LR Racine Q10 Ürünleri

LR Racine Q10 Ürünleri

Ürünler

21 Nisan 2016

ekledi.

Yorum Yaz

299 kez incelendi.

LR Racine Q10 Gündüz Kremi

Bu krem adından da anlaşılacağı üzere coenzyme Q10 (CoQ10) içeriyor.
Çok sayıda çalışma CoQ10’nin cilt üzerinde, özellikle kırışıklıkların azaltılmasında, UV hasarını engelleyerek, sağlıklı kolajen üretimini tetikleyerek ve cildin destek yapısına hasar veren maddelerin oluşumunu azaltarak, etkili olduğunu gösteriyor *.

Son olarak gündüz kremi içinde güneş hasarından koruyucu, cilt tonunu ve görünümünü düzgünleştirici özelliğiyle bilinen BETA-KAROTEN yer alıyor. Bu sayede günlük kullanımda güneşten koruyucu etkisinden de faydalanabilirsiniz.

LR Racine Q10 Set Satış

LR Racine Q10 Set Satış

LR Racine Q10 Gece Kremi 

Racine Q10 gece kremi içerisinde coenzyme Q10, ALGİNAT, CHLORELLA YOSUNU EKSTRESİ, OKYANUS SUYU yine mevcut. Bunların yanında gece kreminde ayrıca JOJOBA YAĞI bulunuyor. Bu doğal yağ cilt için gerekli olan neredeyse tüm vitamin ve minerallere (E vitamini, B vitamin kompleksi, bakır, çinko, selenyum, iodine ve krom) sahip.


Racine Q10 göz kremi

Göz kremimizi hem gündüz hem gece göz altlarınız için son dokunuş olarak uygulayabilirsiniz. İçeriğinde yine yukarıdaki tüm maddelerle birlikte ayrıca SHEA YAĞI bulunuyor. Shea yağı içerdiği A, E ve F vitaminleri ile cildi güneşe karşı koruyarak erken yaşta oluşan kırışıkların ve çizgilerin önüne geçiyor.

Ürünlerimizi üye olarak 4’te 1 oranında indirimli satın almak ve fiyatlarını öğrenmek için whatsapp 05307351080 veya 05077733898 ulaşınız.


Dikkat ! 1. LR urunlerinin internet uzerinde satisi yasaktir.
2. Asla yanlis bir bilgi yer almamaktadir. Urun ve icerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Fiyatlar ne kadar ? Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 oraninda indirim ile satin alabilirsiniz)
4. Urunler ne zaman gelmektedir ? / Uyelik ile yada bizden almaniz durumunda en az 1 hafta icindedir.
5. LR Uyelik ile indirimli almaniz halinde : LR Sisteminde yer alan 1000 adet kozmetik urunu de ayni sekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Uyelik ile sizi LR Firmasina satis ortagi yapiyoruz.. Urunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar orani ile bir baska kimseye satabilirsiniz.
7. LR urunleri - Zeitgard urunleri de dahil Avrupanin en buyuk laboratuvari Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldiginiz taktirde urunlerin kullanimi ve egitimini sagliyoruz.
9. Kendi LR Satis Ortakligi Timimiz disinda bilgi verilmemektedir.
10. iletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Lütfen Cep Telefonu bilgisi iletiniz. Sadece Yönetici Görebilir.

We are TURK we are lords of the world !
Firma Ekle