LR Aloe Vera Ballı İçecek

LR Aloe Vera Ballı İçecek

Ürünler

09 Şubat 2016

ekledi.

Yorum Yaz

537 kez incelendi.

LR’ın ilk Aloe Vera ürünü ve tüm zamanların en başarılı ürünüdür. Aloe vera Jel içecek Ballı saf hali ile bir gelenektir.
%90 saf Aloe Vera yaprak jeli
% değerinde çiçek balı
Peder Romano Zago’nun orjinal reçetesine dayanarak
Özellikle koruyarak üretim işlemi

Aloe Vera Jel İçecek Ballı

Alo vera hariç , geleneği asırlara dayanan ve etkileri bilinerek başarılı olan hiç bir doğal ürün dünya çapında tanınmamaktadır. Meksika’daki Aztekler, eski Mısır’daki firavunlar ve Şarlman seyahatlerinde ve seferlerinde kullanmışlardır. Hepsi Aloe Vera’nın sağlığa destekleyici özelliğini biliyor ve değer veriyorlardı.

İlk olarak Aloe Vera Jel içeceğinin geliştirilmesi için LR Brezilya’lı Fransisken keşişi rahip Romano Zago’nun tekrar keşfettiği ve kaleme aldığı orjinal geleneksel tarifi kullanmıştır.Bu yazısında aloe vera jel ile çicek balı karışımın özellikle çok değerli olduğunu yazmaktadır.LR bu tarifi en yeni bilimsel bulgular dahilinde geliştirilmiş ve eşsiz bir sonuç lan Aloe Vera Ballı içeceği elde etmiştir.

Aloe Vera Ballı İçeceğin Etkileri

Aloe Vera Ballı Jel İçecek; Yoğun iş temposunun enerji veren içeceği. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve hücre yenilenmesini hızlandırır.Toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar. Reflü, mide ağrısı, ülser gibi tüm mide rahatsızlıklarında takviye olarak çok etkilidir. Hemoroid tedavisinde etkili sonuçları vardır. Vücuttaki mikrobik olayların tedavisinde yardımcıdır.Tokluk hissi ve enerji verdiğinden diyet esnasında kullanılır. Şekersizdir. Aloinsizdir*

*Aloin; Aloe Vera
kabuğunun altında bir tabaka halinde bulunur.Şiddetli müshil etkisi yapan bir madde olduğundan yüksek konsantrasyonlarda kullanılması halinde ishal belirtileri gösterebilir.

İçecekler sabah-akşam
Yemeklerden yarım sat önce,aç karına 3 kapak (30ml.) yani yarım çay bardağı kadar içilir.Su veya meyve suyuna ilave dilebilir.Herhangi bir rahatsızlığa destek olarak kullanılıyorsa günde 3 kez içmek etkisini arttırır. İçecekleri hamile, emziren bayanlar, organ nakli olmuş kişiler ve daha önce kanser tedavisi görmüş kişiler kesinlikle kullanmamalı. Çocuklarda 10 yaş altı tavsiye edilmez.

LR Aloe Vera Jel İçecek hakkında genel sorular

1. Aloe Vera Jel İçecek gün içinde ne zaman kullanılmalıdır?
LR Aloe Vera Jel İçecek mümkün olduğunca öğünlerden önce alınmalıdır.

2. LR Aloe Vera Jel İçecek son kullanım tarihi geçtikten sonra ne kadar süreyle hala kullanılabilir?
LR, Aloe Vera Jel İçecek ürününün son kullanım tarihine kadar üstün kaliteye sahip olmaya devam edeceğinin garantisini verir. Bu son kullanma tarihi geçtikten sonra da ürün bir süre daha alışıldığı gibi kullanılabilir. Fakat ürünün tüketimi son kullanım tarihi geçtikten sonra kullanıcının sorumluluğundadır ve üretici son kullanma tarihine ilişkin faktörler için artık garanti vermez.

3. Soğuk mevsimlerde Aloe Vera Jel İçecek ürününün donması ve böylelikle de kalitesinin bozulması tehlikesi var mıdır?
Ürünün donmasının ürünün kalitesi ve içeriğindeki hassas maddeler üzerinde olumsuz etkisi yoktur. Gene de jelin kıvamının bozulması mümkündür. %9 oranında bal içeren Aloe Vera Jel İçecek Ballı donma noktasına geldiğinde bu içeriğinden doğan şeker nedeniyle değişikliğe uğrar. Böylece sıradan bir suya göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak belirgin eksi derecelerde Aloe Vera Jel İçecek Ballı donar ve aşırı donmalarda patlayabilir.

4. LR Aloe Vera Jel İçecek bir ömür boyu içilebilir mi?
Evet, LR Aloe Vera Jel İçecek ürününü bir ömür boyu içebilmeniz mümkündür. Sağlık durumu normal olan insanların kullanımında hiçbir kısıtlama yoktur.

Ürünlerimizi üye olarak indirimli satın almak ve fiyatlarını öğrenmek için whatsapp 05307351080 veya 05077733898 üzerinden ulaşabilirsiniz.


Dikkat ! 1. LR urunlerinin internet uzerinde satisi yasaktir.
2. Asla yanlis bir bilgi yer almamaktadir. Urun ve icerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Fiyatlar ne kadar ? Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 oraninda indirim ile satin alabilirsiniz)
4. Urunler ne zaman gelmektedir ? / Uyelik ile yada bizden almaniz durumunda en az 1 hafta icindedir.
5. LR Uyelik ile indirimli almaniz halinde : LR Sisteminde yer alan 1000 adet kozmetik urunu de ayni sekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Uyelik ile sizi LR Firmasina satis ortagi yapiyoruz.. Urunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar orani ile bir baska kimseye satabilirsiniz.
7. LR urunleri - Zeitgard urunleri de dahil Avrupanin en buyuk laboratuvari Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldiginiz taktirde urunlerin kullanimi ve egitimini sagliyoruz.
9. Kendi LR Satis Ortakligi Timimiz disinda bilgi verilmemektedir.
10. iletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler: ,

Yorum Yaz

Lütfen Cep Telefonu bilgisi iletiniz. Sadece Yönetici Görebilir.

We are TURK we are lords of the world !
Firma Ekle