Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

LR Parfümleri Tene Sıkılabilir Özelliktedir!

Geçtiğimiz günlerde aşağıdaki görselde ki LR’ın parfümleriyle ilgili iddialar hakkındaki şüphelerimi dile getirmiştim. LR’ın tene sıkılabilir tek marka olduğuna dair herhangi bir sertifika veya onay olmaması rağmen uzunca bir tartışma yaşanmıştı. Doğru bilgiye ulaşmak adına hem bu konuyu ve hem de parfümlerle ilgili merak ettiğim sorularımı Müge Hanım’a ilettim. Sorularım ve Müge Hanım’dan gelen yanıtları aşağıda bulabilirsiniz:

D: LR’ın parfümlerinin tene sıkılabilir tek marka olduğu doğru mudur?
M: LR parfümleri tene sıkılabilir tek marka değildir. Piyasada farklı markaların da bu özellikteki ürünleri vardır.
D: LR’ın parfümlerini astım hastalarının kullabildiği iddiası ne derece doğrudur? Tüm parfümlerimiz bu tanıma uygun mu? Hangi özelliği sayesinde astım hastaları parfümlerimizi kullanabiliyor?
M: Astım hastaları da rahatlıkla LR Parfümlerini kullanabilirler. LR parfümleri I.F.R.A.; International Fragrance Association ( Uluslararası Koku Birliği )’nin yönetmeliğine uygun olarak, gelişmiş ülkeler ve Avrupa Birliği Kozmetik Yönetmeliği’nin belirlediği uçan yağı imalinde kullanılabilir hammaddeler ve ölçülerde imal edilmektedir. İçeriğindeki bütün maddeler, tamamen en iyi ve en doğal kalite çiçek ve baharat özlerinden yapılmıştır. Dünyanın en seçkin doğal parfüm esanslarını temin ederek araştırma ve geliştirme laboratuvarında konusunda uzman personeli ile parfüm üretimini titizlikle gerçekleştirmektedir. Her parfüm üretime alınmadan ve her ürün tüketiciye ulaşmadan önce kalite kontrol testlerine tabi tutulur. Üretilen ürünler uygun saklama koşulları ile muhafaza edilmektedir.

LR Parfüm Bildirisi

LR Parfüm Bildirisi

D: Görselde de gördüğünüz gibi LR parfümlerinin feramon içermediği yazıyor. Feramon yerine kullanılan alternatif nedir?
M: LR parfümlerinin feromon içermediği doğrudur. Feromon insanların salgıladığı doğal bir hormon. Bu hormon, canlının idrar ya da ter gibi tüm beden sıvılarıyla dışarı çıkış yolu buluyor. Ve karşı cinse olan etkiyi arttırma gibi bir özelliği var. Feromon yerine alternatif bir madde kullanılmamaktadır.
D: Görselde parfümlerin kanser yapıcı nitromotion da içermediği yazıyor ama bu isimde bir kimyasal zaten yok. Bu görseli hazırlayan kişi nitromotion diyerek hangi kimyasalı kastetmiş olabilir?
M: Nitro motion diye bir kimyasal madde bulunmamaktadır. Ancak kişi nitro musk’ı kast etmiş olabilir. İçeriği yazan kişi ben veya şirket çalışanı olmadığı için tam olarak hangi içerik hakkında bilgi vermek istediğini ben de açıkçası bilemiyorum.
Müge ÇETİN
Ürün Sorumlusu

 

Üyelik , ürün rehberi, hangi ürün neye ve nasıl kullanılmakta, tarafımızdan ayrıca eğitim kitabı sunulmaktadır Ekibimize. Sizde Ekibimize katılmak isterseniz 05307351080 & 05077733898 üzerinden ulaşabilir yada Ön başvuru üyelik formunu doldurarak tarafınıza 1 kaç saat içinde dönmemizi sağlayabilirsiniz.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !