Ölümsüzlük Bitkisi Alo Vera

Ölümsüzlük Bitkisi Alo Vera

Satış Ortaklığı

18 Temmuz 2016

ekledi.

Yorum Yaz

169 kez incelendi.

Mısırlıların Ölümsüzlük Bitsiki Alo Vera | Kızılderililer ise “Cennetin Asası” olarak ad verilmiştir.

Cildinizde neden aloe vera ? Bilmek ister misiniz ve Mısırlılar Aloe Vera Bitkisine neden ölümsüzlük adını vermiştir, okuyalım…

Aloe Vera içeriğinde pek çok yararlı vitamin vardır, bu vücudun birçok bölgesinde kullanılmaktadır. Saymak gerekirse, 200 kadar vitamin, amino asitler, enzimler, polisakaritler ve besin değerleri bulunmaktadır. Biyolojik olarak içeriğinde ki bileşenler en aktif bitki olarak yer alır.
İçeriğinde ki Vitaminler

Aloe vera vitamin bakımından çok zengindir. A, C, E, B1, B2, B3, B6, folik asit ve kolin (zeka kuvvetlendiren vitamin) bileşenli bir kaynaktır.
İçeriğinde ki Minerallar

Aloe vera, kalsiyum, magnezyum, demir, çinko, manganez, potasyum, sodyum ve bakır gibi yüksek mineral düzeylerini içerir. Bu mineraller bir araya gelerek metabolik yolları artırabilir.
İçeriğinde ki Enzimler

Aloe Vera önemli enzimler içerir. Özellikle bir molekül Bradykinase (Hareket kabiliyetini artırma), enflamasyon azaltmaya yardımcı olur.

Enflamasyon : Vücudunuza dışardan müdahalelere karşı korur, ithihaplanma, deri veya cildinizin zarar görmesi, iyileşmesi uzun sürecek cilt yaralanmaları

İçeriğinde ki Amino Asitler

Aloe vera insan vücudunun düzgün çalışması için gerekli olan yaklaşık 20 temel amino asit içerir. Ayrıca iltihapları defetmeye yardımcı olabilecek salisilik asit içerir.

Notlarımız

1. Bir çalışmada Aloe Vera suyu dişlerden plak çıkarmada çok etkili olduğunu görülmüştür. Doğal olduğu için diğer ürünlere nazaran bu çok daha iyi bir alternatiftir.
2. Aloe Vera bitkisinin suyunu doğruca tüketebilir ya da en sağlıklı gıda mağazalarında bulabilirsiniz. Bizler LR Kozmetik firması Aloe Vera Ürün tedarikçileriz.


Dikkat ! 1. LR urunlerinin internet uzerinde satisi yasaktir.
2. Asla yanlis bir bilgi yer almamaktadir. Urun ve icerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Fiyatlar ne kadar ? Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 oraninda indirim ile satin alabilirsiniz)
4. Urunler ne zaman gelmektedir ? / Uyelik ile yada bizden almaniz durumunda en az 1 hafta icindedir.
5. LR Uyelik ile indirimli almaniz halinde : LR Sisteminde yer alan 1000 adet kozmetik urunu de ayni sekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Uyelik ile sizi LR Firmasina satis ortagi yapiyoruz.. Urunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar orani ile bir baska kimseye satabilirsiniz.
7. LR urunleri - Zeitgard urunleri de dahil Avrupanin en buyuk laboratuvari Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldiginiz taktirde urunlerin kullanimi ve egitimini sagliyoruz.
9. Kendi LR Satis Ortakligi Timimiz disinda bilgi verilmemektedir.
10. iletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz

Lütfen Cep Telefonu bilgisi iletiniz. Sadece Yönetici Görebilir.

We are TURK we are lords of the world !
Firma Ekle