Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

LR Mind Master İçecek Full Açıklama

LR Mind Master İçecek Full Açıklama

Ürünler

01 Ağustos 2016

ekledi.

4 yorum yazıldı

1945 kez incelendi.


A. Master Drink’i ne zaman kullanmalıyım?

Master Drink’i yemeklerden önce kullanın. Ürünü her gün aynı saatte kullanmaya özen gösterin. Uzun süreli ve düzenli kullanımı önerilmektedir. Günlük önerilen alım miktarı olan 80 ml’ye göre hesaplandığında 500 ml’lik bir şişe Master Drink yaklaşık olarak 6 gün kullanılabilir. 80 ml yaklaşık olarak bir su bardağının yarısından biraz daha az bir miktara denk gelmektedir.

B. Master Drink’in kullanım şekli nasıldır? Herhangi bir yan etki oluşturur mu?

Master Drink yüksek oranda konsantre antioksidanlar içerir. Bunlar özellikle tanen olarak isimlendirilen polifenol ailesine ait olan antioksidanlardır. Acı bir tada sahip olan bu polifenoller güçlü antioksidanlar olarak bilinirler. Kullanımları sonrasında kısa süreli hafif bulantı hissine sebep olabilmektedirler. Bu durum özellikle ürün aç karnına kullanıldığında gözlemlenir ve ürünün içeriğindeki yararlı antioksidanların miktar olarak fazla olduğunun bir göstergesidir. Aynı zamanda yeşil çay yaprakları da buna sebep olabilir.
Temelde Master Drink’in yemeklerden önce kullanımı tavsiye edilir. Ürünün bu şekilde kullanımı ürün içeriğindeki maddelerin vücut tarafından daha hızlı şekilde emilmesine yardımcı olur. Mide bulantısı gibi durumlarda ürün yemeklerden sonra örneğin öğlen yemeğinden sonra da kullanılabilir. Ayrıca meyve suyu ile karıştırılarak kullanıldığında; vücut ile uyumluluğunun arttırılmasına yardımcı olur.

C. Neden Master Drink Formula Green?

Master Drink’in yeşil rengi içerisinde bulunan klorofilden gelmektedir. Bu doğal boyar maddeyi bitkiler fotosentez yaparken kullanır. Klorofil bitkilerde güneş ışığından enerji üretilmesinden sorumludur. Klorofil gezegenimizdeki en büyük enerji üreticilerinden bir tanesidir. Doğal bir madde olduğundan Master Drink’in renginde zaman zaman farklılıklar gözlenebilir.

D. Master Drink’in özel tadı nasıl sağlanıyor?

Master Drink’in tadı oldukça doğaldır. İçeriğinde yüksek konsantrasyonlarda bulunan bitkisel antioksidanlar nedeniyle hafif acı bir tada sahiptir. Yüksek tatlandırma özelliğine sahip yenilikçi “Stevia” ile ürünün tadı özelleştirilmiştir.

E. Çocuklar Master Drink kullanabilir mi?

Okul çağındaki çocuklar ve ergenler tarafından güvenle kullanılabilir.

F. Master Drink’in içeriğinde Aloe Vera olması sebebiyle Aloe Vera Jel İçecekler yerine kullanılabilir mi?

Aloe Vera jelinin bilinen tüm kalitesi ve faydaları Master Drink ile harmanlanmıştır. Master Drink’teki antioksidan oranını daha yüksek tutabilmek için; üründeki Aloe Vera miktarı daha azdır. Bu nedenle Master Drink’i Aloe Vera Jel İçeceklerin yerine tüketmeniz uygun değildir.

G. Master Drink içeriğinde neden Aloe Vera var?

Dr. Joe A. Vinson (Scranton Üniversitesi, Pennsylvania) liderliğindeki Amerikalı araştırmacıların çalışmalarında saf Aloe Vera yaprak jelinin vitaminlerin biyoyararlanımını arttırdığı gözlenmiştir. Örneğin; E Vitaminin vücut tarafından emilimi saf Aloe Vera yaprak jeli ile birlikte % 269 oranında artmaktadır.

