Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

LR Mind Master Artık Türkiye de!

LR Mind Master Artık Türkiye de!

Haberler, Ürün Kampanyaları

01 Ağustos 2016

ekledi.

Yorum Yaz

755 kez incelendi.

LR Health & Beauty System Türkiyede olmayan Mind Master Gıda Takviyesi – Zeka ürünü 1 Ağustos 2016 ile sunmuş bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgiyi biz ürün sağlayıcı satış ortaklarından talepte bulunabilirsiniz 05307351080

Açıkcası herkes stres altında doğrudan veya dolaylı stres bizi hasta ediyor. Zihin Usta Mind Master ile “stres” temasına bütünsel eşsiz bir üründür.

LR-Mind-master-ürünü-satın-al-indirimli-LR-üyelikMindMaster stresin etkilerini azaltır, aynı zamanda beden ve zihin için güç artırır.

Bu nasıl çalışır?

Fiziksel stres azalırantioksidanlar(resveratrol, yeşil çay, vitamin E ve selenyum) etkin bir serbest radikalleri nötralize eder. Aynı zamanda özel eşleştirilmiş irade tarafından zihinsel ve fiziksel enerji seviyelerimikro besinler(B1 vitamini, B9, B12, kolin, demir, koenzim Q10 ve L-Carnitine) desteği ile…
Bu bilimsel bir çalışma ile kanıtlanmıştır.

Stres ve performans arttırıcı maddeler MindMaster birlikte seçilen indirgeme kesinlikle eşsizdir. Zihin Usta Aloe Vera saf aloe vera yaprağı jeli, vitamin biyoyararlanımını artırabilir çalışmalarda gösterilmiştir.

Vücut %269 daha saf aloe vera yaprağı jeli ile birlikte, Örneğin E vitamini emebilir.

Oksidatif strese karşı koruma: Oksidatif stres çok serbest radikaller vücudumuzun hücreleri ve hücre yapıları etkileyebilir demektir. LR MindMaster Bu oksidatif strese karşı etkili dir vücut hücrelerini korur.

Uzun tutma: İçeriğindeki vitaminler B12 gibi MindMaster Etkili mikronütrientler vücudumuzun enerji metabolizmasını destekler. Demir ayrıca, yorgunluk ve bitkinlik azaltır.beden stresli durumlarda daha uzun dayanabilir. İçerik Aloe Vera barbadensis Miller jel (ABD / Meksika% 36), üzüm suyu konsantresi, su, dekstroz, özüt karışımı (yeşil çay ekstresi, resveratrolhaltiger Knöterichextrakt) Stabilizatör (ksantan), L-karnitin, vitamin karışımı (B1 vitamini, folik asit, B12 vitamini, A vitamini üzüm suyu E) 

Dahası: Bitki ekstrelerinden klorofil, asitlendirme ajanı (sitrik asit), demir (III) pirofosfat, koruyucu (potasyum sorbat), doğal aroma, tatlandırıcı, steviol glikozitler, koenzim Q10, bir antioksidan (askorbik asit), kolin, sodyum selenit

LR-Health-Beauty-Mindmaster-Gıda-takviyesi-ürün-açıklaması

Daha ayrıntılı bilgi için : Zeka Artırımı için LR Mind Master İçecek


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !