Zeitgard NanoGold Anti Age

Zeitgard NanoGold Anti Age

Ürünler

27 Şubat 2016

ekledi.

Yorum Yaz

173 kez incelendi.

Bu lüks bakım altın ve ipek protein kombinasyonundan oluşur. Altın, mükemmel bir UVA koruma kalkanı oluştururken, ipek cildin kendi kolojen yapısını korumasında ve cildin yeniden canlandırılmasına önemli katkıda bulunur.

Bu serinin ürünleri daha çok güneş ışınlarının (UV ışınları) ve çevresel etkenlerin sebep olduğu erken cilt yaşlanmasının önüne geçebilmek için tavsiye ediliyor. Bu nedenle daha çok genç ciltlerde (30+ yaş) önerilen seriyi, cildinin durumuna ve cilt yaşına göre farklı yaş grupları da rahatlıkla kullanabilir. Unutmayalım, hepimiz göründüğümüz yaştayız.

Araştırmalar, Nanogold-ipek kompleksinin cilt yaşlanmasına sebep olan serbest radikallerin oluşumunu azalttığını ayrıca UV koruma etkisinin de olduğunu gösteriyor. Yani bu kompleks doğal bir güneş koruması sağlıyor, bu da günlük kullanımda güneşin zararlı etkilerinden kendimizi koruyabilmemiz ve aynı zamanda cilt bakımımızı da yapabilmemiz için ikisi bir arada bulunmaz fırsattır !

Kimler Kullanabilir ?
… 30 yaş üstü
… ilk çizgilerin oluşumu önlemek isteyen
… cildini ışınlardan kaynaklanan yaşlanmaya karşı korumak isteyen
…kaliteli cilt bakımına yatırım yapmak isteyen kadınları hedef alır.

Cilde Zarar veren etkenler
1. UV ışınları engellenmezse epidermis ve dermis gibi cilt katmanlarına nüfuz edebilir.
2. Cildin yapısal maddelerine zarar verilir. Bunun sonucu olarak serbest radikaller meydana gelebilir.
3. Serbest radikaller kolajen yapısına zarar verebilir, dermiste yapısal parçalanma meydana gelebilir ve ışınlardan kaynaklanan ilk ince çizgiler ortaya çıkar. Bu sürece fotoyaşlanma adı verilir.

Etkisi Nedir ?
Altın UVA ışınlarını emer, ipek cildin kendine özgü yapısını tekrar inşa edecek aminoasit deposu olarak işlev gösterir. Altın, ipeğe yapışarak kolajen liflerine iletilir. Tam bir balık ağı gibi kolajen yapısını tamamlar ve “tampona” benzer yapılar oluşturur.

Öneriniz
Nanogold ürün serisi dahilindeki ürünler birbirlerini tamamlar. Birbirine uygun şekilde tasarlanmış ürünler sinerjik bir etki ortaya koyar.

Kanıtları var mı ?
Yapılan testler’de ;
1. Katılımcıların %97’si bu gündüz kremiyle cilde bakım yapılarak nemlendirildiğini onaylıyor.
2. %89’u gece kremiyle cildin elastikiyet kazandığını onaylıyor.
3. %76’sı gece ve gündüz kreminin birlikte kullanılması sonucu cildin belirgin şekilde gençleştiğini onaylıyor.
Nanogold gündüz ve gece kremi, Dermatest GmbH tarafından Haziran 2008’de 4 hafta süreyle 29 ila 43 yaşları arasında 30 kadında test edilmiştir.

(Ürünü üye olarak 4’te 1 oranında indirimli satın almak ve her türlü sorularınızı yöneltmek için 05307351080  ulaşınız.)

Zeitgard Nanogold Ürünü Satışİpek proteininin ayrıca yüksek su tutucu özelliği de mevcut. Bu sayede cildin her zaman ferah hissedilmesini sağlıyor.İpek proteini ciltteki proteinlerle en çok benzerlik gösteren proteinlerden biri olduğundan cilde uyumu da çok yüksek. Bu durum da alerjik reaksiyon riskini oldukça düşürüyor. İpek ayrıca tek başına UV ışınlarına ve statik elektriğe karşı da koruyucudur.

Hem cildinizi erken yaşlanma etkilerinden korumak hem de nemlendirerek ve besleyerek bakımını yapmak istiyorsanız Zeitgard Nanogold Serisi tam size göre.


Dikkat ! 1. LR urunlerinin internet uzerinde satisi yasaktir.
2. Asla yanlis bir bilgi yer almamaktadir. Urun ve icerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Fiyatlar ne kadar ? Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 oraninda indirim ile satin alabilirsiniz)
4. Urunler ne zaman gelmektedir ? / Uyelik ile yada bizden almaniz durumunda en az 1 hafta icindedir.
5. LR Uyelik ile indirimli almaniz halinde : LR Sisteminde yer alan 1000 adet kozmetik urunu de ayni sekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Uyelik ile sizi LR Firmasina satis ortagi yapiyoruz.. Urunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar orani ile bir baska kimseye satabilirsiniz.
7. LR urunleri - Zeitgard urunleri de dahil Avrupanin en buyuk laboratuvari Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldiginiz taktirde urunlerin kullanimi ve egitimini sagliyoruz.
9. Kendi LR Satis Ortakligi Timimiz disinda bilgi verilmemektedir.
10. iletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz

Lütfen Cep Telefonu bilgisi iletiniz. Sadece Yönetici Görebilir.

We are TURK we are lords of the world !
Firma Ekle