Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

LR Satış Ortaklığına Üye Olma

LR Satış Ortaklığına Üye Olma

Satış Ortaklığı

17 Ocak 2016

ekledi.

Yorum Yaz

525 kez incelendi.

30 Yıllık Alman Kozmetik Devi Firmayla çalışmaya ne dersiniz ?
32 Ülkeye (Türkiye Dahil) ihraç ettiği ürünleri mevcuttur. Satış sistemi ortaklık olmak ile birlikte asla “Saadet Zinciri“ne benzemez. Hep üsttekiler kazanıyor, öyle değil ne yazık ki! Ne satarsan sat prim alırsın, hemde her ay… Beraberinde hediyeler de mevcut. Bu hediyeler Saat, Tablet, Telefon, Araba şeklindedir.

Satış ortaklığı ne şekilde ve nasıl satabilirim şeklinde birçok soru gelmekte, öncelikli piyasamız internet (sanal) ve reel de olan – gözümüze çarpan durumlara müdahalemiz, Çalışmakta olduğumuz iş gereği ya sürekli ayaktayız yada sürekli oturuyoruz. Kalkıp gezmek oturduğumuzun % 5 yada 10’u dur. Bu sebepten ağrılar, sızılar hastalıklar türüyor. Çalıştığımız işin yorgunluğunu bırakın eve giderek uyumayı 3 gün kalkası gelmiyor insanın ancak bu denli problemlerin her zaman bir çözümü var.

Sunmuş olduğu ürünler nedir ?
Besin takviyesi ürünler, yaraları iyileştirici krem ve dezenfekte spreyler, cilt bakım ürünleri – krem – göz altı kırışıklık giderici – Kirpik ve Saç serumu, afedersiniz ancak kellik bakımından saç artırıcı şampuan vs bu ürünlerin tamamı bu firma tarafından sağlanmakta…
Size başımdan geçen bir olayı anlatmadan önce bu işe (LR Satı Ortağı) olmam ve facebook profilimde eşim ve benim paylaştığım içeriklere istinaden tarafıma bilgi almak için gelen bir kaç arkadaşımı anlatayım. Ürünler asla zararlı olmamak ile birlikte düzenli kullanımda kesinlikle iyileştirecektir. Şikayetçi olan kimse yok, doğru kullanım sizi derdinize deva olacaktır.

Gelelim konumuza : son 1 yıldır saçlarımın yoğun şekilde kepek problemleri yaşamaktaydım, birçok şeyi denedim en iyi şampuan ve kremler, tedavi veya azalma yönünde asla bir gelişme görmedim, günübirlik yıkamama rağmen, sonra Eşim; LR Satış ortağı olan kardeşine durumu anlatmakta ve bana LR Microsilver Plus Şampuanı getirdiler. Tabi hep bu ön yargılarımız, bir kusur bulacağız ya ; o ne ya öyle küçücük, o renk ne öyle (hafif kahve tonunda), neyse artık çekilmez bir aşamaya gelen kepek sonrasında başladım düzenli yıkamaya ve ortalama 1 ay gibi bir süreç kafam rahatladı, kepekler azaldı, artık kepek dökülmüyor. Rahatladım.

Ve LR Satış Ortaklığına girelim dediğinde Eşim, Bir webmaster olarak (web ustası) sadece piyasa analizi gerçekleştirerek girdik. Memnuniyetim üst derecede. Biz büyümeye çalışan bir aileyiz, herkese kapımız açık. Bu marka da ne çekememezlik ne de çirkin bir rekabet var. Bizimle olanlar bunları daha iyi anlayacaklardır.

Saygılarımla,
LR Satış Ortağı Murat


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !