LR Ürünlerini Satış Danışmanlarından Alın!

LR Ürünlerini Satış Danışmanlarından Alın!

Satış Ortaklığı

26 Ekim 2016

ekledi.

Yorum Yaz

95 kez incelendi.

Merhabalar,

LR Ürünlerinin tek yetkili satıcıları Satış Ortaklarıdır. Satış ortaklarının bir satış protokolü vardır ve bu protokol dışına çıkılmaz, bunlardan bir kaçını sayalım,

  1. Alış Fiyatından satılamaz,
  2. Ürünler ne ise o’dur, fazlası asla söylenemez.
  3. Ürünlerin internette – eticaret siteleri olmak üzere – gittigidiyor, n11, sahibinden vs diğer sitelerde satış kesinlikle yasaktır.
  4. Stok tutulması yasaktır!
  5.  İnternette satılan ürün fiyatları kesinlikle doğru değildir !

lr-urunleri-orjinal

Şimdi maddeleri açalım,

1 : Ürünleri geliş fiyatından satış ; Ürün fiyatından satış yasaktır, kişiyi üye yaparak geliş fiyatından satın almasını sağlayabilirsiniz ancak, kişiyi LR Üyesi yapmadan, geliş fiyatından ürün temin etmek LR Satış protokollerine aykırı ve yasaktır. Kişiler şikayet edilerek (ispatı ile birlikte) üyelikleri düşürülebilir.

2 : Ürünlerin açıklamaları ve bilgileri bünyemizde yer almaktadır ve bu bilgiler dışına asla çıkılamaz. Yüzünde akne ve sivilce olan bir kimseye gereksinim olmayacak bir ürün satılamaz, yasaktır!

3: Ürünlerin internette satışı, internette satılan ürünlerde 4. madde beraberinde gelir, Stokçuluk ile ürünlerin son kullanım tarihi yaklaşabilir veya ürün stok esnasında zarar görerek, hiç kullanmamış LR Kullanıcısına satışı ve kullanımı sonrasında kişi satın aldığı yeri değil, satan firma LR Şirketini suçlayacaktır! İnternette satın aldığınız ürünü belli bir süre içerisinde iadesini sağlayabilirsiniz, Ancak İnternet üzerin satış yapan kimseler iade kabul edeceklerini kesinlikle sanmıyorum. Onların tek derdi puan yapmaktır!!!

4 : Stok tutulması yasaktır. Stok beraberinde ürün problemi oluşturur. Şöyle anlatalım, 20 tane microsilver diş macunu, 20 tane aloe vera yüz peeling ürünü satın aldık ve satamadık, 3 ay geçti, sakladığımız yerde ürün bozuldu mu, ne oldu ne bitti bilinmez..! Oysa LR Üyelik ile satın almanız durumunda, ürünler biz satış ortakları değil, LR Şirketi İstanbul Depo’su üzerinden faturalı çıkışı olmaktadır. İnternet üzerinde stokçuluk ile satılan ürünlerde fatura garantisi yoktur! Size gider faturası tanzim ederler ve bu faturaya ulaşabilene aşk olsun…

5 : İnternette satılan ürünlerin fiyatlarına baktığımızda bizim alış ve satış fiyatlarımız çok daha doğrudur. İnternette satılan LR ürünlerine fazla para ödemeniz ve ürünü üstte belirttiğimiz üzere yanlışlar içerisinde almanız size zarar ettirecektir! Çünkü o ürünleri 1. olarka LR Şirketi veya 2.olarak bir LR Satış Ortağı yollamıyor. 

Sizden dikkatli olmanız ve ürünleri sadece biz LR Satış Ortakları – Bağımsız iş ortakları tarafından satın almanız olacaktır. Ne yazık ki biz harici alınan kanallara ne LR Şirketi nede biz satış ortakları kesinlikle garanti veya temin edemiyoruz!

Ayrıntılı bilgi için 0530 735 10 80 bilgi alabilirsiniz.


Dikkat ! 1. LR urunlerinin internet uzerinde satisi yasaktir.
2. Asla yanlis bir bilgi yer almamaktadir. Urun ve icerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Fiyatlar ne kadar ? Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 oraninda indirim ile satin alabilirsiniz)
4. Urunler ne zaman gelmektedir ? / Uyelik ile yada bizden almaniz durumunda en az 1 hafta icindedir.
5. LR Uyelik ile indirimli almaniz halinde : LR Sisteminde yer alan 1000 adet kozmetik urunu de ayni sekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Uyelik ile sizi LR Firmasina satis ortagi yapiyoruz.. Urunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar orani ile bir baska kimseye satabilirsiniz.
7. LR urunleri - Zeitgard urunleri de dahil Avrupanin en buyuk laboratuvari Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldiginiz taktirde urunlerin kullanimi ve egitimini sagliyoruz.
9. Kendi LR Satis Ortakligi Timimiz disinda bilgi verilmemektedir.
10. iletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz

Lütfen Cep Telefonu bilgisi iletiniz. Sadece Yönetici Görebilir.

We are TURK we are lords of the world !