Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

LR nedir

İşsizlere iş, çalışanlara ek gelir.
Ev hanımlarının bütçelerine ciddi katkı sağlayacak İŞ FIRSATI. LR Health & Beauty Systems 1985 yılında Almanyanın Ahlen şehrinde “LR-International” adı ile kuruldu. LR Kozmetik, 30 yıl sonra bugün Avrupa’daki en yüksek ciro elde eden doğrudan satış şirketleri arasında yer almaktadır. Bugün dünya çapında 32 ülkedeki şirketimiz, 1.000 kişilik personelimiz ve serbest çalışan  300.000 kişiyi aşan satış ortağımız ile Avrupa’nın lider doğrudan satış şirketleri arasında yer alıyoruz. Ürünler Dermatest onaylıdır.
Ayrıca LR 2015’te Avrupanın en iyi doğrudan satış şirketi seçilmiştir. Bunun yanı sıra, herkes tarafından bilinen ünlü birçok markayı geride bırakarak, Astra Awards 2015 Ödülünü almıştır.
LR Firmasi

Başarı konsepti
LR, 1985 yılında kurulduğundan beri muazzam ciro artışları kaydetmiştir. LR’ın başarısının temelinde eşsiz başarı faktörleri, yaşanan değerler ve net belirlenmiş bir vizyon yatar.

Vizyon: Dünya çapında lider doğrudan satış şirketi!
LR’ın vizyonu, dünya çapında lider bir doğrudan satış şirketi olmaktır Burada “lider“ ile kastedilen sadece büyüklük anlamında değil, aynı zamanda LR’ın öncü rolü, trendleri belirlemesi ve örnek davranışlarıdır. Bu vizyonun temelinde, açık ve net olarak belirlenmiş birebir yaşanan değerler ve kökleri sağlam 5 başarı direği yatar.

LR’ın ticari faaliyetinin esas aldığı başarı direkleri şunlardır:

  1. Alman kalite standardına sahip mükemmel ürünler
  2. Eşsiz star konsepti
  3. Olağanüstü otomobil konsepti
  4. Adil ve şeffaf pazarlama planı
  5. Mükemmel servis ve eğitim planı

 

Peki LR denilince akla ne geliyor?

Tabi ki Aloe Vera gelmektedir. Aloe Vera faydaları saymak ile bitmez. Sağlık ve güzellik için birebir olan bu bitki, ılıman iklimlerde ve verimli topraklarda yetişir. Aloe Vera ağrıların azaltılmasında, deri dokularının yenilenmesinde ve yanık tedavilerinde etkili biçimde kullanılır. Antiseptik etkiye sahiptir, bakteri öldürme özelliği vardır. Ağızdan alındığında sindirim sistemini düzeler. Ülser ağrılarının azalmasına yardımcıdır. Vucuttaki toksinlerin atılmasını kolaylaştırır, henüz anlaşılmamış bir sebepten ötürü radyoaktif ışınların etkilerini ortadan kaldırır. Tüm LR cilt bakımı ürünlerinde kullanılan Aloe Vera yeniden tazelik, canlılık, temizleme özelliği vardır.

İletişime geçerek sizlerde bu ortaklığa sahip olabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 3,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

We are TURK we are lords of the world !