Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

LR Nova Pure Saç Şekillendirme Serisi

LR Nova Pure Saç Şekillendirme Serisi

Ürünler

04 Haziran 2016

ekledi.

Yorum Yaz

725 kez incelendi.

LR-Nova-Pure-UrunleriNOVA PURE Styling Profesyonel Saç Şekillendirme Serisi.

Styling Finishing Spray: Saç şeklinin uzun süreli kalıcılığını orta ila sert tutuculukla sağlayan (tutuculuk seviyesi 4) Finishing Spray. Yapışkanlık hissi yaratmadan özellikle yoğun parlaklık verir.

Styling Mousse: Saçı kurutmadan uzun süreli şekillendirme ve mükemmel hacim sağlamak üzere orta tutuculukta (tutuculuk seviyesi 4) kremsi, bakım yapan saç köpüğü.

Styling Heat Protection Spray: Fön,saç maşası veya düzleştiricinin yaydığı ısıya karşı saçı korur (tutuculuk seviyesi 1). Denizden elde edilen kompleks canlandırıcı etki yapar ve saça nem katar.

Fibre Cream: Şekillendirici içeriklerin ve bakım yapan maddelerin mükemmel dengesi esnek tutuculuk sağlarken (tutuculuk seviyesi 3), saçı forma sokmak ve bölüm bölüm ayırmak için idealdir.

Re-Styler: Her istendiğinde (seyahat sırasında, diskoda, spordan sonra) saç şeklini tazeler, saça yeniden esnek bir tutuculuk kazandırır ve içeriğindeki provitamin P5 ile saça bakım yapar (tutuculuk seviyesi 3).

Akıllı bir tazeleyicidir !

Saç Jölesi: Saça sert bir tutuculuk katar (tutuculuk seviyesi 4) ve içeriğindeki provitamin P5 ile bakım yapar.

Parlaklık Veren Saç Spreyi: Ultra sert tutuculuk sağlar (tutuculuk seviyesi 5) ve saça parıltılı bir görünüm kazandırır. Sonrasında saçı taramak kolay olur ve yapışkanlık hissi yaratmak.

Saç Düzleştirici Krem: Saçı düzleştirir ve saça cezbedici bir parlaklık katar, saçı yumuşatır ve kurutmaz (tutuculuk seviyesi 1).

LR Nova Pure Saç Şekillendirme Serisi ürünlerini dilerseniz tek tek dilerseniz set şeklinde satın alabilirsiniz, Bu ürünleri en çok kuaförler tercih etmektedir. Kuaför satış ortaklarımı var olmak ile birlikte sonuçlar mükemmel derece de yüksektir. 

Satış Danışmanımız : 0530 735 10 80 | Kuaför & Güzellik Merkezi ve Eczaneler Stopaj kesintisi olmadan sizi memnun edecek ürünleri kullanabileceğinizi garanti etmekteyiz.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler: , , , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !