Diğer Satış Ortaklıklarına Nazaran LR

Diğer Satış Ortaklıklarına Nazaran LR

Satış Ortaklığı

21 Eylül 2016

ekledi.

Yorum Yaz

69 kez incelendi.

Bir network şirketinin lideri demiş ki , bizim şirket 3 yıllığına değil ömürlük araba veriyor bize…
Cevap
1- Evet sizin şirketteki sadece bir hanım 25 yıl sonra bir zahmet araba ile ödüllendirildi.
Bizde 3 ay ekibinle 12.000 puan yap Clio yada Opel Corsa alıyorsun. Yani çok sağlam bir ekip kurup 3 ayda araba sahibi olabilirsin.
2- LR  arabayı 3 yıllığına vermiyor. 3 yıl sonra yenileme yapmak üzere veriyor. Zaten 3 yıl aynı arabada kalan yok! bir yıl sonra Corsa verip Mercedes-Benz alıyorsun.
3- Evet LR arabayı senin üzerine yapmıyor. Böylece kasko sigorta vergi bakım masrafları senden çıkmıyor. Benzinini alıp geziyorsun. Kaza yaptığında kocanın arabası olsa kıyamet kopar anahtar elinden alınır geçmiş olsun demezler, LR arabanla kaza yaptığında şirket müdürleri seni arar geçmiş olsun der. Sana bir şey olmasın der arabanı servise çektirip yapılana kadar sana yedek araba verir.
4- LR sana arabanın kullanım hakkını verir ve yanında güzel bir prim verir. 1200 tl den 250.000 tl ye uzanan bu primlerle sen ister araba alır, ister ev alır ,ister hayır yapar, ister yurt dışı tatiline çıkarsın. Araba şirketten , kazancını ne yapmak istersen yaparsın. Birde arabaya bütçe ayırmazsın.
5- Tv de reklamları dönen koca bir şirket Türkiyede 25 yıl sonra bir kişiye araba veriyorsa , Sadece Eylül ayında LR 150 araba veriyorsa, en çok araba veren şirket olarak rekorlar kitabına giriyorsa, otur bi düşün , hatta al ekibini katıl aramıza derim

B planı oluşturmak için LR Hatice 0530 735 1080


Dikkat ! 1. LR urunlerinin internet uzerinde satisi yasaktir.
2. Asla yanlis bir bilgi yer almamaktadir. Urun ve icerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Fiyatlar ne kadar ? Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 oraninda indirim ile satin alabilirsiniz)
4. Urunler ne zaman gelmektedir ? / Uyelik ile yada bizden almaniz durumunda en az 1 hafta icindedir.
5. LR Uyelik ile indirimli almaniz halinde : LR Sisteminde yer alan 1000 adet kozmetik urunu de ayni sekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Uyelik ile sizi LR Firmasina satis ortagi yapiyoruz.. Urunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar orani ile bir baska kimseye satabilirsiniz.
7. LR urunleri - Zeitgard urunleri de dahil Avrupanin en buyuk laboratuvari Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldiginiz taktirde urunlerin kullanimi ve egitimini sagliyoruz.
9. Kendi LR Satis Ortakligi Timimiz disinda bilgi verilmemektedir.
10. iletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz

Lütfen Cep Telefonu bilgisi iletiniz. Sadece Yönetici Görebilir.

We are TURK we are lords of the world !
Firma Ekle