Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

LR Ürünleri %100 Doğal mı?

LR Ürünleri %100 Doğal mı?

Satış Ortaklığı

11 Temmuz 2016

ekledi.

Yorum Yaz

309 kez incelendi.

En sık karşılaştığım sorulardan bir tanesi. Cevap veriyorum: Değil, çünkü olamaz !

Şimdi bak güzel kardeşim; Bu ürünlerini %100 bitkisel diye satanları görünce aklıma hep ne geliyor biliyor musun? Hani şimdi her yerde kahvaltıcılar açıldı, şöyle yazıyorlar: Organik köy kahvaltısı!

Bir kere hangi köy evinde masaya 20 çeşit kahvaltılık getiriyorlar bilmiyorum, hadi neyse onu geçelim. Diyelim biberi, domatesi kendin bahçenden topladın. Yumurtanı tavuğundan aldın. Peki peynir? Onu sağdığın inek sadece doğadaki otla besleniyor ve sen daha çok süt vermesi için herhangi bir hormon kullanmıyorsun öyle mi? Zeytini aldığın ağaçta börtü böceğe karşı herhangi bir tarım ilacı yok he mi? O koyduğun 5 çeşit reçelde ki tüm meyveler hiç bir kimyasalın veya sentetik gübrenin kullanılmadığı tarlalarda yetişti değil mi? Beyaz şekeri de marketten almak yerine kendi yetiştirdiğiniz şeker pancarından evde ninen yapıyordur Allah bilir. Neymiş, organik kahvaltı !

Şimdi gelelim %100 bitkisel meselesine. Hiç bir kozmetik ürünü %100 bitkisel olamaz. Öyle olsaydı o zaman kozmetik olmazdı. Aloe Vera‘lı krem kullanmak yerine, yaprağı alır suratımıza sürerdik. Vanilyalı parfüm sıkmak yerine, vanilya meyvesini boynumuza sürerdik. Kozmetik ürünlerinin sıkılabilir veya sürülebilir hale gelmesi için, hammaddelerin önce işlemden geçirilmesi ve daha sonra çeşitli kimyasal maddeler eklenerek uygun formülasyonlarla şişelenebilir hale getirilmesi gerekir. Bir şampuan düşünün. Doğada kendi kendine şampuan gibi köpürebilen ve temizlik sağlayan bir bitki var mı? Yok.

Önemli olan, ürünlerde insan sağlığına ZARARLI kimsayal maddeler veya hayvansal içerikler kullanılmaması ve içeriğindeki bitkisel hammadde yüzdesinin fazla olmasıdır. Ancak bunlar olduğunda bir kozmetik ürünü için BİTKİSEL tanımlaması yapılabilir, ama %100 bitkisel denemez.

LR, ürünlerinde maliyet kaygısı gütmeden, zararlı kimyasal maddelerden uzak durmaya ve mümkün olduğunca yüksek oranda bitkisel hammadde kullanmaya çalışır. Aloe Vera ürünleri bu konuda iddialıdır, her birinin üzerinde ne oranda Aloe Vera içerdiği yazar. Makyaj ürünlerinde paraben, sentetik yağlar, silikon gibi kimyasallar kullanmaz. Parfümlerinde kullandığı bitkisel hammaddeleri, IFRA, yani Uluslarası Koku Birliği’ne üye olan ve bu birliğin belirlemiş olduğu kalite ve standartlarda üretim yapan tedarikçilerden sağlar. Hiç bir ürünümüzde hayvansal içerik yoktur.

Herhangi bir markada, biri size %100 bitkisel diye ürün satmaya çalışırsa hemen oradan kaçın. Size biri LR %100 bitkisel mi sorduğunda ise burada anlattığı üzere cevap verirseniz.

Bbilgilerinize.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !