Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

LR Firma ve Şirket Ortaklığı

LR Firma ve Şirket Ortaklığı

Satış Ortaklığı

13 Temmuz 2016

ekledi.

Yorum Yaz

490 kez incelendi.

LR Satış ortaklığı sistemi sadece kişisel açısı yoktur, kurumsal anlamda şirketiniz, firmanız veya basit usül mali defteriniz olsun, sizi LR Şirketine Firma kaydı olarak sağlıyoruz. Stopaj kesintisi olmadan primlerinizi normal satış ortağından daha yüksek fiyattan alıyorsunuz.

Eczacı , Kuaför , Aktar, Kozmetik Mağaza veya Dükkanı gibi maliye kaydı olan, fatura kesen herkes LR Network Marketing sistemine dahil olabilirler.  Network marketing sisteminin sizlere belli seviye sonunda zaman yaratacağını özgür olacaklarını ticari risklerinin olmayacağını çok kısa sürede araç kalifikasyonu yapabileceğinizi bilmelisiniz. Ayrıca bu meslekteki arkadaşlar mesleklerini işlerini eğer çocukları varsa miras bırakamazlar işlerini sürdüremez sadece birikimlerini bırakabilirler ama LR Satış Ortaklığı sisteminde çocuklara yada istenilen kişiye miras bırakılabilir.

Eczaneleri ikna etmeden yakın çevredeki hastahanelerde ki dermatolog cildiye uzmanı jinekolog çocuk doktoru gibi doktorları ikna etmek ve onların reçetelerine LR sağlık ürünlerini ekletmek eczaneleri bir üstten bağlamanıza yarayacaktır. Doktor yazınca Eczane Ürüne yok diyemeyecek aramak zorunda kalacaktır bu sayede eczaneyi doktor referansıyla ikna edebilirsiniz belki sadece alıcı satıcı olur ama bu da bir seçenektir. Diş doktorlarına bedelsiz diş macunu ile birlikte kartvizit hazırlayıp bırakın.

Eczaneler; tüm tedariklerini ecza depolarından tek tek veya birer ikişer giden ürüne göre alırlar ve anlık yarım saate 1 saate ellerinde olacak şekilde Belli vade koşullarıyla tedarik ederler ecza depolarını kendi depolarıymış gibi kullanırlar. Vadeli çalışırlar dermokozmetik ürünlerini standı ile beraber sezonluk ödemeli bedavalı, promosyonlu alabilirler örneğin sebamet, Nivea ürünü 6 aylık çekle rafa koyabilir buda satıcının işine gelen bir vadedir para bağlamak istemezler LR sistemi peşin yada kredi kartı taksitle çalışır bu konuda kredi kartı taksit seçeneğini sunabilirsiniz, Satamadığı ürünü 2 ay içerisinde farklı ürün ile değiştirebileceğini söyleyebilirsiniz .

Kuaförler; Kuaförler de Emek işçileridir onlarında zamanları yoktur işlerinin birebir ilişkide oldukları sabit müşterilerinin başında durmak zorundadırlar sabahın erken saatlerinden akşam geç saatlere kadar 7 gün çalışmak zorundadırlar… Onlarında zamanları yoktur, onlarda işlerini miras bırakamazlar ve pek çok network marketing firmasını tanırlar kapıları bu konuda çok aşındırılmıştır. LR Kazanç Sisteminin Diğer network firmalarından farklı olduğunu iyi anlatmalısınız

Kuaförler kimi markalar ile Swaskof , Loreal gibi Marka anlaşması yapmış olabilirler vadeli alırlar farklı marka ürün iş yerlerinde satamaya bilirler. Bu konuda ön bilgi alabilirsiniz iş anlatmadan kuaförlere direk iş anlatmayın randevu isteyin çiçek gönderin vb kurumsal davranmaya çalışın, ve gittiğiniz kendi kuaförünüze mesela yanınızda kendi makyaj malzemelerinizi kendi şampuanınızı çantanızda bulundurun sizin ürünlerinizi uygulamasını isteyin aynı zamanda denemiş olurlar, kuaförler için LR makyaj çantaları ile sunum yapmak ikna edicidir. Katolog üzerinden yürümek onları ikna etmeye yetmeyebilir, katalog sürülmez koklanmaz yanmaz yapışmaz gibi.

Mercedes araç planı onlara cazip gelebilir kuaförlerin kendi birikimleri ile Mercedes sahibi olabilmeleri bulundukları muhit ve portföyleri ile yakından ilgilidir. Tatiller onları cezbedebilir.

Aktarlar; Ürün portfolyomuz pahalı gelebilir. Kilo ile Alıp Gram İle sattıkları için 4/1 kâr marjımızın olduğunu vurgulayın 4/1 kar haricinden prim alabileceklerini bilmelidirler. Mümkünse kullanıcı yorumlarını renkli çıktı alıp sunum yapın ve bu çıktıları onlarda bırakın tek sedef, egzema, cilt lekesi, basur gibi yorumlarından oluşan görselleri sunabilirsiniz.

Bizler satış ortağı olarak herkese kapımız açık olduğunu bildirmek isteriz,
Dilediğiniz vakit üyeliğinizi sağlayabilirsiniz, tarafımıza 05307351080 üzerinden ulaşabilirsiniz.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !