Egzama ve Sedefe LR ürünleri!

Egzama ve Sedefe LR ürünleri!

Ürün Sonuçları

09 Şubat 2016

ekledi.

Yorum Yaz

653 kez incelendi.

Egzama ve sedef hastalıklarının sebebi, endüstriyel gıdalarla beslenme ve bağırsak florasındaki hasar sonrası vücuttan atılamayan zararlı kimyasal maddelerin ve ağır metallerin kana geçmesidir. Sindirim yolu ile atılamayan bu atıkları vücut deri ile atmaya çalışır. Asla deri hastalığı değildir. Deri yoluyla atılmaya çalışan kimyasalların olduğu bölgeye bağışıklık sisteminiz saldırır ve bu lezyonlar oluşur.

LR ürünleri arasında iki ürün var: Bağırsak florası için Aloe Vera İçecek ve içerisindeki yoğun B12 vitamini sayesinde bağışıklık sistemini baskılamak için kullanabileceğimiz Dermaintense krem. Dikkat ! Gıda takviyesi ve kremler bu hastalıkları tamamen ortadan kaldırmak için yeterli değil. Ancak lezyonları azaltarak yaşam kalitemizi yükseltmek mümkün.

Sedef Tedavisi

Sedef Tedavisi

Egzama:
1. Acil Durum Spreyi ve Propolis krem: Sabah ve akşam Acil Durum Spreyi sıkın, kurumadan Propolis sürün. Propolis krem cok iyileştiricidir. Özellikle eller su ve sabunla yada sogukla temas ettikten sonra propolisli kremi kullanmak cok etkilidir. Gün içinde ihtiyaç halinde sürün.
2. Dermaintense krem: İçerisindeki B12 sayesinde bağışıklık sistemini baskılar. Egzamanız atak döneminde değilse, Propolis’ten sonra sürün. Atak dönemindeyse önce Sprey ve Propolis kullanarak dinmesini bekleyip, sonra sürmeye başlayabilirsiniz.
3. Aloe Vera Sivera içecek: Bagırsak bağırsak florasının onarımını hızlandıracağından en fazla faydayı Isırganlı Sivera içeceğimiz sağlar. Sadece kremle sonuç almanız çok zordur. Mutlaka içecekle takviye edin Bir şişe 11 günde biteceğinden en az 2 şişe kullanmasını önerin. 3 öğünden önce 3’er kapak (30 ml).
4. Saç egzaması: Microsilver sampuanla birlikte duş sonrasi saç diplerine sprey kullanmak etkili ve rahatlatıcıdır.

Sedef:
1. Propolis ve Dermaintense krem: Sabah ve akşam 5’er dk arayla sürün. Sedefte Acil Durum Spreyini artık önermiyorum, çünkü içerisindeki etken madde fazla olduğundan bazen sedef ataklarını azdırabiliyor.
2. Aloe Vera Sivera içecek: Bağırsak florasının onarımını hızlandıracağından en fazla faydayı Isırganlı Sivera içeceğimiz sağlar. Sadece kremle sonuç almanız çok zordur. Mutlaka içecekle takviye edin Bir şişe 11 günde biteceğinden en az 2 şişe kullanmasını önerin. 3 öğünden önce 3’er kapak (30 ml)

Her iki hastalık için de önemli not :

Marketlerden aldığımız standart hijyen ve temizlik ürünlerinin içerisindeki kimyasallar egzama ve sedefi tetikliyor. Ne kadar krem kullansanız da, hastalığı tetikleyen dış etmenleri elemezsiniz bu lezyonlar oluşmaya devam eder. Neredeyse hergün ellerinizi yıkıyor ve en az gün aşırı duş alıyorsunuz. Bu yüzden Dermaintense ve Aloe Vera içecek verdiğiniz bütün müşterilerinize doğala en yakın temizlik ürünlerini kullanmalarını gerektiğini bu şekilde anlatın. Eğer doktorları tarafından özellikle verilmiş bir ürün yoksa şu ürünleri tavsiye edebilirsiniz :

1. Aloe Vera Sabun
2. Aloe Vera Duş Jeli
3. Aloe Vera Şampuan
4. Aloe Vera Saç & Vücut Şampuanı


Dikkat ! 1. LR urunlerinin internet uzerinde satisi yasaktir.
2. Asla yanlis bir bilgi yer almamaktadir. Urun ve icerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Fiyatlar ne kadar ? Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 oraninda indirim ile satin alabilirsiniz)
4. Urunler ne zaman gelmektedir ? / Uyelik ile yada bizden almaniz durumunda en az 1 hafta icindedir.
5. LR Uyelik ile indirimli almaniz halinde : LR Sisteminde yer alan 1000 adet kozmetik urunu de ayni sekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Uyelik ile sizi LR Firmasina satis ortagi yapiyoruz.. Urunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar orani ile bir baska kimseye satabilirsiniz.
7. LR urunleri - Zeitgard urunleri de dahil Avrupanin en buyuk laboratuvari Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldiginiz taktirde urunlerin kullanimi ve egitimini sagliyoruz.
9. Kendi LR Satis Ortakligi Timimiz disinda bilgi verilmemektedir.
10. iletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz

Lütfen Cep Telefonu bilgisi iletiniz. Sadece Yönetici Görebilir.

We are TURK we are lords of the world !
Firma Ekle