H. LR Master Drink’in kalitesini nasıl garantiliyor?

SGS INSTITUT FRESENIUS’ün yaptığı kapsamlı ve hammaddeden başlayan ve tüm üretim aşamalarını denetleyen bir kalite kontrol süreci bulunmaktadır. Bitmiş ürünler de aynı zamanda gizli saha denetimlerinde kontrol edilmektedir. Açıkça Master Drink üzerinde bulunan ünlü SGS FRESENIUS kalite mührü bu ürüne objektif bir onay vermektedir.

I. Master Drink’i meyve suları ile karıştırabilir miyim?

Evet karıştırabilirsiniz. Meyve suları ya da su ile karıştırılmasında Master Drink’in etkisi üzerinde herhangi bir olumsuz durum bulunmamaktadır.

J. Şeker hastaları Master Drink’i tüketebilir mi?

Master Drink az miktarda şeker ile dekstroz içermektedir. Günlük alım miktarı 80 ml 0.87 ekmek birimine sahiptir. Eğer şeker hastasıysanız ürünü kullanmadan önce lütfen doktorunuza başvurun.

K. Master Drink’in günlük alım miktarı gün içerisinde tek bir seferde mi yoksa farklı zamanlarda mı olmalı?

İnsan denekler üzerinde yapılan çalışmalarda Master Drink’in birçok pozitif etkisi bulunmaktadır. Bu ürün insanlar için bir gıda takviyesi olarak üretildiğinden hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Bu nedenle hayvanlar için kullanımı tamamen kendi inisiyatifinize kalmıştır. Hayvan gıdalarının farklı kuralları vardır. Hayvan yemi olarak uygunluğu konusunda ne yazık ki bir bilgi bulunmamaktadır.

L. Master Drink’in günlük alım miktarı gün içerisinde tek bir seferde mi yoksa farklı zamanlarda mı olmalı?

Master Drink günde tek doz kullanılacak şekilde formüle edilmiştir. Günlük alım dozunun gün içerisinde farklı zamanlara bölünerek kullanılmasına gerek yoktur. Master Drink özellikle yoğun iş hayatına sahip ve oldukça meşgul kişileri hedef almaktadır. Bu kişiler için ürün kullanımının basit olması önemli bir noktadır.

M. Başlangıçta daha az miktarda tüketip, günlük kullanım dozunu zamanla 80 ml’ye mi çıkarmalıyım?

Hassas bünyeye sahip olanlar başlangıçta daha az miktarda ürün kullanmaya başlayarak zamanla kullanım miktarını 80 ml’ye çıkartabilirler.

N. Master Drink gebelik sırasında kullanılabilir mi?

Hamileler minerallere, vitaminlere ve antioksidanlara ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle ilk üç ayın sonunda doktorlarına danışarak Master Drink’i kullanabilirler.

Biz satış ortakları ile iletişime geçerek satın almak isterseniz 4’te 1 oranında indirimlidir,
Satış Ortağı Hatice : 05307351080 


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. Derya karaaslan dedi ki:

  7.5 yaşında ikiz erkek çocuğu sahibiyim bir tanesi epilepsi hastası depakin ve lamictal kullanıyor haliyle dikkati dağınık eğitimde geride okumayı halen tam olarak kavrayamadı bu çocuğuma kullanabilir miyim

  1. Merhaba Derya Hanım,

   Mindmaster Epilepsi ve Sara Krizleri geçiren hastalara da önermekteyiz. Ancak tedavi anlamında kesinlik sunamayız, dikkat dağınıklığı, konsantrasyon, stress, demir eksikliği , b12 vitamin eksikliği gibi birçok faydası mevcuttur.

   Alıp faydasını görmeniz tamamen size kalmış bir durumda, dilerseniz 05307351080 hakkında bilgilendirme sağlayabiliriz.

   Bilgilerinize.
   LR Satış Ortağı Murat.

 2. Ayşegül dedi ki:

  Panik atak olan kisilerde kullanabiliyormuyuz acaba ilacda kullaniyor ayni zamanda

  1. Merhaba Ayşegül Hanım,

   İçeriğinde ki bileşenler b12 olmak üzere, dikkat dağınıklığı ve hafıza kaybını önlemeye yöneliktir. Açıkçası panik atak konusunda doğrudan faydası olmayabilir ancak dolaylı anlamda cümle başında bilgilendirdiğim üzere faydası olacaktır.

   Bilgilerinize.
   LR Satış Ortağı Murat.

We are TURK we are lords of the world !