LR Mind Master Artık Türkiye de!

LR Mind Master Artık Türkiye de!

Haberler, Ürün Kampanyaları

01 Ağustos 2016

ekledi.

Yorum Yaz

350 kez incelendi.

LR Health & Beauty System Türkiyede olmayan Mind Master Gıda Takviyesi – Zeka ürünü 1 Ağustos 2016 ile sunmuş bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgiyi biz ürün sağlayıcı satış ortaklarından talepte bulunabilirsiniz 05307351080

Açıkcası herkes stres altında doğrudan veya dolaylı stres bizi hasta ediyor. Zihin Usta Mind Master ile “stres” temasına bütünsel eşsiz bir üründür.

LR-Mind-master-ürünü-satın-al-indirimli-LR-üyelikMindMaster stresin etkilerini azaltır, aynı zamanda beden ve zihin için güç artırır.

Bu nasıl çalışır?

Fiziksel stres azalırantioksidanlar(resveratrol, yeşil çay, vitamin E ve selenyum) etkin bir serbest radikalleri nötralize eder. Aynı zamanda özel eşleştirilmiş irade tarafından zihinsel ve fiziksel enerji seviyelerimikro besinler(B1 vitamini, B9, B12, kolin, demir, koenzim Q10 ve L-Carnitine) desteği ile…
Bu bilimsel bir çalışma ile kanıtlanmıştır.

Stres ve performans arttırıcı maddeler MindMaster birlikte seçilen indirgeme kesinlikle eşsizdir. Zihin Usta Aloe Vera saf aloe vera yaprağı jeli, vitamin biyoyararlanımını artırabilir çalışmalarda gösterilmiştir.

Vücut %269 daha saf aloe vera yaprağı jeli ile birlikte, Örneğin E vitamini emebilir.

Oksidatif strese karşı koruma: Oksidatif stres çok serbest radikaller vücudumuzun hücreleri ve hücre yapıları etkileyebilir demektir. LR MindMaster Bu oksidatif strese karşı etkili dir vücut hücrelerini korur.

Uzun tutma: İçeriğindeki vitaminler B12 gibi MindMaster Etkili mikronütrientler vücudumuzun enerji metabolizmasını destekler. Demir ayrıca, yorgunluk ve bitkinlik azaltır.beden stresli durumlarda daha uzun dayanabilir. İçerik Aloe Vera barbadensis Miller jel (ABD / Meksika% 36), üzüm suyu konsantresi, su, dekstroz, özüt karışımı (yeşil çay ekstresi, resveratrolhaltiger Knöterichextrakt) Stabilizatör (ksantan), L-karnitin, vitamin karışımı (B1 vitamini, folik asit, B12 vitamini, A vitamini üzüm suyu E) 

Dahası: Bitki ekstrelerinden klorofil, asitlendirme ajanı (sitrik asit), demir (III) pirofosfat, koruyucu (potasyum sorbat), doğal aroma, tatlandırıcı, steviol glikozitler, koenzim Q10, bir antioksidan (askorbik asit), kolin, sodyum selenit

LR-Health-Beauty-Mindmaster-Gıda-takviyesi-ürün-açıklaması

Daha ayrıntılı bilgi için : Zeka Artırımı için LR Mind Master İçecek


Dikkat ! 1. LR urunlerinin internet uzerinde satisi yasaktir.
2. Asla yanlis bir bilgi yer almamaktadir. Urun ve icerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Fiyatlar ne kadar ? Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 oraninda indirim ile satin alabilirsiniz)
4. Urunler ne zaman gelmektedir ? / Uyelik ile yada bizden almaniz durumunda en az 1 hafta icindedir.
5. LR Uyelik ile indirimli almaniz halinde : LR Sisteminde yer alan 1000 adet kozmetik urunu de ayni sekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Uyelik ile sizi LR Firmasina satis ortagi yapiyoruz.. Urunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar orani ile bir baska kimseye satabilirsiniz.
7. LR urunleri - Zeitgard urunleri de dahil Avrupanin en buyuk laboratuvari Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldiginiz taktirde urunlerin kullanimi ve egitimini sagliyoruz.
9. Kendi LR Satis Ortakligi Timimiz disinda bilgi verilmemektedir.
10. iletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz

Lütfen Cep Telefonu bilgisi iletiniz. Sadece Yönetici Görebilir.

We are TURK we are lords of the world !
Firma Ekle