ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı Klasik

ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı Klasik

Ürünler

04 Şubat 2016

ekledi.

Yorum Yaz

355 kez incelendi.

Zeitgard Temizleme Sistemi SetiZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı Klasik veya Hassas Set ; 3 Adet Temizleyici Jel Sistemi içeriyor.

ZEITGARD temizleme fırçasıyla göz açıp kapayıncaya kadar parlak ve temiz bir cilde sahip olun! Bu yenilikçi, teknolojik yüz temizleme fırçası klasik yüz temizliğini optimum seviyeye çıkarır. Bu fırça makyajı ve diğer kalıntıları cildi ayrıca zorlamadan manuel temizlemeye kıyasla 10 kat daha etkili şekilde temizler. 

ZEITGARD Temizleme Cihazı Klasik “vay” etkisi ile tamamen parlak bir cilt sağlar.

LR için özel geliştirilmiş fırça başlığında yer alan, uçları yuvarlatılmış lifler, antibakteriyel etken madde ve Microsilver BG  sayesinde 3 aya kadar hijyenik kalır. Çünkü Microsilver BG koruyucu bir tabaka oluşturur, bakterileri azaltır ve yeniden oluşmalarını engeller.

Yenilikçi ZEITGARD temizleme cihazı klasik yüz temizliğinde devrim yaratıyor. Manüel yüz temizliğinden daha etkili sonuçlar verirken cildi özellikle yumuşatıyor.  Teknolojik cihazın özel geliştirilmiş temizleme ürünüyle bir araya gelmesi sonucu ciltteki kirleri çözen, toplayan ve cildi özenle arındıran bir ağ oluşturuyor. Cildiniz temizlenerek bir sonraki cilt bakımına en iyi şekilde hazırlanıyor. Cildiniz güzelleşmiş, pürüzsüzleşmiş ve parlak bir görünüm kazanır; bu bakım hem kadınlar hem de erkekler için idealdir!

LR-Zeitgard-Satış-İndirimli-Satın-al

Özellik: Fırça filamentleri içinde Microsilver teknolojisi. Antibakteriyel özelliği ile (Mikro BG ™) fırçalar uzun ömürlü hijyen sağlar.

En ince ayrıntısına kadar üzerinde düşünülmüş bir sistem: Yalnızca osilasyon hareketi yapan fırça lifleri cildi ağır kirlerden arındırır: Temizleme ürünlerinin ozel geliştirilmiş yapısı gerçek anlamda bir „ağ“ formu oluşturarak kirleri yakalar. Sonuç, belirgin şekilde temizlenmiş ve kalıcı olarak iyileştirilmiş cilt görünümüdür.Farkı, osilasyon hareketi yapan fırça yaratır.

ZEITGARD temizleme fırçasının benzersiz lifleri dakikada 7.000 x osilasyon hareketi yapar! Uçları yuvarlatılmış fırça lifleri cilt yüzeyinde adete kayarak, kir kalıntılarını ozenle ve etkili şekilde temizler. Işıltılı görünüme sahip temiz bir cilt için. Kendi gözlerinizle görün!

Akredite Alman Enstitüsü Dermatest GmbH tarafından test edilerek ve bilimsel bir calışmasından geçirilmiştir.

* Ünlü Dermatest GmbH enstitü tarafından yürütülen araştırma kapsamında “ZEITGARD Temizleme Cihazı” Uygulama süresi: gönüllülerin sayısı 40 kişi olmak ile birlikte 2015 Ocak ayı başı ile Mart ayı sonlarında – 6 hafta süren olumlu sonuçlar alınmıştır.


Dikkat ! 1. LR urunlerinin internet uzerinde satisi yasaktir.
2. Asla yanlis bir bilgi yer almamaktadir. Urun ve icerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Fiyatlar ne kadar ? Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 oraninda indirim ile satin alabilirsiniz)
4. Urunler ne zaman gelmektedir ? / Uyelik ile yada bizden almaniz durumunda en az 1 hafta icindedir.
5. LR Uyelik ile indirimli almaniz halinde : LR Sisteminde yer alan 1000 adet kozmetik urunu de ayni sekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Uyelik ile sizi LR Firmasina satis ortagi yapiyoruz.. Urunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar orani ile bir baska kimseye satabilirsiniz.
7. LR urunleri - Zeitgard urunleri de dahil Avrupanin en buyuk laboratuvari Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldiginiz taktirde urunlerin kullanimi ve egitimini sagliyoruz.
9. Kendi LR Satis Ortakligi Timimiz disinda bilgi verilmemektedir.
10. iletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz

Lütfen Cep Telefonu bilgisi iletiniz. Sadece Yönetici Görebilir.

We are TURK we are lords of the world !
Firma Ekle