Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

LR Kozmetik Yaşam Kalitesi

LR Kozmetik Yaşam Kalitesi

Satış Ortaklığı

03 Eylül 2016

ekledi.

Yorum Yaz

221 kez incelendi.

Çalışma, spor, aile ve hobilerin birbirine geçik şekilde içinde yer aldığı dinamik ve başarı odaklı bir zaman diliminde bulunmaktayız; günlük gereksinimler ve yaşam kalitesi arasında sağlıklı ve tatmin edici bir denge kurmak ise özellikle zorlayıcı olmaktadır. Bu duruma bir yandan hizmet vermeye çalışan, diğer yandan da yaşamın tadını çıkarmak isteyen üniversite öğrencileri ve çalışanlar ve hatta gitgide daha fazla enerjiye ve güçlenmeye ihtiyaç duyan emekliler ve aileler de maruz kalır. LR, her ihtiyaca ve her talebe yönelik çözümler bulmayı ve buna ek olarak yaşam kalitesini artırmayı kendine iş edinmiştir.

LR SAĞLIK FELSEFESI
More Quality For Your Life! – Bizim iddiamız yaşam kalitesini artırmaktır. Artırılmış bir yaşam kalitesi, büyük oranda fiziki ve mental sağlığa bağlıdır. Doğadan ilham alan LR bunu temel olarak vücut ve zihnin birlikteliğini destekleyecek ve bunu yaparken de herkesi hedef alacak ürünler geliştirmiştir. Ortaya koyduğu özel çözümlerle birlikte,bu çözümleri insanların kişisel amaçlarına, içinde bulundukları yaşam dilimine; yani insanların bireyse yaşam tarzlarına adapte etmiştir.

BÜTÜNCÜL YAKLAŞIM
Bulunan çözümler her zaman tam bir „sistem“ insanını hedef almaktadır. LR, bu noktada bütüncül bir yaklaşım sergilemektedir, çünkü yalnızca bütüncül bir çözümle
– ki bu yalnızca bizim değil önde gelen bilim insanlarının da kanaatidir – içinde bulunduğumuz bu talepkar zaman diliminde yaşam kalitemizi en iyi şekilde artırabiliriz.

BILIMSEL ALTYAPI
Tüm yeni gelişmeler LR’da güçlü bir destek bulur ve bilimsel altyapıya bağlanır. Kurumsal Araştırma ve Geliştirme Merkezinde ve uluslararası, önde gelen bilim otoriteleriyle işbirliği halinde yaşam kalitesini artırmak üzere bütüncül bir konsept geliştirilmiştir. SGS Institut Fresenius gibi bağımsız enstitülerin dışarıdan kontrolü de LR’ın yüksek kalite standartlarını garanti altına almıştır.

LR Araştırma & Geliştirme Merkezi
Avrupa’daki türünün tek örneği, en modern laboratuvarlarda geliştirilen yenilikçi sağlık çözümleri üreten Araştırma ve Geliştirme

LR Bilim & Etik Kurulu
Temel araştırma & bilimsel yeniliklerde ve ayrıca medikal ve etik alanındaki sorularda danışmanlık

LR Bilimsel Araştırma Ortaklığı
Önemli çözümler ve konseptler geliştirirken proje odaklı şekilde uluslararası önde gelen bilim insanları, üniversiteler ve enstitülerle işbirliği

LR Deneysel Araştırma Grubu
Uygulama alanlarında yenilikçi gelişmelerin etki- lerini görmek adına yapılan deneysel çalışmalar ve testler

LR Yaşam Kalitesi Tüketici Danışmanlığı
Artırılmış bir yaşam kalitesi için en yeni bilimsel anlayışa dayalı kaliteli tüketici danışmanlığı


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !