Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

En İyisi Aloevera MSM Vücut Jeli

En İyisi Aloevera MSM Vücut Jeli

Ürünler

29 Mayıs 2016

ekledi.

Yorum Yaz

382 kez incelendi.

İnsan vücudunda en çok su daha sonra MSM (metil sulfonil metan yani kükürt) vardır. MSM jel birçok protein barındırmakta.
Kemik, kas, bağ dolumu proteinlerden oluşmaktadır. Kükürtün ağrı kesici özelliği sayesinde romatizmal hastalıklar, kireçlenme, eklem ve kemik ağrıları, eklem sıvı azlığı, bel-boyun ağrıları, spor yaralanmaları, fizik tedavi önerilen tüm hastalıklarda net sonuçlar alınır.

İçerdiği biberiye sayesinde anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Fıtık ve ağrılarda sivera ısırganlı içecek ile kullanımı tavsiye edilir. Cilt ortalama 21 günde tedaviye cevap verir, bir süre kullanıp sıkılıp bırakmadan 21 gün düzenli kullanmak gerekir.

Yumuşak ve hızlı emilen jel içindeki Ayı üzümü yaprakları ve söğüt kabuğu özü ile kas ve eklemlerde rahatlama sağlayan masaj jeli dir. Aynı zaman da acil durum spreyi ile beraber düzenli kullanımda cilt lekelerini de açıcı özelliği mevcuttur.

LR Aloevera MSM Vücut Jeli Ürününü Üyelik dahilinde 4’te 1 oranında indirim söz konusudur. Soru sormak için whatsapp : 05307351080 üzerinden ulaşabilirsiniz. LR Satış ortaklığı bünyesinde ister 1 ürün isterseniz 1’den fazla ürün alarak üyelik işlemi sağlayabilirsiniz. 


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !