Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

Zeitgard NanoGold Anti Age

Zeitgard NanoGold Anti Age

Ürünler

27 Şubat 2016

ekledi.

1 yorum yazıldı

369 kez incelendi.

Bu lüks bakım altın ve ipek protein kombinasyonundan oluşur. Altın, mükemmel bir UVA koruma kalkanı oluştururken, ipek cildin kendi kolojen yapısını korumasında ve cildin yeniden canlandırılmasına önemli katkıda bulunur.

Bu serinin ürünleri daha çok güneş ışınlarının (UV ışınları) ve çevresel etkenlerin sebep olduğu erken cilt yaşlanmasının önüne geçebilmek için tavsiye ediliyor. Bu nedenle daha çok genç ciltlerde (30+ yaş) önerilen seriyi, cildinin durumuna ve cilt yaşına göre farklı yaş grupları da rahatlıkla kullanabilir. Unutmayalım, hepimiz göründüğümüz yaştayız.

Araştırmalar, Nanogold-ipek kompleksinin cilt yaşlanmasına sebep olan serbest radikallerin oluşumunu azalttığını ayrıca UV koruma etkisinin de olduğunu gösteriyor. Yani bu kompleks doğal bir güneş koruması sağlıyor, bu da günlük kullanımda güneşin zararlı etkilerinden kendimizi koruyabilmemiz ve aynı zamanda cilt bakımımızı da yapabilmemiz için ikisi bir arada bulunmaz fırsattır !

Kimler Kullanabilir ?
… 30 yaş üstü
… ilk çizgilerin oluşumu önlemek isteyen
… cildini ışınlardan kaynaklanan yaşlanmaya karşı korumak isteyen
…kaliteli cilt bakımına yatırım yapmak isteyen kadınları hedef alır.

Cilde Zarar veren etkenler
1. UV ışınları engellenmezse epidermis ve dermis gibi cilt katmanlarına nüfuz edebilir.
2. Cildin yapısal maddelerine zarar verilir. Bunun sonucu olarak serbest radikaller meydana gelebilir.
3. Serbest radikaller kolajen yapısına zarar verebilir, dermiste yapısal parçalanma meydana gelebilir ve ışınlardan kaynaklanan ilk ince çizgiler ortaya çıkar. Bu sürece fotoyaşlanma adı verilir.

Etkisi Nedir ?
Altın UVA ışınlarını emer, ipek cildin kendine özgü yapısını tekrar inşa edecek aminoasit deposu olarak işlev gösterir. Altın, ipeğe yapışarak kolajen liflerine iletilir. Tam bir balık ağı gibi kolajen yapısını tamamlar ve “tampona” benzer yapılar oluşturur.

Öneriniz
Nanogold ürün serisi dahilindeki ürünler birbirlerini tamamlar. Birbirine uygun şekilde tasarlanmış ürünler sinerjik bir etki ortaya koyar.

Kanıtları var mı ?
Yapılan testler’de ;
1. Katılımcıların %97’si bu gündüz kremiyle cilde bakım yapılarak nemlendirildiğini onaylıyor.
2. %89’u gece kremiyle cildin elastikiyet kazandığını onaylıyor.
3. %76’sı gece ve gündüz kreminin birlikte kullanılması sonucu cildin belirgin şekilde gençleştiğini onaylıyor.
Nanogold gündüz ve gece kremi, Dermatest GmbH tarafından Haziran 2008’de 4 hafta süreyle 29 ila 43 yaşları arasında 30 kadında test edilmiştir.

(Ürünü üye olarak 4’te 1 oranında indirimli satın almak ve her türlü sorularınızı yöneltmek için 05307351080  ulaşınız.)

Zeitgard Nanogold Ürünü Satışİpek proteininin ayrıca yüksek su tutucu özelliği de mevcut. Bu sayede cildin her zaman ferah hissedilmesini sağlıyor.İpek proteini ciltteki proteinlerle en çok benzerlik gösteren proteinlerden biri olduğundan cilde uyumu da çok yüksek. Bu durum da alerjik reaksiyon riskini oldukça düşürüyor. İpek ayrıca tek başına UV ışınlarına ve statik elektriğe karşı da koruyucudur.

Hem cildinizi erken yaşlanma etkilerinden korumak hem de nemlendirerek ve besleyerek bakımını yapmak istiyorsanız Zeitgard Nanogold Serisi tam size göre.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

 1. Hanife ********** dedi ki:

  Size çok teşekkür ederim Hatice Hanım
  Bana nanogold serisini önerdiğiniz için, başta çekimser davrandım, umut etmedim ama ben böyle bir nemlendirici gece gündüz kremi görmedim…

  Cildin daha yumuşak daha gergin ve daha hoş.
  Teşekkürler Birtanem Haticem <3

  Öptüm, Hanife

We are TURK we are lords of the world !