Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

LR Kolostrum (colostrum) Kapsül Hap

LR Kolostrum (colostrum) Kapsül Hap

Ürünler

14 Mart 2016

ekledi.

Yorum Yaz

1706 kez incelendi.

Kolostrum (colostrum) ağız sütü nedir kolostrumun faydaları nelerdir

İnsan beslenmesinde kolostrumun önemi:
Kolostrum doğumdan sonra ilk 24-36 saat boyunca dişi memeliler tarafından üretilen ilk doğal gıdadır. Sadece protein, karbonhidratlar, yağ, vitamin ve minareller gibi besinlerin kaynağı değil, aynı zamanda vücudun bağışık ve büyüme fonksiyonları için gerekli biyolojik aktif molekülleri de içermektedir. Kolostrum dönüştürücü büyütme faktörü 1 ve 2’nin tek doğal kaynağıdır .Bu büyüme faktörlerinin kas ve kıkırdak oluşumunda ve onarımında çok önemli rolleri vardır.

lr-kolostrum-hapi

 • Kolostrumdaki büyüme faktörleri birinci etkileri;

Kemiği, kasları, sinirleri ve kıkırdağı inşa ederek, koruyarak ve onararak iyileştirme etkisini arttıran, yağ metabolizmasını canlandıran, kan şeker seviyesini dengede tutan, ruhsal durumu kontrol eden beyin kimyasallarının düzenlenmesine yardım eden bileşikleri içermektedir. Büyüme faktörleri ayrıca yaşlanma belirtilerinin yavaşlamasına yardımcı olmakta, kırışıklıkları azaltmakta ve derinin daha genç görünmesini sağlamaktadır.

LR Colostrum Satın Al

LR Colostrum Satın Al

 • Immun ve büyüme faktörlerinin dengede olduğu bilinen kolostrum, bileşim ve biyoyararlılık açısından doğal bir gıda katkısıdır.
 • Ergenlik çağından sonra erkek ve bayanların bağışıklık ve büyüme faktörleri azalmaya başlamaktadır.bu nedenle inek kolostrumu yetişkinler için bir tercih nedeni olmaktadır.
 • Çocuklarda soğuk algınlığı ,grip,bronşit,bakteriyel veya viral enfeksiyonlarda özellikle antibiyotikler ile tedavi olduklarında kolostrum yararlı olmaktadır.
 • Kolostrumdaki glikoproteinler ve tripsin inhibitörleri peptik ülsere ve gastrikkansere neden olan h.pylori’nin mide duvarına yapışıp kalmasını önlemektedir.
 • Kolostrumdaki sitokin ajanları romatizmal arterit ve osteoarterit için son derece faydalıdır
 • Kolostrumdaki laktoferrin antibakteriyel ve antiviral etkiye sahip olup vücudu kandida,kanser,kronik yorgunluk,hıv,uçuk, ve diğer enfeksiyonlara karşı korumaktadır.
 • Kolostrumda Iga, Igd, Ige, Igg ve Igm olmak üzere 5 tip immunglobin vardır.doktorlar Igg’yi anemi,su çiçeği,kronik yorgunluk sendromu, hepatit, multipl skeleroz ve nötropeni gibi hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır.
 • İnsan kolostrumu antibiyotiklere karşı dayanıklı bir çok mikroorganizmaya karşı etkili olan Igg’yi sadece %2 oranında içerirken, inek kolostrumu %38 oranında içermektedir.
 • İnek kolostrumunda bulunan bağışıklık ve büyüme faktörleri insanınkinden 4 kat daha fazladır.
 • Kolit ve diyarenin tedavisine ve önlenmesine yardımcı olur.
 • Kolostrumun viral saldırılara ve tümör büyümesine karşı korunmada bağışıklık sistemini daha güçlü hale getirdiği çeşitli araştırmalar ile ortaya konmuştur.
 • Kolostrumdaki dönüştürücü büyüme faktörleri(tgf) kemiklerde ve yaraların tedavisinde ümit verici sonuçlar göstermektedir.dokuyu onarmaya yardımcı olmaktadır.
 • Igf ‘in kalp rahatsızlığını önlemeye yardım eden ldl kolestrol seviyesini düşürmekte ve hdl iyi kolestrol seviyesini yükseltmektedir.
 • Sporcular kolostrumdan en fazla faydayı gören bireylerdir.sporcular her zaman yağlarını yakmanın,kasları yapılandırmanın ve kuvvet kazanmanın yolunu aramaktadırlar. Kolostrumun Igf ı ve ıı’yi içeren büyüme faktörleri ve büyüme hormonları sayesinde bunu gerçekleştirebilmektedirler.
 • Kolostrum alımı daha fazla eksersiz yapmamızı sağlamakla birlikte daha aktif olmamız için bize daha fazla enerji vermektedir
 • Kolostrumdaki büyüme faktörleri ve büyüme hormonu ,yağın yakılmasına ve yağsız kas kitlesinin yapılmasına yardım etmektedir.
 • Kolostrumdaki Igf ı en güçlü kas geliştirici ve kas kütlesini arttırıcıdır.
 • IGF’i, Dna ve Rna’nın gelişimini ve onarılmasını ve canlandırması bilinen çok az maddelerden bir tanesidir. Bu özellikleri IGF’i doğadaki en güçlü yaşlanmayı geciktirici maddelerden biri yapmaktadır.
 • Insülün benzer büyüme faktörü kolostrumdan fazla bulunan büyüme faktörüdür. Bu faktörler vücudun yağı, proteini ve şekeri nasıl kullanacağı konusunda etkili olmakta, bağışıklık sistemi canlandırmakta, hücre yenilenmesini desteklemekte, kan şekerini ve kolosterol seviyesini düzenlemeye yardım etmektedir.
 • Kolostrumdaki epidermal büyüme faktörü(egf) derinin oluşumunda, korunmasında ve devam ettirilmesinde kullanılan bir protein maddesidir

Uyarı: Önerilen günlük doz 2 (Sabah ve Akşam) kapsüldür. Ürün çeşitli ve dengeli beslenme için bir gıda takviyesidir. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Serin, kuru bir yerde saklayın.

Ürünlerimizi üye olarak indirimli satın almak ve fiyatlarını öğrenmek için whatsapp 05307351080 veya 05077733898 üzerinden ulaşabilirsiniz.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !