Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

LR Nova Pure PowerBoost Set

LR Nova Pure PowerBoost Set

Ürünler

11 Nisan 2016

ekledi.

Yorum Yaz

398 kez incelendi.

Ürünün belirleyici özellikleri :
• Hücresel düzeyde saç ve saç derisi yaşlanmasını hedef alır.
• Saç köklerinin (foliküllerin) daha sağlıklı olmasına çalışır.
• Saç dökülmesini azaltır.
• Anti enflamatuvar / anti oksidant aktivitesi vardır.

Peki tüm bunları nasıl başarıyor?

Bu seri içerdiği “Vital Hair & Scalp Complex” sayesinde kısa sürede daha sağlıklı ve genç görünen bir saç ve saç derisine sahip olmanızı sağlar.
Saçlar da tıpkı cildimiz gibi genetik olarak yaşlanmaya programlanmıştır. Sağlıklı saç görünümü yalnızca saçın kendisinin değil aynı zamanda saç derisinin ne kadar sağlıklı olduğu ile yakından ilgilidir. Vital Hair & Scalp Complex işte saçtaki ve saç derisindeki yaşlanmayı geciktirerek saç dökülmesinin önüne geçmeyi hedefler. Bunu içeriğindeki Hexapeptide-11, şekerpancarı betaini (trimethylglycine), şeker kamışı, limon ve elma meyvelerinin özleri ve yeşil çay özü ile başarmaktadır.

Bu maddelerin fonksiyonlarına bakarsak:
Hexapeptide-11, deri hücrelerine yönlenerek kolajen ve hyaluronik asit üretimini arttırır ve böylece sağlıklı bir saç derisi ve sağlıklı saçlar için ilk adım atılmış olur.

Ayrıca bu peptid saç kökü (folikül) hücrelerinde bulunan ve normal şartlarda testosteron hormonunun bağlanması sonucu saçların olgunlaşıp dökülmesine yol açan Androjen Reseptörüne testosteron yerine bağlanarak, bu biyokimyasal olayı engeller.

Şekerpancarı betaini (trimethylglycine), saç derisinde kolajen yapımını arttırarak saçların tutunduğu saç köklerini güçlendirir. Böylece saç dökülmesi geciktirilir. Betain ayrıca hücrelerde enerji üretimini desteklediğinden saç kökünün büyüme evresinde kalış süresini de uzatır.

Şeker kamışı, limon ve elma meyvelerinin özleri, bunlar aşındırıcı etkileriyle saç derisindeki ölü hücrelerin temizlenmesini ve saç derisinin yenilenmesini sağlarlar.

Bu da saç köklerinin temizlenmesini ve daha kalın saç telleri oluşması için daha fazla yer açılmasını mümkün kılar. Ayrıca, saç derisinin hafif asidik pH ‘ına uygun olarak asidik yapıdaki meyve özleri sayesinde saç proteinleri ve dolayısıyla saçlar daha sağlam ve kırılmaya dirençli hale gelir.

Yeşil çay özü, saç derisini oksidatif stress ve UV ışınları gibi zararlı etkilerden koruyan izoflavonlarca oldukça zengindir. Ayrıca saç derisi için oldukça yatıştırıcı etkisi vardır.

Ürünlerimizi üye olarak indirimli satın almak ve fiyatlarını öğrenmek için whatsapp 05307351080 veya 05077733898 üzerinden ulaşabilirsiniz.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler: ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !