Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

L-Recapin Şampuan Ve Tonik

L-Recapin Şampuan Ve Tonik

Ürünler

29 Ocak 2016

ekledi.

Yorum Yaz

2322 kez incelendi.

Aşağıda yer alan bilimsel açıklamalar Doktor Olan bir iş ortağımız tarafından hazırlanmıştır.

Özellikle henüz saçlar tamamen kaybedilmeden önce, saç dökülmelerinin önüne geçebilmek ve durdurabilmek için önerdiğimiz, sonrasında da yeni saçların çıkışını ve mevcut saçların güçlenmesini teşvik eden L-Recapin saç bakım setinin içeriğini merak edenlere “bilim ışığında” bir kaç açıklama :

Zira bu tip ürünlerde insanlar oldukça ön yargılı olabiliyor ürünün etkinliği konusunda ve her zaman önce/sonra saç fotoğrafları paylaşmak da inandırıcı olmayabiliyor.

L’recapin Kullananlar !

İyisi mi biz her zaman olduğu gibi belgelerle konuşalım, boş atıp dolu tutmayalım, gönüllere su serpelim.

lr saç serumu

L-Recapin içerisinde Procapil denen bir aktif kompleks bulunuyor. Bu aktif kompleksin içerisinde yenilikçi 3 farklı bileşen var: Oleanolic acid, Apigenin ve Biotinyl-GHK.

  1. Oleanolic acid zeytinyağı, sarımsak gibi besinlerde doğal olarak bulunan bir bileşendir. Erkek tipi kelliğe sebep olan ve saç köklerinde üretilen dihidrotestosterone hormonunun üretimini engeller.
  2. Apigenin ve Biotinyl GHK , pigenin doğal bir madde olup en çok maydanoz, kereviz, kereviz kökü ve papatya bitkilerinde bulunmaktadır. Biotinyl GHK ise özel olarak dizayn edilmiş bir vitamin-peptid kompleksi olup her iki madde de saç kökünde laminin 5 ve Kolajen gibi saçı kökte tutan proteinlerin üretimini teşvik ederek, saçın saç derisine tutunmasını kuvvetlendirir ve bu sayede saç dökülmesini engeller.
  3. Oleanolic acid, Apigenin ve Biotinyl GHK üçlüsünden oluşan aktif ve yenilikçi kompleksin saç tellerinde ve saç kökü üzerindeki etkilerini aşağıdaki görsellerle çok daha iyi anlayabilirsiniz.

L-Recapin (eski adıyla LR Classics Concept) nedir?

L-Recapin LR tarafından özel bir bakım gerektiren erkek saçı için özel olarak geliştirilmiş olup, saç köklerinin gerilemesine engel olan, saç köklerinin büyüme aşamasını besleyici maddelerle uzatan ve çıkan saçın saç köküne tutunmasını sağlayan özel bir bio kompleks yardımıyla etki eder. Böylelikle L-Recapin sizlere erkenden görülen genetik kaynaklı saç dökülmeleriyle mücadele etmenizde yardımcı olur.

L-Recapin (eski adıyla LR Classics Concept) Nasıl Kullanılır ?

Günlük veya gün aşırı (2 günde 1 defa) olmak üzere saçlarınızı L-Recapin ile yıkayınız. Kurulamanız ardından hafif nemli saçlarınızın üzerine damlatarak masaj yapınız. Saçlarınız ve saç diplerinize iyice yediriniz. Sonrasında saçlarınızı durulayınız.

Hangi L-Recapin ürünleri vardır?

L-Recapin Şampuan ve Tonik vardır. İki ürün de birbiriyle uyumludur ve birlikte kombine edildiklerinde amaca yönelik olarak optimum sonuç sağlarlar. L-Recapin Şampuan saç ve saç derisine bakım yaparak bunları temizler ve tonik uygulamasına hazırlar.

LR-L-Recapin-kullananlar

LR-L-Recapin-kullananlar

L-Recapin saç dökülmesinin nedenlerine karşı nasıl etki eder?

L-Recapin zeytin ağacı yapraklarından elde edilen oleanol yağı, turunçgillerden elde edilen bir flavonoit olan Apigenin ve Biotinyl-GHK’den (özellikle vitamin takviyesi yapılmış protein) oluşan özel bir etken madde kompleksinin yardımıyla etki eder. Bu kombinasyon sayesinde genetik kaynaklı saç dökülmesiyle mücadele edilebilir.

L-Recapin’in etkisi bir araştırmayla test edildi mi?

Evet. DermaTronnier GmbH şirketi tarafından 4 ay süreyle 20 denek üzerinde bir araştırma yapılmıştır. Deneklerin %76’sı ürünün etkisini ve saç hacminde iyileşme sağladığını onaylamış, %72’si ise ayrıca ürünün kan dolaşımını artırıcı bir etki yaptığını da belirtmiştir. Araştırma raporundaki bir bölümde şöyle denmektedir: “Son olarak tespit edilebilir ki, 20 erkek denekte 4 ay süreyle saç sayısındaki artış (saç yoğunluğu) ve anajen aşamadaki saçlarda artış ile kendisini gösteren olumlu bir seyir sağlanabilmiştir. Aynı zamanda telojen aşamada bulunan saçların oranında da azalma görülmüştür.”

L-Recapin Şampuan ne işe yarıyor?

Şampuanın dermatolojik olarak test edilmiş etken madde kombinasyonu yumuşak bir şekilde temizlik sağlayarak saçları güçlendirmektedir. Böylece saçlar ve saç derisi L-Recapin Tonik uygulamasına en iyi şekilde hazırlanmış olmaktadır.

L-Recapin Tonik ne işe yarıyor?

Tonik size mevcut saç ve saç yoğunluğunuzu korumanızda yardımcı olabilir! L-Recapin toniğin özel bio kompleksi saçların tutunmasına katkıda bulunabilir, saç derisinin beslenmesi ve kan dolaşımını canlandırabilir ve saçların daha uzun süre büyüme aşamasında kalmasına katkı sağlayabilir. Düzenli olarak ve L-Recapin şampuan ile birlikte kullanıldığında bu tonik sayesinde optimal sonuçları elde edersiniz! Bu ürün saçınıza güç ve parlaklık katar ve bakımlı ve canlı bir görünüm kazandırır!

L-Recapin’ı kadınlar da kullanabilir mi?

Evet saç dökülmesi sorunu yaşayan kadınlar da L-Recapin’i kullanabilir.

Ürünlerimizi üye olarak indirimli satın almak ve fiyatlarını öğrenmek için whatsapp 05307351080 veya 05077733898 üzerinden ulaşabilirsiniz.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
6 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !