Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

Kozmetik Ürün mü kullanıyorsun ?

Kozmetik Ürün mü kullanıyorsun ?

Haberler, Satış Ortaklığı

11 Şubat 2016

ekledi.

Yorum Yaz

599 kez incelendi.

Alman Kozmetik Devi bir firma önereceğim şimdi size,Kozmetik Ürün mü kullanıyorsun ? önyargıları bir kenara bırakın, bu firma ile çalışıp da memnuniyetsizlik ifade eden yalan söylüyordur, Açık ve Net dile getirelim.

30 Yıl boyunca hükmünü sürdüren, Kozmetik konusunda bir devrim yaratan, Kırışıklık, morarmalar, kiprik serumları ve birçok ürün. Saymakla bitiremeyeceğimiz derecede bakım ürünleri de cabası…

Aloe Vera Kelimesini duymayan yoktur sanırım, bitki olarak tanımlanır ama özünde her geçen gün doğallığı daha da net keşvedilen bir bitkidir, Kozmetik ve Bakım ürünlerinde kullanılan Aloe Vera bitkisi, cildin daha sağlıklı tazelenmesine ve insan direncini artırmaya yönelik ürünler üretmektedir.

Kaşlarım çıkmıyor, çok dökülüyor güçlü değil, gün içinde ayakta duramıyorum, çok yoruluyorum, tabiri caizse ölü gibiyim, hayat ile ilişiğim neredeyse yok gibi… Lütfen bu konuda bizi dinleyin, Gıda takviyesi ürünler ile birleşen Aloe Vera bitkisi, insan vucudunun direncini artırmak ile birlikte hastalıklara antikor üretmekte…

Dişlerimi fırçalıyorum ama beyazladığını fark etmiyorum, Kepeklerim hiç bitmiyor, saçlarım dökülüyor, saç dökülmelerine karşı nasıl çare bulabilrim, traş sonrası cildim kızarıyor, tahriş oluyor, göz altı kırışıklıklarımdan hoşnut değilim, yüzde ki kırışıklıklardan nasıl kurtulabilirim… Biraz düşündürelim sizi , nasıl ?

Gözlerime nasıl makyaj yapabilirim, Dudaklarım kurumakta, hangi ruju kullanabilirim, gündüz sürmem gereken krem hangisi, gece hangi kremi sürebilirim ? kırışıklıklara hangi krem ile dur diyebilirim, göz altı pedi nedir ?

Sizlere o kadar çok nacizane bilgiler sunmak isterim ki, dilerseniz siz bu konuda bizimle iletişime geçin. Hiç çekinmeyin, sizlere gerek bilgi aktarımında bulunarak, düşündüğünüz veya planladığınız vakitten öncesinde gerek kutlamalarımızı sağlayalım.

Garip gelmesin size, birçok örnek var bu konuda tatmin olma ; %99.9 … Ek iş olarak benimseyerek kariyer hayatını sürdüren insanlar… Hepsi LR‘ın bir parçası oldu… Dilerseniz size kariyer planlaması sağlayalım. Yeter ki Azim ve Sabır kelimelerini kendinize benimsetin…

Ürünlerimizi üye olarak indirimli satın almak ve fiyatlarını öğrenmek için whatsapp 05307351080 veya 05077733898 üzerinden ulaşabilirsiniz.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler: ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !