LR Tonik Ürünleri

LR Tonik Ürünleri

Ürünler

11 Temmuz 2016

ekledi.

Yorum Yaz

164 kez incelendi.

Cilt tonikleri, makyaj kalıntılarını, cilt temizleyicisi veya sabunun geride bıraktığı artıkları temizler. Eğer bu kalıntıları temizlemezseniz, bu kalıntılar birikerek cildinize görünen sivilcelere, siyah noktalara ve diğer bakteriyel enfeksiyonlara neden olabilir.

LR-Tonik-Ürünleri-Satış

Cilt toniğinin kullanımı cildinizdeki gözenekleri en aza indirmenize yardımcı olarak cildinizin genel görünüşünü iyileştirecektir. Tonikler aynı zamanda cilde nem kazandırır, cildinizin daha parlak ve taze görünmesini sağlar.

LR’ın Aloe Vera, Racine, Nanogold ve Beauty Diamonds serisinde cilt tonikleri bulunuyor.

Bunlara kısaca göz atalım:

Aloe Vera Tonik 200ml: Yasemin özü içerir. Cildi yoğun nem ile besler ve tazeler. Alkol içermez. Daha çok kuru ve normal cilt olmak üzere tüm cilt tiplerine uygundur.

Racine Tonik 200ml: Cadı fındığı içeren, alkolsüz, yumuşak bir toniktir. Tüm cilt tiplerine uygundur.

Nanogold Tonik 125ml: 30+ yaş grubu için cildi temizleyen ve canlandıran toniktir. Nanogold ve ipek proteini cildi UVA ışınlarına karşı koruyarak erken yaşlanmayı engeller. Karma ciltler için de uygundur.

Beauty Diamonds Tonik 125ml: 40+ yaş grubu için cildi canlandıran ve nem dengesini koruyan alkolsüz bir toniktir. Deniz minaralleri ve bitkisel etken maddeler içerir. 24 saat boyunca cilde nem sağlar. Karma ciltler için de uygundur.

Satış Danışmanımız : 0530 735 10 80 | Kuaför & Güzellik Merkezi ve Eczaneler Stopaj kesintisi olmadan sizi memnun edecek ürünleri kullanabileceğinizi garanti etmekteyiz.


Dikkat ! 1. LR urunlerinin internet uzerinde satisi yasaktir.
2. Asla yanlis bir bilgi yer almamaktadir. Urun ve icerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Fiyatlar ne kadar ? Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 oraninda indirim ile satin alabilirsiniz)
4. Urunler ne zaman gelmektedir ? / Uyelik ile yada bizden almaniz durumunda en az 1 hafta icindedir.
5. LR Uyelik ile indirimli almaniz halinde : LR Sisteminde yer alan 1000 adet kozmetik urunu de ayni sekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Uyelik ile sizi LR Firmasina satis ortagi yapiyoruz.. Urunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar orani ile bir baska kimseye satabilirsiniz.
7. LR urunleri - Zeitgard urunleri de dahil Avrupanin en buyuk laboratuvari Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldiginiz taktirde urunlerin kullanimi ve egitimini sagliyoruz.
9. Kendi LR Satis Ortakligi Timimiz disinda bilgi verilmemektedir.
10. iletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz

Lütfen Cep Telefonu bilgisi iletiniz. Sadece Yönetici Görebilir.

We are TURK we are lords of the world !
Firma Ekle