Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

LR Makyaj Ürünleri Deneyimi

LR ürünleriyle bir makyaj yapın diyenler oldu bende tabi her ürününü neredeyse alıp tamamladığım için bir makyaj yapayım dedim.

LR-Colours-ve-Deluxe-Makyaj-Deneyimleri

Kusursuz bir yüz için gerekli malzemeler :

  1. LR Deluxe Kırışık Dolgusu Kalem: İlk önce yüzümde kırışıklık olan bölgelere kırışıklık dolgusu kalemi uyguladım. Bu kalemi ünlü youtubber Jaclyn Hill’de görmüştüm baktım LR’da da böyle bir kalem var kaçırmadım. Bu kalem ince kırışıklıklarınızın görünmesini tamamen engelliyor. Silikon yapılı şeffaf renkli bir ürün . Sürdükten sonra elimle pıtı pıtı yaptım. Ve kırışıklık görünümü azalmıştı. Gülünce oluşan burnunuzdan dudağınızın bitimine kadar oluşan yanağı ve üst dudağı ayıran katlanma bölgesine ve alnımın ortasında oluşan çizgiye sürdüm. Çok memnun kaldım. Favori ürünüm oldu artık
  2. LR Deluxe Makyaj Bazı (Makyaj Astarı) : Makyajın olmazsa olmazıdır. Artık grubumdakiler bunun ne demek olduğunu biliyorlar. Ama bu ürün cidden 10 numara şöyle ki hem yüzü kusursuzlaştırıyor hem de fondötenin muazzam bir şekilde dağılmasını sağlıyor. Kırışıklıklarınız varsa bir katta buradan destek alıyorsunuz. Gözenekler yok oluyor. Çok güzel kapatıyor. Bir de aydınlık görünüm sağlıyor.
  3. LR Colours Yağsız Fondöten : Daha önce tanışmam gereken fondöten buymuş. Yağlı veya Karma bir cildiniz varsa bu fondöteni kesinlikle kullanın . Mükemmel kapatıcılığı var, kolay uygulanıyor ve en önemlisi kesinlikle yağlanma parlama yapmıyor. Yok böyle bir fondöten ciddiyim her çeşit ve kalitede fondöteni denemiş biri olarak bu fondöten yeni vazgeçilmezim hemde 27 lira gibi makul bir fiyatı var. Listemin 1 numarasına hızlı bir giriş yaptı.
  4. LR Deluxe Göz ve Dudak Astarı : Hem göz kapaklarıma hemde dudaklarıma uyguladım. Göz kapağımda farın uzun süre dayanmasını sağladı, yağlanmasını engelledi. Dudaklarımdaki çizgilerin görünümünü azalttı bu da istenilen dolgun dudak hanesine +1 puan eklemek demek
  5. The Balm Meet Matte ve The Balm Nude Tude 2 far paletlerini gözlerim de kullandım. The Balm paletleri favorim ve makyajımın olmazsa olmazları. Farlarım çok belirgin değil çünkü ten makyajımı ve dudaklarımı ön plana çıkarmak istedim. (Gratis mağazasında satılıyor)
  6. LR Deluxe Metalik Eyeliner Moonlight Silver adı verilen metalik gümüş rengini gözlerimde kullandım. Kalem kolay sürülüyor ve dağılmıyor açıkçası rengide muhteşem ama açık renkli eyeliner kullanmaya alışkın değilim
  7. LR deluxe Lash Booster Rİmel bazı : Evet rimelin altına uygulanan beyaz renkli bazlara rimel bazı diyoruz. Bu hem kirpiklerinizin olduğundan daha uzun ve dolgun görünmesini , hem de renkli rimel kullanıyorsanız renklerin canlı bir şekilde ortaya çıkmasını sağlıyor. Bu bazdan oldukça memnun kaldım İyi ki almışım kirpiklerimin yukarı doğru daha kalkık görünmesine yardımcı oldu sevdim.
  8. LR Deluxe Seduction Lipstick : Bu dudaklarımdaki rujun alt rengi . Benim için ruj kolay sürülsün yeter, dudağımı yara yapmasın yeter ,kalıcı olsun, hatta nemlendirirse de süper olur. Evet bu rujla bir sorunum yok güzel ama bence fiyatı pahalı denemek için almıştım. Yenilerini şu durumda denemiycem bu ruja vereceğim parayı fondötene yatırıcam kusursuz görünüm sağlıyor
  9. LR Brilliant Lipgloss: Bu o 3 boyutlu parlatıcı cidden baya dolgun gösterdi Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Çizgilerin görünümünü neredeyse yok etti
  10. HARD CANDY HIDE & GLOW CHEEK TINT DUO KREM ALLIK kullandım yanaklarımı renklendirmek için.

LR ürünlerini neden aldım? Neden bu ürünlerle makyajımı yaptım?

LR ürünlerini dünyaca ünlü CHANEL markası italya da üretiyor. Aslında dolaylı yollardan çok daha uygun fiyata CHANEL ürünleri kullanmış oluyoruz. Evet hem de çok çok daha uygun fiyatlara Daha net açıklamam gerekirse aynı dolum tesisinde doldurulup sadece birinin üzerinde
Chanel yazıyor diğerinde LR ve biz o chanel adını şişede görmek için 7-8 kat fazla para ödüyoruz.
Chanelin bir ruju 180-200 tl gibi fiyatlara satılırken biz aynı ürüne 20-30 liraya sahip oluyoruz ✌️

LR Ürünlerini üyelik dahilinde indirimli satın alabilirsiniz, Satış danışmanıza 05307351080 whatsapp üzerinden ulaşınız.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !