Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

LR Para Kazanma Yöntemleri

LR Para Kazanma Yöntemleri

Satış Ortaklığı

28 Şubat 2016

ekledi.

Yorum Yaz

729 kez incelendi.

LR Da kazma yolu ikiye ayrılıyor;

 1. Ürün satışı yaparsınız. / Sadece ürün satışı yaparsanız sınırlı bir geliriniz olur.
 2. ürün satışı yapacak kişiler Bulursunuz. Hem ürün satar, hem de satacak başka kişileri iş ortağı yaparsanız hayat boyu alacağınız düzenli bir geliriniz olur. İşe ilk başladığınızda yeterli tecrübeniz olmadığından öncelikle ürünleri tanıyıp güvenmek için biraz satış yapmanızı tavsiye ediyorum. Böylece paketiniz için verdiğiniz parayı da amorti etmiş olursunuz.

Peki ama nasıl sipariş toplayacaksınız?

 • En kolay siparişi Starbox, yani parfüm testerları ile toplarsınız. Ürün bilgisine gerek yok, katalog göstermenize gerek yok. Parfümleri denetin ve sipariş toplayın. 200 ve 350 TL’lik paketler testerlar ücretsiz gelir, iş olarak yapacaksanız bu paketleri tercih edin. Sonradan almak isterseniz fiyatı 70 TL.
 • Makyaj ürünleri için de fazla ürün bilgisine gerek yok. Katalogdan göstererek kolayca sipariş toplayabilirsiniz. Colours ve Deluxe serimiz var. Colours günlük kullanım için daha uygun fiyatlıdır, Deluxe daha üst kalitedir ve daha pahalıdır.
 • Cilt bakımı serimiz bizim amiral gemimiz. Bizi diğer markalardan ayıran ve en çok satılan sağlık ürünlerimiz var. Buradaki ürünleri pek çok cilt rahatsızlığının tedavisinde destek amaçlı olarak tavsiye edebilirsiniz.

Bunlarla ilgili tüyolarım şunlar:

 • Dedim ya üye olurken 200 ve 350 TL’lik paketleri tercih edin, çünkü bu paketler Aloe Vera ürünlerimizi içeriyor. Yani çok satacağınız ürünler. Bunları kendiniz denerseniz, birisine satış yaparken kendi memnuniyetinizi anlatma şansınız olur. Ürünlere güveniniz artar.
 • Eğer çalışıyorsanız ilk paketinizi ve ürün siparişlerinizi her zaman şirkete gönderin. Arkadaşlarınızın önünde paketlerinizi açarsanız ilgilerini çekerseniz, sipariş toplarsınız.
 • Şimdi asıl önemli kısım: Bu yöntem size hem satış, hem de iş ortağı yaptırır. Ne diyoruz, isim listesi çıkartın, LR’ı anlatabileceğiniz yakın veya uzak tüm tanıdıklarınızı bir yere yazın, telefon rehberinizi ve facebook listenizi kullanın. Listede en yakınlarınızdan başlayın. Yüz yüze görüşmeyi tercih edin, görüşemiyorsanız telefon açın.

Şöyle deyin:

