense ve Aloe Vera içecek verdiğiniz bütün müşterilerinize doğala en yakın temizlik ürünlerini kullanmalarını gerektiğini bu şekilde anlatın. Eğer doktorları tarafından özellikle verilmiş bir ürün yoksa şu ürünleri tavsiye edebilirsiniz :

1. Aloe Vera Sabun
2. Aloe Vera Duş Jeli
3. Aloe Vera Şampuan
4. Aloe Vera Saç & Vücut Şampuanı


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !