LR Micro silver plus el jeli

LR Micro silver plus el jeli

Ürünler

19 Ocak 2016

ekledi.

Yorum Yaz

355 kez incelendi.

Günlük hayatımızda ne kadar titiz olmaya çalışsak da istem dışı olarak fark etmeden birçok bakteri, virüs veya hastalıklar ile karşılaşmaktayız, kimisini vücudumuz kabullenmemekte ancak bazı virüsler var ki kaçınılmaz derece de kötü, grip bir çok çeşidi olmak ile birlikte çaresi bu hastalığa bulaşmamaktır.  Yardımcı dezenfekte ürünler ile gün içerisinde sürekli kullanmakta doğru olmayabilir ancak size sunacağımız ürün kesinlikle muhteşem.

Micro silver plus el jeli farkı ise ; Bileşeninde micro boyutta saf gümüş tanecikleri mevcut. Microsilver adı buradan gelmektedir. Elinize sürdüğünüzde üstü pütürlü olan bu tanecikler cilde tutunuyor ve uzun süre orada kalıyor. Antibakteriyel özelliği üstün olan gümüş daha uzun süre hijyen sağlıyor.

Bu ve bunun gibi birçok hijyen içeren ürünlerimiz mevcut. Ailemiz büyük, korumak adına elimizden geleni yapmalıyız. Farkı hissetmek adına..

Ürünlerimizi üye olarak indirimli satın almak ve fiyatlarını öğrenmek için whatsapp 05307351080 veya 05077733898 üzerinden ulaşabilirsiniz.


Dikkat ! 1. LR urunlerinin internet uzerinde satisi yasaktir.
2. Asla yanlis bir bilgi yer almamaktadir. Urun ve icerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Fiyatlar ne kadar ? Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 oraninda indirim ile satin alabilirsiniz)
4. Urunler ne zaman gelmektedir ? / Uyelik ile yada bizden almaniz durumunda en az 1 hafta icindedir.
5. LR Uyelik ile indirimli almaniz halinde : LR Sisteminde yer alan 1000 adet kozmetik urunu de ayni sekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Uyelik ile sizi LR Firmasina satis ortagi yapiyoruz.. Urunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar orani ile bir baska kimseye satabilirsiniz.
7. LR urunleri - Zeitgard urunleri de dahil Avrupanin en buyuk laboratuvari Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldiginiz taktirde urunlerin kullanimi ve egitimini sagliyoruz.
9. Kendi LR Satis Ortakligi Timimiz disinda bilgi verilmemektedir.
10. iletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz

Lütfen Cep Telefonu bilgisi iletiniz. Sadece Yönetici Görebilir.

We are TURK we are lords of the world !
Firma Ekle