Ben bir Alman kozmetik şirketinde çalışmaya başladım. Bu şirket doğal içerikler kullanarak ve zararlı kimyasallar kullanmadan sağlıklı cilt bakımı ürünleri üretiyor. Yüksek oranda bitkisel içerikleri sayesinde cilt rahatsızlıklarına iyi gelen ürünleri var (Bu şekilde anlatmak “ürünler valla çok güzel” demekten daha profesyonel gelmiyor mu kulağa?). Ben kendim şu ürünleri kullandım ve çok memnun kaldım, bu işi profesyonel olarak yapacağım. Senin fikirlerin de benim için önemli, sen de bir iki ürün deneyip bana düşünceni söylersen çok memnun olurum (cümle sonuna canım, şekerim, panpişim vs. bonus olur ). Sende veya çevrendeki birinde herhangi bir cilt rahatsızlığı var mı? Hmm egzama mı var? Sanırım bizde egzamaya iyi gelen ürünler vardı. Hemen sorup sana döneceğim. Çocuğunda akne sorunu mu var? Onun için de ürünümüz olması lazım, stoklara bakıp haber vereceğim sana.İhtiyaç listesini aldınız, şimdi hemen sponsorunuza, o bilmiyorsa onun sponsoruna hangi ürünleri vermeniz gerektiğini sorun. Bunun dışında sponsorunuz veya liderlerinizin açtığı facebook gruplarındaki ARAMA kutusunu kullarak eski paylaşımları ve yorumları karıştırarak bilgileri teyit edin. Aynı sorular genelde daha önceden sorulmuş oluyor gruplarda, tekrar sormak yerine lütfen biraz araştırın, zira kimse aynı soruları tekrar tekrar cevaplayacak zamanı ve enerjiye sahip değil. (Bakın dikkat ederseniz kendi sponsorunuz veya liderleriniz dedim Bu grup herkese açık ve zaman zaman dışarıdan gelen ürün sorularını da cevaplıyorum ama öncelik kendi ekibimdedir ve siz de tahmin edersiniz ki herkese yetişmem imkansız. Buraya gelen sorular dışında whatsapp ve messenger’dan da soru yağdığını belirtmek isterim. Cevap alamazsanız lütfen kusuruma bakmayın ).

Ürünleri belirlediniz. Arkadaşınıza dönün, ürünleri fiyatlarını söyleyin. Şu sorulara hazırlıklı olun:

 1. Kesin geçer mi peki?
 2. Hayır tabiki kesin geçer diyemem, herkesin cilt tipi ve ürünlere verdiği tepkiler farklıdır. Bunlar ilaç değil, Alman malı kaliteli kozmetik ürünleri, uzun süreli kullanımda pek çok kişi olumlu sonuçlar almış, bu yüzden denemeni tavsiye ederim. Kaldı ki ilaç olsa bile kesin diye birşey yok, bazen doktorların verdiği ilaçlar bile işe yaramayabiliyor.
 3. Hmm 140 TL mi? Çok pahalı ama bunlar…
 4. Bunlar sıradan ürünler değil, Almanya’dan ithal hepsi. İçerisinde doğal içerikler fazla olduğu ve Alman malı olduğu için piyasaki ürünlerden biraz daha pahalı. Sağlığın için vermeye değmez mi? Eğer çok pahalı geldiyse istersen seni de şirkete üye yapalım, 140 TL yerine 100 TL’ye gelir sana ürünler. Bana para ödemekle de uğraşmazsın, ürünler gelince kapıda ödersin parasını. Ben kar etmem ama puan kazanırım, prim alırım şirketten. Sen yeter ki bir dene, bana da destek olmuş olursun. Hayır bir daha sipariş verme zorunluluğun yok kesinlikle!
 5. Sadece bu yöntemler sınırlı değilsiniz. Tanıdıklarınızla samimiyetiniz ölçüsünde çok farklı yol ve yaklaşımlarla sipariş toplayabilir ve satış yapabilirsiniz. Buradaki öneriler herkeste yüzde yüz işler diye birşey diyemiyorum (Evet burada da kesin diye birşey yok ) ama daha önce hiç satış tecrübeniz yoksa nasıl başlayabileceğiniz konusunda size fikir verebilir.

LR Satış ortaklığı ile iş yapmaya – problem çözmeye ve gelen sorunlara karşılık vermekte olduğunuz cevap & hizmetler sizi gerçekten rahatlatacaktır. İşinizi severek ve isteyerek yapmak kadar daha mutlusu ne olabilir ki ? Siz siz olun asla geri planda kalmayın ! Bizim Timimiz de yer alabilir, ayrıntılı bilgilendirmelerden faydalanabilir, kısa zamanda kendi ekibinizi kurabilirsiniz..! / Ulaşım LR Hatice 05307351080 / Murat 05077733898


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !