LR Satış Danışmanı Olmak

LR Satış Danışmanı Olmak

Satış Ortaklığı

06 Eylül 2016

ekledi.

Yorum Yaz

105 kez incelendi.

LR Health & Beauty Systems’da Satış Danışmanı Olmak,

Ülkemizde yer alan birçok kozmetik firması ve satış ortaklığı ile güzel kazançlar sağlanmakta, ancak son 1 yılda Türkiye de aşırı ilgi duyulan bir marka var ki “LR Health & Beauty Systems”, birçok ürünleri stoga girmesi ardından 1 saat içerisinde tükenmekte, dakik olunsa dahi ürün alımına bazen yetişilememektedir. Böyle bir sistem üzerinden kazanç konusuna gelinirse 1.500 TL gibi bir ücrete tamah eden de var, 150.000 TL ücrete de…

Hiç ummadık bir şekilde aşama kaydederek, ilk 3 ay 100 lira veya altı kazanç sağlayarak, 4.ayında 1 milyar prim alanlar bu sistemi en yakın akrabağasına sunarak, onlarında kazanmasını istiyorlar (Primli kol gerekmekte olduğu için kendi yakınlarını kaydedip, altlarına üye yapılmakta. Bizim taktiğimizde bu 🙂 ). Herkese önermekteyiz, gün içerisinde sitemize erişen 500 den fazla kişiye sitemiz üzerinden ürün bilgilendirmeleri ve LR Satış Danışmanı olmak konusunda konular sunmaktayız.

LR İnsan hayatına doğru yön verebilecek en stabil Satış ortaklığı sistemidir. Bunun kanıtı gün geçtikte kendini göstermekte ve insanların daha çok bu marka üzerinde yoğunlaşmasını sağlamaktadır.

Bizler LR Satış Danışmanı olarak, ekibimize daim eğitim sunarak, ürün kullanımı ve doğru ürün seçimini sağlıyor. Kullanıcıların ürünlerden maksimum sonuçlar alması yönünde çalışmalar sağlıyoruz.

Sizlerde benimle iletişime geçerek, bu sisteme dahil olabilir, kazanç sağlayabilir, hayatınızı daha sağlıklı yön verebilirsiniz.

LR Hatice 0530 735 1080


Dikkat ! 1. LR urunlerinin internet uzerinde satisi yasaktir.
2. Asla yanlis bir bilgi yer almamaktadir. Urun ve icerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Fiyatlar ne kadar ? Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 oraninda indirim ile satin alabilirsiniz)
4. Urunler ne zaman gelmektedir ? / Uyelik ile yada bizden almaniz durumunda en az 1 hafta icindedir.
5. LR Uyelik ile indirimli almaniz halinde : LR Sisteminde yer alan 1000 adet kozmetik urunu de ayni sekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Uyelik ile sizi LR Firmasina satis ortagi yapiyoruz.. Urunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar orani ile bir baska kimseye satabilirsiniz.
7. LR urunleri - Zeitgard urunleri de dahil Avrupanin en buyuk laboratuvari Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldiginiz taktirde urunlerin kullanimi ve egitimini sagliyoruz.
9. Kendi LR Satis Ortakligi Timimiz disinda bilgi verilmemektedir.
10. iletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz

Lütfen Cep Telefonu bilgisi iletiniz. Sadece Yönetici Görebilir.

We are TURK we are lords of the world !
Firma Ekle