Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

LR Satış Danışmanı Olmak

LR Satış Danışmanı Olmak

Satış Ortaklığı

06 Eylül 2016

ekledi.

Yorum Yaz

252 kez incelendi.

LR Health & Beauty Systems’da Satış Danışmanı Olmak,

Ülkemizde yer alan birçok kozmetik firması ve satış ortaklığı ile güzel kazançlar sağlanmakta, ancak son 1 yılda Türkiye de aşırı ilgi duyulan bir marka var ki “LR Health & Beauty Systems”, birçok ürünleri stoga girmesi ardından 1 saat içerisinde tükenmekte, dakik olunsa dahi ürün alımına bazen yetişilememektedir. Böyle bir sistem üzerinden kazanç konusuna gelinirse 1.500 TL gibi bir ücrete tamah eden de var, 150.000 TL ücrete de…

Hiç ummadık bir şekilde aşama kaydederek, ilk 3 ay 100 lira veya altı kazanç sağlayarak, 4.ayında 1 milyar prim alanlar bu sistemi en yakın akrabağasına sunarak, onlarında kazanmasını istiyorlar (Primli kol gerekmekte olduğu için kendi yakınlarını kaydedip, altlarına üye yapılmakta. Bizim taktiğimizde bu 🙂 ). Herkese önermekteyiz, gün içerisinde sitemize erişen 500 den fazla kişiye sitemiz üzerinden ürün bilgilendirmeleri ve LR Satış Danışmanı olmak konusunda konular sunmaktayız.

LR İnsan hayatına doğru yön verebilecek en stabil Satış ortaklığı sistemidir. Bunun kanıtı gün geçtikte kendini göstermekte ve insanların daha çok bu marka üzerinde yoğunlaşmasını sağlamaktadır.

Bizler LR Satış Danışmanı olarak, ekibimize daim eğitim sunarak, ürün kullanımı ve doğru ürün seçimini sağlıyor. Kullanıcıların ürünlerden maksimum sonuçlar alması yönünde çalışmalar sağlıyoruz.

Sizlerde benimle iletişime geçerek, bu sisteme dahil olabilir, kazanç sağlayabilir, hayatınızı daha sağlıklı yön verebilirsiniz.

LR Hatice 0530 735 1080


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !