Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

Sivilceli Ciltlere LR Ürünleri

Sivilceli Ciltlere LR Ürünleri

Ürünler

31 Ocak 2016

ekledi.

Yorum Yaz

953 kez incelendi.

Birisine sivilce için ürün önermeden önce şu bilgileri soruyorum. Cilt tipi nedir, ne kadar süredir sorun yaşıyor, bir anda mı başladı, yoksa ergenlikten beri var mı, daha önceden kullandığı veya hala kullandığı bir ilaç var mı, şu an cilt temizleyici olarak ne kullanıyor…

İlaç konusu önemli, doktor tarafından verilen ilaçlara devam ediyorsa tedaviyi bozabiliriz. Veya uzun dönem Roaccutan gibi ağır sivilce ilaçları kullanmışsa lekeleri engelleyeceğiz diye tekrar sivilce çıkmasına sebep olabiliriz. Bu yüzden mümkün olduğunca ön bilgi almak gerek.

Sivilcelere : önerdiğimiz seri Microsilver. Antibakteriyel Yüz Yıkama Kremiyle cildi iyice temizliyoruz, sonrasında Yüz Kremi sürüyoruz. Bu krem kullanmaya başladıktan sonra çoğu kişide ilk önce sivilcelerin çoğaldığı gözlemlenebiliyor. Bu normal bir durum, en az 1.5 – 2 ay kullanım sonunda herhangi bir iyileşme olmazsa kullanmayı bırakabilirsiniz.

microsilver plus yüz temizlme losyonu ve yüz kremi

microsilver plus yüz temizlme losyonu ve yüz kremi

Microsilver Yüz Kremi : kuru ve normal ciltlerde kuruluk, pullanma ve bazen kızarıklık yapabiliyor. Bu yüzden yanında genelde yağsız bir krem olan Aloe Vera Jel Nemlendirici veya Racine Nemlendirici Krem öneriyorum. Yağlı veya karma ciltlerde ekstra nemlendirmeye ihtiyaç olmayabiliyor ama olursa da yine Racine’in Hafif Krem Jel’ini öneriyorum. Eğer cildi yağdan arındıran ve yağlanmasını geciktiren, market ürünü olmayan, iyi bir yıkama jeli kullanıyorsa, Microsilver Yıkama Kremi’ni alma konusunda ısrarcı olmuyorum.

Sivilce lekesine : Sivilceler geçmeden leke için bir ürün önermiyorum. Geçmiş ise ve sadece lekeleri yok etmek istiyorlarsa yağlı ve karma ciltlere Microsilver Yüz Yıkama Kremi, Aloe Vera Jel Nemlendirici ve Aloe Vera Peeling; normal ve kuru ciltlere Microsilver Yıkama Kremi, Aloe Vera Jel Nemlendirici (sabah), Aloe Vera Konsantre Jel (Akşam) ve Aloe Vera Peeling öneriyorum. Eğer bütçeleri uygun ise Zeitgard kullanımı da lekelerin giderilmesine yardımcı oluyor.

Kimileri Aloe Vera Acil Durum Spreyi’nin de sivilceye iyi geldiğini söylüyor. Ben böyle bir örneğe rastlamadım. Kendimde de denedim, bir etkisini görmedim. Hatta Microsilver Yüz Seti ile birlikte Aloe Vera Box Seti önerip, yanına peeling verin 6 ürün birden kullandıranlar oluyor. Tabi genelde bu kadar fazla ürünü kullanmak cildi yoruyor ve daha kötü sonuçlar olabiliyor.


Alove Vera Face CareÜrünleri kullanım sırası şu şekilde:

– Sabah akşam Yüz Yıkama Kremi’yle yüzünüzü yıkayın (Bazıları bunu krem sanıp yüzlerine sürüyorlarmış. Sıvı sabun gibi köpürtüp yüzünüzü yıkayacak ve sonra durulayacaksınız.)
– Temiz cilde sabah akşam Microsilver Yüz Kremi’ni sürün. Sadece sivilce olan ve daha çok yağlanan bölgelere sürebilirsiniz.
– Ciltte kuruluk olması halinde, Microsilver Yüz Kremi’ni cilt iyice emdikten nemlendirici kremi sürün.
– Haftada 2 kez Microsilver Yüz Kremi yerine Aloe Vera Peeling’le yüzünüzü yıkayın ve sonrasında kremleri sürün.

Unutmamak gerekiyor ki sivilce sorunu herkeste farklı sebeplerle ortaya çıkan ve farklı tedavi yöntemleriyle çözülebilecek bir sorundur. Microsilver ve diğer LR ürünleri kesin çözüm değildir, Birisinde işe yarayan bir ürün, diğerinde işe yaramayabilir. Bu ilaçlarda da böyledir. 15 yıl akne sorunuyla uğraşmış birisi olarak akne sorunu olanlara tavsiyem farklı doktor, tedavi yöntemleri ve ilaçları denemeye devam etmeleridir.

Unutmamak gerekiyor ki biz doktor değiliz ve önerdiğimiz ürünler de ilaç değil, kozmetik ürünü. Burada paylaştığım bilgiler kişisel tavsiye olarak sunmaktayız ve sonuçları kesin değildir.

Ürünlerimizi üye olarak indirimli satın almak ve fiyatlarını öğrenmek için whatsapp 05307351080 veya 05077733898 üzerinden ulaşabilirsiniz.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !