Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

Ölümsüzlük Bitkisi Alo Vera

Ölümsüzlük Bitkisi Alo Vera

Satış Ortaklığı

18 Temmuz 2016

ekledi.

Yorum Yaz

304 kez incelendi.

Mısırlıların Ölümsüzlük Bitsiki Alo Vera | Kızılderililer ise “Cennetin Asası” olarak ad verilmiştir.

Cildinizde neden aloe vera ? Bilmek ister misiniz ve Mısırlılar Aloe Vera Bitkisine neden ölümsüzlük adını vermiştir, okuyalım…

Aloe Vera içeriğinde pek çok yararlı vitamin vardır, bu vücudun birçok bölgesinde kullanılmaktadır. Saymak gerekirse, 200 kadar vitamin, amino asitler, enzimler, polisakaritler ve besin değerleri bulunmaktadır. Biyolojik olarak içeriğinde ki bileşenler en aktif bitki olarak yer alır.
İçeriğinde ki Vitaminler

Aloe vera vitamin bakımından çok zengindir. A, C, E, B1, B2, B3, B6, folik asit ve kolin (zeka kuvvetlendiren vitamin) bileşenli bir kaynaktır.
İçeriğinde ki Minerallar

Aloe vera, kalsiyum, magnezyum, demir, çinko, manganez, potasyum, sodyum ve bakır gibi yüksek mineral düzeylerini içerir. Bu mineraller bir araya gelerek metabolik yolları artırabilir.
İçeriğinde ki Enzimler

Aloe Vera önemli enzimler içerir. Özellikle bir molekül Bradykinase (Hareket kabiliyetini artırma), enflamasyon azaltmaya yardımcı olur.

Enflamasyon : Vücudunuza dışardan müdahalelere karşı korur, ithihaplanma, deri veya cildinizin zarar görmesi, iyileşmesi uzun sürecek cilt yaralanmaları

İçeriğinde ki Amino Asitler

Aloe vera insan vücudunun düzgün çalışması için gerekli olan yaklaşık 20 temel amino asit içerir. Ayrıca iltihapları defetmeye yardımcı olabilecek salisilik asit içerir.

Notlarımız

1. Bir çalışmada Aloe Vera suyu dişlerden plak çıkarmada çok etkili olduğunu görülmüştür. Doğal olduğu için diğer ürünlere nazaran bu çok daha iyi bir alternatiftir.
2. Aloe Vera bitkisinin suyunu doğruca tüketebilir ya da en sağlıklı gıda mağazalarında bulabilirsiniz. Bizler LR Kozmetik firması Aloe Vera Ürün tedarikçileriz.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !