Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

LR Araba Kazanma Şartları

LR Araba Kazanma Şartları

Satış Ortaklığı

12 Nisan 2016

ekledi.

Yorum Yaz

1189 kez incelendi.

LR’da Junior Takım Lideri (JTL) ve Takım Lideri (TL) olduğunuzda Opel Corsa veya Renault Clio araç kalifikasyonuna başlıyorsunuz. Şimdi aracı haketmek için gereken koşulları inceleyelim.

JTL için gerekenler:

– 12.000 PW grup satışı: Ekibinizden gelen pw’lerin toplamı en az 12.000 olacak.
– 250 PW kişisel satış: Kişisel satışlarınızdan kazandığınız pw en az 250 olacak.
– Prim kabiliyetine sahip 6 çizgi: Ekibinizde en az 6 kişinin toplam pw’si en az 250 olacak.

TL için gerekenler:

– 3 ay boyunca prim kabiliyetine sahip 8 çizgi
– 16.000 PW toplam satış veya 1 x %21 seviye üzerinden 4000 PW rest ciro veya 2 x %21’lik seviye

Öncelikle neden aracı almak için 3 ay bunu yapmamız gerekiyor!

12.250 pw yaptınız ve ucundan JTL oldunuz, LR size Corsa’yı verdi. Hemen sosyal medyada duyurdunuz; fotoğraflar, teşekkürler, tebrikler falan filan. Ertesi ay işler kötü gitti, ekibinizden geçen ay 6000 pw yapan bir kolunuz bu ay çalışmayı bıraktı, sıfır pw çekti, grup puanınız 12.000’in altında kaldı. Ne olacak? Aracın o ayki kirası olan yaklaşık 300 euro + KDV’yi şirkete ödüyorsunuz. Ertesi ay yine 12.000 altında kalırsanız, yine ödersiniz. Belki de alacağınız primden daha fazlasını ceza olarak geri vermiş olursunuz.

Araç sözleşmesi 2 seneliğine yapılıyor ve bir leasing firmasından bu araç bu süre için kiralanıyor. Yani LR bu şirkete bunun için para ödüyor. Siz kalifikasyonu yapamıyorsanız LR’a para kazandırmıyorsunuz demektir, şirket bu bedeli niye üstlensin ki? Eğer aracı 2 seneden önce teslim etmek istiyorsanız, sözleşmenizde belirtilen ceza tutarını (ki bu ceza oranı kalan aylara ait ceza tutarının belli bir yüzdesini içeriyor, yani oldukça yüksek) leasing şirketine ödemekle yükümlüsünüz.

LR Araba Kazanma Şartları

LR Araba Kazanma Şartları

İşte LR bu yüzden; o 12.000 pw’yi şansa yapmış olmayın, ceza ödemeyin, önce oturmuş bir ekibiniz olsun diye bu kalifikasyonu 3 ay boyunca yapmanızı istiyor.

Peki bu koşulları 3 ay boyunca sağladığınız zaman LR aracını alıyor musunuz? Hayır! Pazarlama planı sayfa 11’i açıyoruz. Tüm LR teşviklerinin nasıl kazanıldığıyla ilgili detaylar bu sayfada mevcut. Opel Corsa/Renault Clio kalifikasyonunda şu yazıyor:

1. JTL: Junior Takım Lideri ünvan kalifikasyonu için gerekli şartların birbirini takip eden 3 ay boyunca elde edilmesi durumunda İş Ortağı, söz konusu aracı herhangi bir kira bedeli ödemeden kullanmaya hak kazanır. İş Ortağı’nın aracı almak için kalifikasyon şartlarını yerine getirdiği aylarda ve aracı aldıktan sonra, alt çizgisinde %16 ve üzeri seviyede bir veya birden fazla İş Ortağı bulunması durumunda prim hak eden diğer kollarından toplam 6000 PW rest ciro yapması gerekmektedir.

2. TL: Takım Lideri ünvan kalifikasyonu için gerekli şartların birbirini takip eden 3 ay boyunca elde edilmesi durumunda İş Ortağı, söz konusu aracı herhangi bir kira bedeli ödemeden kullanmaya hak kazanır.İş Ortağı’nın aracı almak için kalifikasyon şartlarını yerine getirdiği aylarda ve aracı aldıktan sonra, alt çizgisinde %21 seviyesinde bir veya birden fazla İş Ortağı bulunması durumunda prim hak eden diğer kollarından toplam 6000 PW rest ciro yapması gerekmektedir.

  • Bilgilendirmelerimiz Whatsapp, facebook açık grup (2 bin kişi),  ve satış ortaklarımızın bulunduğu gizli grup üzerindendir.
  • Bizlere önbaşvuru formu veya 05307351080 & 05077733898 Numaralı Hatlarımızdan ulaşabilirsiniz.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !