LR ile Yaşlanma Karşıtı Bakım

LR ile Yaşlanma Karşıtı Bakım

Ürün Sonuçları, Ürünler

01 Ağustos 2016

ekledi.

Yorum Yaz

168 kez incelendi.

LR’ın yaşlanma karşıtı bakım sistemi

ZEITGARD 2: Kullandığımız cilt bakım ürünlerinden cildimizin en yüksek oranda faydalanmasını sağlayan oldukça yenilikçi bir teknoloji. İncelerken tepkilerimin “bu nasıl bişey ya?” dan “eyy yumurtaya can veren Allahım” a kadar değişmesine ve önünde saygıyla eğilmeme neden olan ZEITGARD 2 cihazı ısı (sıcak-soğuk uygulaması) ve titreşim teknolojisini birlikte sunarak cilt bakım ürünlerinin cildinize çok daha derinlemesine işlemesine ve hapsedilmesine olanak veriyor. Her iki teknoloji de (ısı ve titreşim) aslında çok iyi bilinen dermatolojik uygulamalar ve ciltteki doğal işleyişten ve cildin vermiş olduğu uyum sağlamaya yönelik tepkilerden faydalanıyorlar.

Cildimiz sıcak ve soğuk uygulamasıyla etkili şekilde uyarılabilir ve yönlendirilebilir. Bu sayede cilt, bakım ürünlerinin en optimum şekilde emilimini sağlayacak şekilde hazırlanmakta ve sonuç olarak ciltteki kırışıklıkların görünümü belirgin şekilde azalmaktadır. İlk kullanımda etkisini görebileceğiniz ZEITGARD 2 Anti-age sistemi beraberinde kullanılabilecek olan farklı cilt bakım ürünleri sayesinde hem genç hem de olgun ciltlere uygundur.

LR-Ürünleri-ile-cilt-yaşlanmasına-karşı-önlem

Cihazın çalışma prensibine şöyle bir bakalım:

1. Basamak: Isıtma Etkisi

Kullanacağınız cilt bakım ürününü, ZEITGARD 2 cihazının sağlayacağı 42 °C sıcaklık altında göz çevresi, alın ve yanaklara uyguladığınızda cilt gözenekleri bu aşırı ısınma sinyalini alır ve ısıyı tekrar normale düşürebilmek için gözenekler açılır. İşte biz de bu nadide andan faydalanarak cilt bakım ürünlerinin gözeneklerden hızlıca, rahatça ve etkili şekilde içeri girmesini ve işlevlerini orada göstermesini sağlıyoruz.

2. Basamak: Soğutma Etkisi

Isıtmanın ardından gelen ve 5°C’ ye kadar düşürülen ısı uygulaması sayesinde gözenekler kapanmaları için uyarılmış olurlar. Isıtma etkisiyle gözeneklerden içeri aldığımız bakım ürünlerini böylece, gözeneklerin kapanmasıyla içeride hapsetmiş oluruz.

3. Basamak: Titreşim Etkisi

Titreşimin buradaki rolü kullanılan cilt bakım ürünlerinde bulunan aktif maddelerin cildin daha alt katmanlarına yani daha derinlere iletilmesini sağlamak. Bu sayede cilt kendisine faydalı olacak maddeleri kolayca alırken cilde zarar veren maddelerden de aynı şekilde kolayca kurtulmuş olur.

Gördüğünüz gibi ZEITGARD 2 adeta bir açma/kapama düğmesi etkinliğinde çalışarak cildimize emirler veriyor ve istediğini bal gibi de yaptırıyor. O zaman bize düşen de imkanlarımız dahilinde, fırsatını yakaladığımız an affetmeyip şu cihazdan edinmek ve “ ayy cildine kesin birşeyler yaptırmış bu” dedikodularını keyifle dinlemek !

LR Satış Ortağı Hatice 05307351080


Dikkat ! 1. LR urunlerinin internet uzerinde satisi yasaktir.
2. Asla yanlis bir bilgi yer almamaktadir. Urun ve icerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Fiyatlar ne kadar ? Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 oraninda indirim ile satin alabilirsiniz)
4. Urunler ne zaman gelmektedir ? / Uyelik ile yada bizden almaniz durumunda en az 1 hafta icindedir.
5. LR Uyelik ile indirimli almaniz halinde : LR Sisteminde yer alan 1000 adet kozmetik urunu de ayni sekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Uyelik ile sizi LR Firmasina satis ortagi yapiyoruz.. Urunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar orani ile bir baska kimseye satabilirsiniz.
7. LR urunleri - Zeitgard urunleri de dahil Avrupanin en buyuk laboratuvari Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldiginiz taktirde urunlerin kullanimi ve egitimini sagliyoruz.
9. Kendi LR Satis Ortakligi Timimiz disinda bilgi verilmemektedir.
10. iletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz

Lütfen Cep Telefonu bilgisi iletiniz. Sadece Yönetici Görebilir.

We are TURK we are lords of the world !
Firma Ekle